Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2005 vyšly tyto články:

30.3.Lukáš Vaculík poprvé okusil Gambrinus ligu!RedakceZáložník FC Vysočina Lukáš Vaculík, který momentálně hostuje v prvoligové Mladé Boleslavi, si připsal první start v nejvyšší soutěži. V úterý 29. března absolvoval posledních 30 minut domácího utkání s Českými Budějovicemi, ve kterém Boleslav dosáhla důležitého vítězství 1:0.
25.3.Michael Rabušic nominován do "šestnáctky"!RedakceÚtočník či ofenzivní záložník mladšího dorostu FC Vysočina Michael Rabušic figuruje v aktuální osmnáctičlenné nominaci reprezentačního týmu ČR do 16ti let. Ten ve dnech 5.4. a 7.4. sehraje dvě přátelská utkání v Murské Sobotě proti stejně starému výběru Slovinska.
21.3.FC Vysočina Jihlava má svoji hymnu!RedakcePunková kapela Žabí Majer nedávno vydala nové album Člověkomlejnek, jejíž součástí je i píseň HC Dukla. Při poslechu této chytlavé a melodické písně musí asi každého napadnout myšlenka, že se tento song skvěle hodí jako hymna každého jihlavského sportovního klubu. Proto navázala FC Vysočina s kapelou kontakt a výsledkem je svolení prezentovat tuto píseň jako hymnu našeho klubu! Do nové sezóny tak FC Vysočina vstupuje s novou hymnou, kterou si budete moci vyslechnout již při prvním zápase proti Prachaticím, a která by se měla stát nedílnou součástí každého domácího zápasu! Vy si hymnu můžete stáhnout nebo poslechnout okamžite - naleznete ji ZDE.
7.3.Zimní turnaj FC Vysočina JihlavaRedakceRozlosování a výsledky II. ročníku turnaje na umělé trávě v areálu Na Stoupách v Jihlavě:
5.3.Úvodní jarní kolo divize odloženo na 20. dubnaRedakceŠestnácté kolo Divize D se neuskuteční o tomto víkendu, ale až o více než měsíc později, 20. dubna. Rozhodla o tom řídicí komise ČMFS pro Moravu. Komise odložila i úvodní jarní kola MSFL a divize E. Vedení FC Vysočina však bude jednat o možném uskutečnění tohoto zápasu, neboť na umělé trávě sehrání zápasu nic nebrání.
1.3.Bohemians končí své účinkování ve II. lize ČMFS!RedakceDruhou fotbalovou ligu bude hrát na jaře jen patnáct mužstev. V soutěži totiž končí Bohemians! Slavný pražský klub přišel o profesionální licenci, bez níž ve druhé lize pokračovat nemůže. Podzimní výsledky týmu budou anulovány, čímž Vysočina ztratila narozdíl od ostatních konkurentů pouze 1 bod a v tabulce se dostala na stejnou bodovou úroveň jako třetí Hradec Králové - viz aktuální tabulka ZDE.
1.3.Ředitel klubu Ing. Tulis se sešel s fanouškyRedakceV úterý 1. března proběhlo avizované netradiční setkání ředitele FC Vysočina Ing. Zdeňka Tulise s fanoušky. Akce se zúčastnilo zhruba 15 příznivců klubu, kteří se z úst ředitele klubu formou debaty dozvěděli celou řadi zajímavých informací ze zákulisí klubu a novinek. Setkání mělo bezesporu velký úspěch a proto se bude tato přímá osobní komunikace s fanoušky jistě brzy opakovat.
 
Historie
Aktuálně

Program zimní přípravy fotbalistů FC Vysočina

Před fotbalisty FC Vysočina je ještě několik dní úplného klidu, než se pod dohledem moderních technologií rozběhne plán jejich individuální kondiční a silové přípravy. Tak, aby byli na startu týmové zimní přípravy v pondělí 8. ledna v optimální kondici. Co dalšího je během zimy čeká? Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu