M-soft
 

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

22.1.Zítra proti Olomouci nastoupí i dorostenec Adam RitterMiroslav FuksFotbalisty FC Vysočina ve středu 23. ledna čeká v pořadí třetí přípravný duel v zimním bloku. Ve 13:00 hodin na olomoucké umělé trávě vyběhnou k utkání proti prvoligové Sigmě. Jihlava dorazí v menším počtu hráčů, neboť už v pátek odlišná jedenáctka nastoupí k přípravě proti dalšímu účastníkovi nejvyšší soutěže – Opavě.
21.1.Ježourův dotazník: Luděk VejmolaMiroslav FuksNabízíme vám 9. díl videoseriálu FC Vysočina. Převážně nefotbalové dotazy v rámci Ježourova dotazníku zodpovídá gólman Luděk Vejmola! Co považuje za svůj největší fotbalový zážitek? Má už na kontě vstřelený gól? Kdo byl jeho brankářským vzorem a oblíbeným klubem?
20.1.U19: Po Pardubicích přehráli i České BudějoviceJI9 - CEB 2:0, 0.kolo | Miroslav FuksStarší dorost U19 zvítězil i ve svém druhém zimním utkání. Po výhře v Pardubicích porazil v domácím prostředí i dalšího ligového soka - České Budějovice. Pod výhru 2:0 (1:0) se brankami podepsali testovaný Alexandr Rek a Adam Ritter.
19.1.Duel proti Vyškovu nabídl devět branekJIH - VYS 6:3, 0.kolo | Miroslav FuksDomácí přípravný duel FC Vysočina proti třetiligovému Vyškovu nabídl devět branek a množství neproměněných příležitostí. Domácí favorit zvítězil výrazně 6:3 (2:1), když jihlavské branky postupně stříleli Filip Novotný, Lukáš Zoubele, Alexandr Kuffour, Šimon Kupec, Petr Nerad a Ondřej Machuča.
19.1.Mucha: Kluci zápas odmakali, mělo to nasazení a šťávuJIH - VYS 6:3, 0.kolo | Miroslav FuksFotbalová Vysočina splnila očekávání a její dvě kombinované jedenáctky v druhém utkání zimní přípravy porazily třetiligový Vyškov. O pozápasový komentář jsme požádali asistenta trenéra Josefa Muchu.
19.1.Juniorka nadělila sedm branek divizní Velké BítešiJIJ - VLB 7:0, 0.kolo | Miroslav FuksJuniorský tým dnes nastoupil k prvnímu regulérnímu duelu zimní přípravy. Proti divizní Velké Bíteši, kterou trénuje exjihlavský Marek Zúbek, dominovala a připsala si výraznou výhru 7:0 (5:0). Dvakrát se trefil Mašić a po jedné brance přidali Šteffl, Urbánek, Svatík, Řezáč a Křišťál.
18.1.Zimní kádr FCV se v sobotu představí doma – proti VyškovuJIH - VYS 6:3, 0.kolo | Miroslav FuksFanoušci FC Vysočina budou mít v sobotu 19. ledna jednu z mála příležitostí, jak svůj tým vidět v zimní přípravě na domácí půdě. Aktuálně velmi široký kádr jihlavských fotbalistů na umělé trávě v areálu Na Stoupách nastoupí od 10:30 hodin proti 7. celku MSFL – MFK Vyškov.
16.1.Vysočina veze na úvod přípravy cennou výhru z Mladé BoleslaviMBA - JIH 0:2, 0.kolo | Miroslav FuksFotbalisté FC Vysočina na půdě Mladé Boleslavi sehráli první přípravný duel zimní přípravy. Prvoligovému soupeři byli zcela vyrovnaným soupeřem a díky dvěma rychlým kontrům v závěru utkání nakonec slavili cennou výhru 0:2 (0:0). Obě jihlavské branky zaznamenal Jiří Klíma.
16.1.Konkurenci na brankářském postu zvýší Vlastimil VeselýMiroslav FuksKonkurenci na brankářském postu v FC Vysočina přichází zvýšit nový gólman. Kouč Radim Kučera a trenér brankářů Josef Hanzálek přitom sází na osvědčené jméno a svého bývalého znojemského svěřence – pětadvacetiletého Vlastimila Veselého.
16.1.Kučera: Hráči se mi dnes ukázali v daleko lepším světleMBA - JIH 0:2, 0.kolo | Miroslav FuksFotbalisté FCV na úvod zimního bloku dosáhli příjemného výsledku proti Mladé Boleslavi, který rozhodně nemá smysl přeceňovat. Určitě však potěšil nejen fanoušky a povzbudil hráče do dalších týdnů náročné přípravy. Jak duel bezprostředně po utkání okomentoval kouč Radim Kučera?
15.1.Obranné řady FCV vyztuží stoper Martin ChlumeckýMiroslav FuksO místo ve stoperské dvojici FC Vysočina, které se uvolnilo přestupem David Štěpánka do Jablonce, přichází bojovat čerstvě dvaadvacetiletý obránce Dukly Praha – Martin Chlumecký. Urostlý stoper, který má zkušenosti z českých mládežnických reprezentací a jedenácti podzimních duelů FORTUNA:LIGY, bude v Jihlavě na jaře hostovat s možnou opcí na přestup.
12.1.Kombinované sestavy "áčka" a juniorky sehrály přípravný duelJIH - JIJ 1:2, 0.kolo | Miroslav FuksTečku za prvním týdnem zimní přípravy FC Vysočina dnes na umělé trávě v areálu Na Stoupách obstaral tréninkový duel, do nějž nastoupily kombinované sestavy "áčka" a juniorky, které byly doplněny řadou testovaných hráčů. Do zápasu nezasáhlo hned 13 fotbalistů z kádru prvního týmu. Ve žlutém hrající juniorka překvapila a v porazila modré 1:2 (1:2).
12.1.U19: Na úvod zimy cenná výhra z PardubicPAR - JI9 1:2, 0.kolo | Miroslav FuksStarší dorost do zimního přípravného bloku vstoupil cennou výhrou nad extraligovým sokem. Na půdě Pardubic vyhrál 1:2 (1:0), když nepříznivé skóre ve druhém dějství otočili brankami v rychlém sledu Tomáš Svoboda a Marek Lokvenc.
11.1.Sobotní tréninkový zápas prověří nejen testované hráčeJIH - JIJ 1:2, 0.kolo | Miroslav FuksÚvodní týden zimní přípravy v roce 2019 završí z pohledu FC Vysočina tréninkový zápas „áčka“ proti juniorce. Za první tým nastoupí zejména testovaní hráči a mladíci. Duel bude sehrán od 9:30 hodin na umělé trávě v areálu Na Stoupách.
10.1.FC Vysočina jedná o přestupu Davida Štěpánka do JablonceMiroslav FuksStoper David Štěpánek dostal od klubu svolení zahájit přípravu s Jabloncem. Jednadvacetiletý odchovanec Speřic a dlouholetý mládežnický reprezentant jedná o přestupu do tohoto týmu letošního účastníka Evropské ligy. Po Janu Kopicovi, Teclovi, Masopustovi, Hanušovi a Ikaunieksovi jde již o šestého fotbalistu FC Vysočina, který v posledních letech přímo či oklikou míří do tohoto ambiciózního severočeského klubu.
9.1.Vladislav Levin opouští Vysočinu a míří do BohemiansMiroslav FuksTřiadvacetiletý ruský středopolař Vladislav Levin končí své roční vydařené působení v jihlavském dresu a přestupuje do prvoligových Bohemians Praha 1905. První trénink v novém působišti absolvoval již ve středu dopoledne a Klokanům se upsal na tři roky.
8.1.Do zimního drilu vstoupila i juniorkaMiroslav FuksVe stejný den, jako druholigové „áčko“, vykročil do náročné zimní přípravy i juniorský tým FC Vysočina. Jak už tomu bývá v každém půlroce, tak tým dozná poměrně výrazných změn. Nabízíme vám nejen rekapitulaci aktuálního pohybu v kádru.
7.1.Na start přípravy dorazily další (staro)nové tvářeMiroslav FuksFotbalisté FC Vysočina se dnes sešli k prvnímu tréninku v kalendářním roce 2019. Naplno se tak rozběhla zimní příprava, na niž hráče v uplynulých týdnech nachystaly individuální tréninkové dávky. Nový trenérský triumvirát na prahu zimního drilu přivítal další tři testované fotbalisty a jednoho navrátilce z hostování.
5.1.Přestupová výměna: Vejmola + Klobása X FulnekMiroslav FuksNa trase Jihlava – Mladá Boleslav došlo k zajímavému přestupovému transferu trojice čtyřiadvacetiletých fotbalistů se zkušenostmi z reprezentace U21. Do města automobilů z FC Vysočina přestupuje krajní obránce či záložník Jakub Fulnek a opačným směrem míří gólman Luděk Vejmola a útočník Stanislav Klobása. Oba fotbalisté na Vysočině během podzimu pouze hostovali.
3.1.Mastný: Velký rozdíl v náplni a intenzitě tréninků nevidímMiroslav FuksFotbalový klub FC Vysočina vznikl transformací FC PSJ na akciovou společnost v roce 2000. V témže roce zároveň jako první klub v historii kraje pronikl do II. ligy. Za pouhých osmnáct let dokázal sedm sezón strávit v nejvyšší soutěži a díky skvělé práci s mládeží vychovat 13 fotbalistů, kteří nastoupili za český národní tým nebo reprezentaci U21. V rámci nového projektu HVĚZDA VYSOČINY vám nejvýraznější produkty FCV blíže představíme nejen prostřednictvím rozhovoru. Naším cílem je ukázat, že tyto naše hvězdy vyrostly na Vysočině, byly a jsou stále normální kluci z vedlejší vesnice. Každý kluk může být Hvězdou Vysočiny!
23.12.FC Vysočina byl v roce 2018 vidět nejen na fotbalových hřištíchRedakceNejen fotbalem živ je člověk! Z pohledu FC Vysočina to platí bezezbytku, neboť jihlavský klub se dlouhodobě snaží vnímat dění kolem sebe, myslet na druhé a aktivně pomáhat tam, kde je to třeba a možnosti klubu či časová vytíženost hráčů to umožňuje. Fotbalisté navíc plní četné marketingové povinnosti. I končící rok 2018 byl v tomto ohledu velmi plodný. Ostatně, posuďte sami.
21.12.Honza Kliment: Odchovanci v reprezentaci? Není to náhoda!Miroslav FuksFotbalový klub FC Vysočina vznikl transformací FC PSJ na akciovou společnost v roce 2000. V témže roce zároveň jako první klub v historii kraje pronikl do II. ligy. Za pouhých osmnáct let dokázal sedm sezón strávit v nejvyšší soutěži a díky skvělé práci s mládeží vychovat 13 fotbalistů, kteří nastoupili za český národní tým nebo reprezentaci U21. V rámci nového projektu HVĚZDA VYSOČINY vám nejvýraznější produkty FCV blíže představíme nejen prostřednictvím rozhovoru. Naším cílem je ukázat, že tyto naše hvězdy vyrostly na Vysočině, byly a jsou stále normální kluci z vedlejší vesnice. Každý kluk může být Hvězdou Vysočiny!
20.12.Březina: V roce 2019 bychom rádi provedli rekonstrukci hlavní travnaté plochyMiroslav FuksFotbalový klub netvoří pouze hráči nebo trenéři jednotlivých týmů. Jeho důležitou a nedílnou součástí představují zaměstnanci klubu, kteří se fotbalistům snaží vytvářet co nejlepší zázemí pro jejich sportovní růst. O ohlédnutí za skončeným rokem 2018 jsme požádali Jindřicha Březinu, technického manažera FC Vysočina Jihlava.
19.12.FCV: Doplnění realizačního týmu & první změny v kádruMiroslav FuksNový trenérský tým FC Vysočina má svoji podobu. Hlavního kouče Radima Kučeru doplní v roli asistenta zkušený Josef Mucha, nedávný trenér prvoligové Karviné. Gólmany bude mít v péči Josef Hanzálek, který vedl brankáře ve Znojmě. Přinášíme též první novinky a změny v hráčském kádru Jihlavy.
16.12.Ježourův dotazník: Filip NovotnýMiroslav FuksNabízíme vám 8. díl videoseriálu FC Vysočina. Převážně nefotbalové dotazy v rámci Ježourova dotazníku zodpovídá levý obránce či záložník Filip Novotný! Co považuje za svůj největší fotbalový úspěch a nejdůležitější gól? Který obránce byl jeho vzorem? A jakým pozitivem se mohl oprávněně pochlubit na sociálních sítích?
14.12.Roman Kučera: Hráče zařazujeme do kategorií podle výkonnosti, ne věkuMiroslav FuksNa klubovém webu byly v uplynulých dnech prezentovány rozhovory s trenéry dorosteneckých i žákovských týmů FC Vysočina. Jak však skončenou podzimní sezónu hodnotí šéftrenér mládežnické akademie FKM Vysočina Jihlava Roman Kučera?
13.12.Ježourův dotazník: Lukáš ZoubeleMiroslav FuksNabízíme vám 7. díl videoseriálu FC Vysočina. Převážně nefotbalové dotazy v rámci Ježourova dotazníku zodpovídá nejlepší hráč FCV za rok 2018 - záložník Lukáš Zoubele! Co považuje za svůj největší fotbalový úspěch? Který svůj gól má za nejhezčí? Považuje se za modemana? A dostává rád vánoční dárky?
12.12.Souhrn základních hráčských statistik za podzim 2018RedakcePřinášíme vám základní statistiky hráčů FC Vysočina Jihlava za skončenou podzimní sezónu ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE. Jde o bilanci za šestnáct druholigových zápasů.
11.12.Vítaný dárek? Permice na jarní bitvy o postup!Miroslav FuksLámete si hlavu nad vhodným vánočním dárkem pro své blízké? Chcete podpořit klub svého srdce? Máme pro vás řešení! Vaše blízké jistě potěší permanentní vstupenky na jarní fotbalové bitvy o postup do nejvyšší soutěže! Permice na sedm veledůležitých domácích duelů zakoupíte za 600 Kč!
10.12.Program zimní přípravy FC VysočinaMiroslav FuksFotbalisté FC Vysočina ve čtvrtek absolvovali poslední trénink v letošním roce a rozešli na vánoční dovolenou. První tým se znovu sejde až v pondělí 7. ledna 2018 na prahu zimní přípravy. Ta nabídne množství tréninků a zápasů pod vedením nového kouče Radima Kučery.
 
Historie
Aktuálně

Zítra proti Olomouci nastoupí i dorostenec Adam Ritter

Fotbalisty FC Vysočina ve středu 23. ledna čeká v pořadí třetí přípravný duel v zimním bloku. Ve 13:00 hodin na olomoucké umělé trávě vyběhnou k utkání proti prvoligové Sigmě. Jihlava dorazí v menším počtu hráčů, neboť už v pátek odlišná jedenáctka nastoupí k přípravě proti dalšímu účastníkovi nejvyšší soutěže – Opavě. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
×
Dnes v 13:00 | A-tým
SK Sigma Olomouc
FC Vysočina Jihlava
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu