V květnu 2022 vyšly tyto články:

1.5.V Jihlavě byly k vidění gólové hodyJIH - ZIZ 4:3, 27.kolo | RedakceV neděli 1. května přivítala Vysočina sestupující Žižkov. Hosté šli do vedení již ve druhé minutě, když se trefil Vandas. Domácí srovnali po půlhodině hry zásluhou Selnara. Hosté šli podruhé do vedení zásluhou Gabriela. Vysočina ale do poločasu srovnala krok zásluhou Talla. Na začátku druhé půle poslal Jihlavany do vedení Peřina. Pražané srovnali rok v 65. minutě zásluhou Sixty. Když už to vypadalo na dělbu bodů, trefil se dvě minuty před koncem Tijani Belaid. Vysočina porazila Žižkov 4:3.
2.5.Rosice - U21 ROS - JIH 2:1, 26.kolo | Michal Veselý
7.5.Vysočina si jde ambiciózně pro co nejlepší umístění v tabulceVYS - JIH 2:1, 28.kolo | Petr Chudoba V nedělních rozhovorech s hráči zaznělo důležité. I když se Jihlava nyní nachází v bezpečném středu tabulky a sestup jí neohrožuje, tak si jde pro víc. Hodlá se porvat o co nejlepší místo v tabulce. A posilovat tak pozici pro postup do I. ligy v následující sezóně. Nyní je sedmá a může navázat ve šňůře třech neprohraných utkání. Kdy navíc v minulém utkání dokázala významně zvednou počet gólů vstřelených během utkání. Což je velkou motivací i pro samotné hráče, střílet branky. Nejlepším střelcem týmu je nyní Filip Vedral, bude jeho síla vidět i v utkání s MFK Vyškov?
8.5.Vysočina v Drnovicích neuspělaVYS - JIH 2:1, 28.kolo | Petr ChudobaVyškov šel do vedení již v 1. minutě, když se trefil Kanakimana. Ve 13. minutě srovnal stav Jakub Selnar. Vysočina měla možnost získat tři body, ale pár minut před koncem svou šanci nevyužil Vojtěch Křišťál. Vyškov se nakonec dočkal kýžené branky v 84. minutě. Vysočina podlehla svému soupeři 1:2.
10.5.U21 - Ostrava BJIH - OSB 1:4, 27.kolo | Michal Veselý
10.5.Poslední domácí zápas slibuje skvělou podívanouJIH - PRI 2:1, 29.kolo | RedakceDevětadvacáté kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY a tedy pro naše hráče poslední domácí zápas a zároveň předposlední zápas letošní sezóny slibuje podle trenéra A týmu Jana Kameníka pěknou podívanou.
11.5.Vysočina se v posledním domácím duelu rozloučila výhrouJIH - PRI 2:1, 29.kolo | RedakceV posledním domácím duelu přivítala Vysočina Příbram. Oba celky už mohly hrát bez nervů. Na výkonu Jihlavanů to bylo v prvním poločase znát, byli daleko živějším týmem. Do vedení poslal své barvy v 18. minutě Mame Tall. Hosté začali aktivněji druhý poločas a po hodině hry bylo srovnáno. Trenér Jan Kameník měl ale při střídání šťastnou ruku. Po minutě pobytu na hřišti vstřelil v 77. minutě branku Lukáš Musil. Vysočina porazila Příbram 2:1 a na svém kontě má již 41 bodů.
14.5.Bude to těžký zápas, předvídá KameníkJIH - PRI 2:1, 29.kolo | RedakceCíl FC Vysočina před posledním třicátým kolem FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY je jednoznačný - vyhrát a skončit v tabulce co nejvýš. Pokud dnes Vysočina Varnsdorf porazí, může ho přeskočit a být celkově šestá.
15.5.Šťastná sedmička je pro Vysočinu povzbuzenímVAR - JIH 0:0, 30.kolo | RedakceV poslední zápase sezony cestovali v sobotu 14. května svěřenci Jana Kameníka do Varnsdorfu. Duel nabídl několik zajímavých šancí, gól však nepadl žádný, a tak se oba týmy rozešly smírně 0:0. Vysočina tak v tabulce skončila na pěkném sedmém místě.
16.5.Šéftrenér přípravek přibližuje, jak je to s náborem dětíRedakcePodle šéftrenéra přípravek FC Vysočina Ondřeje Šourka je v první řadě důležité, aby se děti seznámily s tím, jak funguje kolektivní sport.
16.5.Slovácko B - U21 SLB - JIH 3:0, 28.kolo | Michal Veselý
18.5.Barbíny, fotbal, tropický ostrov i Mig 21. Stadion zažije Den s EnviropolemRedakceBarbíny, auťáky, x-boxy, fotbalová školička pro děti, ale také Mig 21 nebo VIP fotbalový zápas osobností. To je jen zlomek toho, na co se můžete těšit už tuto neděli 22. května přímo na hlavním trávníku fotbalového stadionu FC Vysočina. Firma Enviropol, která je generálním partnerem FC Vysočina, tady totiž pořádá zdarma pro širokou veřejnost Den s Enviropolem.
24.5.U21 - OtrokoviceJIH - OTR 0:2, 29.kolo | Michal Veselý
27.5.Velké Meziříčí - U21 VEL - JIH 4:0, 34.kolo | Michal Veselý
30.5.Uherský Brod - U21 UHB - JIH 3:0, 30.kolo | Michal Veselý