V září 2011 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
1.9.Nenechte si ujít předzápasový průvod a poločasové losování!Miroslav FuksFanoušci FC Vysočina by měli před nedělním ligovým zápasem zpozornět! Nejenže je čeká napínavé a důležité derby proti Znojmu, ale rozhodně by si neměli nechat ujít tradiční předzápasový průvod. Ten už potřetí zhruba v 17:00 hodin odstartuje z horní části Masarykova náměstí v Jihlavě. Každý jeho účastník, který dorazí v dresu, s šálou, v barvách FC Vysočina či s jiným klubovým označením, se může těšit nejen ze vstupenky na derby proti Znojmu, ale též z kupónu na odběr piva či nealko nápoje na stadiónu.
1.9.Představujeme domácího soupeře – 1.SC ZnojmoJIH - ZNO 2:0, 5.kolo | Miroslav FuksDruhá nejvyšší fotbalová soutěž se v nadcházejícím kole bude v Jihlavě hrát netradičně v neděli. Od 18:00 hodin na stadiónu v Jiráskově ulici vypukne tradičně velmi zajímavé jihomoravské derby mezi FC Vysočina a 1.SC Znojmo. Narazí na sebe dva celky, které se po odehraných ligových i pohárových zápasech nacházejí v odlišném rozpoložení.
1.9.Uspěli v základním kole Premier CupuMiroslav FuksStarší žáci FC Vysočina (ročník 1997, tým U-15) bez zaváhání zvládli úvodní kolo tradičního turnaje Premier Cup. To se hrálo 31. srpna v Dobroníně. Připomeňte, že se jihlavští žáci stali celkovým českým vítězem tohoto prestižního klání v ročníku 2007/08 a v evropském finále obsadili výborné 5. místo.
2.9.Jihlavští mladíci proti Olomouci zaujali, chválil je i trenér soupeřeMF DNES - Vysočina - Jan SalichovPředzápasová slova trenéra olomouckých fotbalistů Zdeňka Psotky o kvalitě druholigového jihlavského týmu se dala ještě brát jen jako určitá zdvořilostní fráze. Jenže trenér Sigmy chválil soupeře také po středečním utkání, ve kterém jeho svěřenci museli zápas otáčet a zvítězili 2:1.
3.9.Holky o výhře rozhodly už v první půliJIH - BRU 5:1, 2.kolo | Miroslav FuksJihlavské fotbalistky napravily své zaváhání v úvodním kole a na domácí půdě přesvědčivě zdolaly hráčky Brumova 5:1 (3:0). Zejména v první půli předvedly pěknou kombinační hru a hned po změně stran přidaly čtvrtý úspěch. Hostující hráčky ještě snížily, ale poslední slovo měly opět domácí. Branky střílely dvakrát M.Žampová, Čechová, Šerá a P.Žampová.
4.9.Filip Dort se dohodl na přerušení kariéryMiroslav FuksVedení FC Vysočina se smluvně dohodlo se svým hráčem Filipem Dortem na přerušení jeho fotbalové kariéry. Klub vyšel vstříc žádosti hráče, který by rád během tohoto přerušení vyřešil své problémy osobního i zdravotního rázu.
4.9.Vysočina poprvé doma neinkasovala a slaví tři bodyJIH - ZNO 2:0, 5.kolo | Jaroslav WollmannVysočina se na třetí pokus konečně dočkala domácí výhry, když zdolala Znojmo 2:0! Potvrdila, že se jí proti tomuto soupeři daří a že jihomoravský soused má problém přes jihlavskou obranu skórovat - nepodařilo se mu to ani na třetí ligový pokus. Přitom mělo Znojmo ve 25. minutě možnost největší - kapitána Yonova však Uvarenko vychytal! Ve druhém poločase přisly velké chvíle Tomáše Sedláčka. Poprvé v 58. minutě po rohu Krutého a podruhé v 67. minutě po centru Kučery.
4.9.Juniorka v Rosicích urazila fotbalového bohaROS - JIB 1:0, 5.kolo | www.fc-rosice.cz & Miroslav FuksJuniorka FC Vysočina v Rosicích málo vídaným způsobem urazila fotbalového boha neproměněním obrovského množství gólových příležitostí. Domácí celek si tak díky brance vstřelené v 5. minutě připsal první výhru v aktuálním ročníku MSFL.
4.9.V utkání sehrálo velkou roli štěstí, shodují se trenéřiJIH - ZNO 2:0, 5.kolo | Michal JindraJihlavští fotbalisté netradičně v neděli nastoupili k již pátému kolu II. nejvyšší soutěže, ve kterém chtěli za každou cenu udolat tři body, aby napravili dvě vysoké domácí porážky. Na stadion v Jiráskově ulici přijelo Znojmo, které na půdě Jihlavy dosud nevstřelilo branku a jinak tomu nebylo ani dnes. Navíc si znojemští odvezli dvoubrankové manko.
4.9.Z řad Fanklubu byli vylosováni výherci Miroslav FuksDomácí zápas FC Vysočina proti Znojmu byl pro nejvěrnější fanoušky FC Vysočina speciální před rokem i tuto neděli 4. září. K důležitému derby jich zhruba osmdesát vyrazilo průvodem z Masarykova náměstí na čele s maskotem Ježourem. V poločasové přestávce pak byli mnozí z nich očekávání, zda se na ně náhodou neusměje štěstí při losování dvou netradičních klubových akcí pro fanoušky? A kdo byl nakonec předsedou Fanklubu Davidem Zemanem vylosován?
5.9.FC Vysočina posílil chorvatský záložník PlumbMiroslav FuksKádr FC Vysočina hlásí další doplnění v letním přestupovém termínu. Do Jihlavy přichází třiadvacetiletý ofenzivní záložník Jusufi Plumb (nar. 10.2.1988). Ten má na svém kontě starty v chorvatských mládežnických reprezentacích, předkole Ligy mistrů a zkušenosti z nejvyšších soutěží v Chorvatsku, Slovinsku a Albánii. Jihlavské trenéry přesvědčil o svém potenciálu v rámci čtrnáctidenního testu a nyní dostane do konce letošního roku prostor na to, aby se dokázal prosadit do užšího kádru.
6.9.Pavel Simr bude hostovat ve Velkém MeziříčíMiroslav FuksÚtočník Pavel Simr (nar. 6.7.1983) bude minimálně během podzimní části fotbalové sezóny pomáhat svými góly diviznímu Velkému Meziříčí. Na jeho hostování se dnes dohodli představitelé obou klubů. Střelec 4 prvoligových a 44 druholigových branek se v létě vrátil do Jihlavy z hostování v Sezimově Ústí. V letní přípravě se však neprosadil do užšího kádru kouče Romana Pivarníka.
6.9.S Fanklubem do VarnsdorfuFanklubV neděli čeká hráče FC Vysočina utkání na hřišti posledního celku soutěže, kde bude jistě celý tým chtít navázat na domácí výhru se Znojmem a vy můžete být u toho! Stačí využít výjezdu Fanklubu. Odjezd je naplánován na neděli 12:30 od fanshopu pod novou tribunou a cena je stanovena na 200,-Kč pro členy Fanklubu a 230,-Kč pro ostatní. Zájemci se mohou hlásit na telefonním čísle 732 770 383, popřípadě e-mailu fanklub.vysocina@seznam.cz.
8.9.Pivarník: Chceme navázat na venkovní zisky a domácí výkonyVAR - JIH 4:0, 6.kolo | Miroslav FuksFotbalisté FC Vysočina jsou v novém ročníku II. ligy úspěšnější venku, než na domácí půdě. Venku ze dvou zápasů získali 4 body a tuto sbírku hodlají rozšířit už v neděli na stadiónu FK Varnsdorf. Utkání má výkop stanoven na 17:00 hodin.
8.9.Radek Görner se připojí k SimroviMiroslav FuksDen po příchodu Pavla Simra se vedení divizního Velkého Meziříčí a FC Vysočina dohodlo na hostování dalšího fotbalisty. Tím se stal zkušený střední záložník Radek Görner (nar. 2.5.1983), který v tomto klubu setrvá minimálně do konce letošního roku.
8.9.Soutěž „Vezmi FCV na prázdniny“ finišujeMiroslav FuksSběr fotografií pro 2. ročník letní soutěže webu FC Vysočina nazvanou „Vezmi FCV na prázdniny“ je u konce. Z došlých fotek vybrala „odborná porota“ pětici finalistů, z nichž budete vybírat nejlepší právě VY! Ve fotogalerii si prohlédněte snímky a poté na titulní straně webu v jeho spodní části hlasujte v anketě! Vítěz soutěže obdrží podepsaný originální dres, druhý v pořadí získá klubovou polokošili zn. Hummel a třetí se může těšit na nový půllitr. Hlasování potrvá do pátku 16. prosince, kdy dojde v rámci domácího utkání s Vlašimí k vyhlášení výsledků.
9.9.Sedláček: O ligových soutěžích jsem ani nepřemýšlelMiroslav FuksNáleží mezi letního posily kádru FC Vysočina a zároveň je aktuálně nejstarším borcem Pivarníkova kádru. Na hřiště dokáže prodat jak své fotbalové zkušenosti, tak i důraz a gólový instinkt. Ten v úvodních duelech podzimu potvrdil už třikrát a je nejlepším střelcem týmu. Řeč je nedávno jednatřicetiletém útočníkovi Tomáši Sedláčkovi. Pojďme si tohoto borce blíže představit.
9.9.Přípravka šestá ve Velkém finále E.ON Junior CupuRedakceSobota 3. a neděle 4. září představovaly velký den pro hráče přípravky „A“ (U-11) FC Vysočina Jihlava. Na základě vítězství v regionální kvalifikaci totiž absolvovali Velké finále tradičního E.ON Junior Cupu. Ten hostila pražská Synot Tip Aréna za účasti rekordních 18 týmů. A svěřenci trenéra Ladislava Mazače se ve skvěle připraveném turnaji rozhodně neztratili, když obsadili celkové 6. místo!
10.9.Juniorka neuvěřitelně přišla o výhruJIB - LIS 3:3, 6.kolo | Miroslav FuksJeště v 78. minutě vedla juniorka FC Vysočina 3:0 nad Líšní a podle všeho kráčela k vítězství v rámci MSFL. Hosté hrající i s exreprezentantem Dostálkem však nerezignovali a dokázali jihlavským mladíkům do konce zápasu nastřílet tři branky z kopačky Krejčího!
10.9.Dorost utrpěl první ztrátu v ročníkuJIH - OLO 2:4, 6.kolo | Miroslav FuksAž v pátém utkání extraligy ztratili dorostenci FC Vysočina první body, když na domácí půdě podlehli 2:4 (1:2) Sigmě Olomouc. Ta se tak posunula se ziskem 16 bodů do čela tabulky. Naši mladíci mají bodů 12, ale schází jim odložený duel v Hlučíně. Oba jihlavské zásahy má na svědomí Daniel Kavka.