M-soft
 

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

19.6.FCV reaguje na výhrady fans: logo prošlo dílčí úpravouMiroslav FuksČlánek prezentující nové logo klubu, které nahrazuje 18 let starý znak, vzbudil nebývalou pozornost a stal se dosud nejčtenějším a nejkomentovanějším textem v historii webu FCV. Jak se ukázalo, změna loga a jeho nová podoba se stala velmi kontroverzní.
19.6.Ostrá prověrka na startu přípravy: proti mistrovské TrnavěTRN - JIH, 0.kolo | Miroslav FuksPouhé dva dny po startu letní přípravy čeká fotbalisty FC Vysočina hodně náročná zápasová prověrka. V obci Rakvice, která se nachází na Břeclavsku, sehrají přípravný duel proti Spartaku Trnava. Duel s úřadujícím mistrem Slovenska, jenž se intenzivně připravuje na vstup do kvalifikace o Ligu mistrů, má výkop stanoven na 16:00 hodin a vy jej můžete živě sledovat díky streamu.
18.6.Gólman Matej Rakovan odchází do skotského Dundee UnitedMiroslav FuksOsmadvacetiletý slovenský gólman Matej Rakovan mění druhou českou ligu za druhou nejvyšší soutěž ve Skotsku. Po sestupu FC Vysočina využil končícího kontraktu a zamířil jako volný hráč za životní a sportovní výzvou na Britské ostrovy do Dundee United FC.
18.6.Na start přípravy Svědíkova týmu dorazil i Jan JavůrekMiroslav FuksPod vedením kouče Martina Svědíka a jeho trenérského týmu dnes odpoledne do letní přípravy vstoupili fotbalisté FC Vysočina. Na trávníku stadiónu v Jiráskově ulici dostalo do těla 25 hráčů do pole a trojice gólmanů. Některé známé tváře jarního kádru již scházely, naopak o místo na soupisce bude bojovat řada talentovaných mladíků. Dorazila i první potenciální posila pro druholigové boje.
17.6.Davis Ikaunieks přestupuje do JablonceMiroslav FuksČtyřiadvacetiletý útočník FC Vysočina Davis Ikaunieks přestupuje do týmu 3. celku ligy a účastníka základní skupiny Evropské ligy – Jablonce. Oba kluby se dohodly na přesunu lotyšského reprezentanta a nejlepšího cizince skončeného ročníku HET ligy na sever Čech. V nejbližších dnech se budou ladit detaily hráčské smlouvy.
17.6.Kádr FC Vysočina prochází pro FNL změnamiMiroslav FuksFotbalisté FC Vysočina v pondělí 18. června znovu nastoupí do tréninkového procesu. Po sestupu do Fortuna národní ligy však v šatně bude scházet několik členů jarního prvoligového kádru. Naopak šanci dostane řada perspektivních juniorů z klubové líhně a k prvnímu tréninku letní přípravy vyběhnout i nové zajímavé tváře.
14.6.Fotbalisté FCV v pondělí 18. června zahájí letní přípravuMiroslav FuksTři týdny po smutném sestupu z nejvyšší soutěže se na stadiónu v Jiráskově ulici znovu sejdou fotbalisté FC Vysočina. Náročné tréninkové dávky začnou polykat od pondělí 18. června, přičemž po pěti týdnech přípravy vyběhnou k prvnímu duelu ve Fortuna národní lize.
12.6.Vydejte se s námi na cestu zpět mezi elitu! Pořiďte si permanentku!Miroslav FuksFC Vysočina po šesti letech opustil českou elitní fotbalovou společnost. Zároveň však odstartoval roční cestu, na jejímž konci by měl být návrat do nejvyšší soutěže! Vyrazte na ni společně se svým klubem! Nenechte si ujít žádnou z jejích patnácti domácích zastávek! Pořiďte si zvýhodněnou permanentku, získejte své místo na tribuně a podpořte tak FCV! Nabízíme vám souhrn veškerých informací včetně řady změn, které na jihlavském stadiónu v oblasti ticketingu pro ročník 2018/19 nastanou.
8.6.FC Vysočina dospěl k rebrandingu logaMiroslav FuksNic nemusí trvat věčně a to platí i o znaku fotbalového klubu. Logo, které se váže k FC Vysočina od roku 2000, se stalo jasně identifikovatelným symbolem jihlavského fotbalu, a to i díky své barevné pestrosti. V roce 2018, kterým značka FCV vstupuje do dospělosti a klub si připomíná 70. výročí založení Spartaku Jihlava, však nastává ideální čas k jeho změně a zásadní modernizaci.
6.6.FC Vysočina Cup poprvé ovládla ZŠ PolnáMiroslav FuksNa umělé trávě v areálu v Jiráskově ulici v Jihlavě dnes vyvrcholil turnaj v minifotbalu žáků 6. a 7. tříd základních škol okresu Jihlava hraný pod názvem FC Vysočina Cup. Jeho partnerem a spoluorganizátorem se již po osmé v řadě stal právě FC Vysočina. Tradičním pořadatelem tohoto turnaje základních škol je Asociace školních sportovních klubů a dále se na něm podílí i Krajský fotbalový svaz Vysočina.
6.6.Triumf na Jesolo CupumladezMladší žáci FC Vysočina Jihlava se zúčastnili mezinárodního turnaje Jesolo Cup. Tento tradiční turnaj hraný v okolí italských Benátek je organizovaný již od roku 2003. V konkurenci 12 týmů dokázala obě družstva z Jihlavy projít turnajem bez porážky a celkově zvítězit.

5.6.Seriál 1948-2018: Rozhovor s Michalem VeselýmMiroslav Fuks70 let! Tolik času uplynulo od založení sportovní kroužku závodního klubu PAL Jihlava, jenž se za několik let transformoval do Tělovýchovné jednoty Spartak Jihlava. Postupně vám nabídneme seriál rozhovorů s osobnostmi, které spoluvytvářely historii fotbalového oddílu, který se stal předchůdcem dnešního FC Vysočina Jihlava.
1.6.Hráč měsíce FC Vysočina: pořadí za květen, jaro i celý ročníkMiroslav FuksDo konce dospěl nejen fotbalový ročník 2017/18, ale též pravidelné hlasování v anketě fanoušků o Hráče měsíce FC Vysočina. Nyní vám nabízíme nejen výsledky za měsíc květen, ale též součet za jarní sezónu a v neposlední řadě též celkové pořadí za celý soutěžní ročník jihlavského týmu v HET lize.
29.5.FCV hledá marketingového manažera nebo manažerkuRedakceFotbalový klub FC Vysočina Jihlava hledá nového člena týmu, který se zapojí do obchodní a marketingové činnosti klubu na pozici MARKETINGOVÉHO MANAŽERA nebo MANAŽERKY. Předpokládáme spolupráci na plný úvazek, ale není vyloučena i jiná forma spolupráce.
27.5.Hlasujte pro Hráče měsíce května 2018Miroslav FuksNa webu FC Vysočina se opět můžete zapojit do tradiční ankety „Hráč měsíce“, jež bude dílem k nalezení „Hráče FCV za rok 2018“! Nyní zvolte toho nejlepšího fotbalistu z jihlavského kádru za měsíc květen. Hlasovat můžete prostřednictvím infoboxu v pravém sloupci titulní strany klubového webu.
27.5.Davis Ikaunieks byl vyhlášen nejlepším cizincem HET ligyMiroslav FuksÚtočník Davis Ikaunieks se v rámci dnešního Galavečera HET ligy dočkal velkého osobního ocenění a též malé náplasti na bolestný sestup FC Vysočina. V Národním domě v Praze na Vinohradech převzal ocenění pro nejlepšího zahraničního hráče ročníku 2017/18. To vzešlo z hlasování kapitánů ligových týmů, jejich trenérů a vybraných novinářů.
26.5.Vysočina po porážce s Karvinou po šesti letech sestupuje z I. ligyJIH - KAR 0:2, 30.kolo | RedakceFotbalovou Vysočinu zahalil smutek. Jihlavská jarní záchranářská jízda happyendem neskončila. Vyrovnaná a emocemi nabitá bitva proti Karviné nabídla šance na obou stranách, ovšem první klíčový gól vstřelili v 66. minutě hosté. V dalších minutách už své vedení dokázali uhájit a umocnit proměněnou penaltou v poslední minutě nastavení. Při rovnosti bodů rozhodla o sestupu FCV horší vzájemná bilance právě s Karvinou.
26.5.Martin Svědík: Rozhodlo neproměnění čtyř velkých šancíJIH - KAR 0:2, 30.kolo | Miroslav FuksFC Vysočina byl vloni v létě tipován na sestup a jeho podzimních deset bodů mu přisuzovalo jen minimální záchranářské šance. Jihlavský se však dokázal vzepjat k výborným jarním výkonům a cenným bodovým ziskům. Jenže poslední krůček učinit nedokázal. V posledních třech kolech nevstřelil branku, získal jediný bod a při horší vzájemné bilanci ani třicet vybojovaných bodů na záchranu v české nejvyšší soutěži nestačilo.
25.5.FC Vysočina uspořádal I. ročník FCV Cupu partnerských firem!Miroslav FuksFC Vysočina se v pátek 25. května postaral o netradiční tečku za fotbalovou sezónou, když pro týmy partnerů jihlavského klubu uspořádal velmi dobře zabezpečený a pohodový turnaj v malé kopané. Na perfektně připravené vedlejší travnaté ploše v areálu v Jiráskově ulici vznikla čtyři hřiště, na nichž zápolilo 10 týmů. Tím nejlepším se nakonec stal mančaft reprezentující DAFE-PLAST, který ve finále porazil tým Abus Gastro.
24.5.Super ligová tečka: přímá bitva o záchranu proti Karviné!Miroslav FuksTakto vypjatý a důležitý fotbalový zápas se na Vysočině ještě nikdy nehrál! V posledním kole aktuálního ročníku HET ligy se na jihlavském stadiónu odehraje bitva dvou týmů přímo ohrožených sestupem! Už není kam uhnout, nelze spekulovat, karty jsou jasně rozdané – Jihlavě k záchraně stačí remíza, Karviná musí zvítězit. Buďte u toho a dotáhněte společně s fotbalisty jarní záchranářskou jízdu do úspěšného konce! „Zápas roku“ vypukne v sobotu 26. května od 16:00 hodin!
23.5.Tomáš Sedlák: Skvělá byla výhra FCV v PlzniMiroslav FuksFotbalový klub, to nejsou jen profesionální fotbalisté, trenéři, mládežničtí hráči či zaměstnanci klubu, ale i sponzoři, kteří se nemalou měrou podílejí na fungování a ekonomickém zabezpečení klubu. V rámci tradičního bližšího představení reklamních partnerů FC Vysočina naše volba padla na dlouholetého významného partnera – společnost Lion Sport. Dotazy jsme položili přímo jednateli firmy Tomáši Sedlákovi.
23.5.Procházka: Body jsme lehkovážností poztráceli za zbytečné remízyMiroslav FuksBěhem uplynulého víkendu skončil první tým FC Vysočina své účinkování v jarních soutěžích. Šlo o juniorku, která v úvodu jara neproklouzla do skupiny o titul a bojovala o umístění ve spodní polovině dvaceti klubů v Juniorské lize. O zhodnocení sezóny jsme požádali trenéra Pavla Procházku, jenž mančaft vede ve dvojici s trenérem Michalem Kadlecem.
22.5.Proběhl parádní sportovní den pro handicapované děti!Miroslav FuksÚžasných sedmnáct let trvá spojení FC Vysočina se Základní školou speciální a Praktickou školou Jihlava. Ta vzdělává a rozvíjí žáky se středním a těžkým mentálním postižením, souběžným postižením více vadami a žáky s poruchou autistického spektra. Jihlavský klub tradičně poskytuje organizační a materiální záštitu pro sportovní den pro žáky této školy, které znovu doplnily děti ze ZŠ Kamenice a z jihlavské MŠ Březinova. Aktuální ročník se uskutečnil v úterý 22. května v areálu Na Stoupách.
21.5.Jak to vidí ředitel?JIH - KAR 0:2, 30.kolo | Jan StaněkNaše jarní válka dospěla k finálnímu rozuzlení. Poslední bitva. Určitě někteří z vás mysleli na to, že bychom to měli rozhodnout v Brně. To bohužel nešlo, bylo nás tam Jihlaváků docela málo a ne všichni z vás by si tak ten okamžik záchrany mohli užít. :-)
20.5.Lukáš Zoubele: V posledním kole záchranu urveme! BRN - JIH 0:0, 29.kolo | Miroslav FuksDvaatřicetiletý záložník Lukáš Zoubele se vrátil na brněnský stadión v Králově Poli. Do míst, kde v letech 2014–2016 oblékal dres Zbrojovky. Jako hráč FC Vysočina toužil kolo před koncem ligového ročníku po záchranářské tečce na skvělé jihlavské jaro. Bohužel, ani cenná remíza jeho týmu klid do posledního ligového dějství nedala. Co po vypjaté záchranářské bitvě řekl do novinářských diktafonů?
20.5.Vstupenky na "Zápas roku" proti Karviné!JIH - KAR 0:2, 30.kolo | Miroslav FuksPřed FC Vysočina je fotbalový "Zápas roku"! Poslední utkání sezóny proti Karviné bude přímou bitvou o záchranu! Nenechte si klíčový duel ujít a podpořte svůj tým v sobotu 26. května! Dotáhněme skvělé jaro do úspěšného konce! Společně nejvyšší soutěž pro celou Vysočinu udržíme! Jak a kde na tento duel zakoupit vstupenky?
20.5.Slavia byla nad síly juniorkyJIH - SLA 0:2, 8.kolo | Juniorskaliga.czJuniorský tým FC Vysočina se dnes rozloučil se soutěžním ročníkem 2017/18. Na stadiónu v Jiráskově ulici nestačil na velice dobře hrající Slavii, v jejímž dresu nastoupili Sobol či Bucha. Pražský celek s množstvím talentovaných zahraničních hráčů zvítězil zaslouženě 0:2 (0:1).
19.5.Vysočina Brno odsoudila k sestupu, ale na záchranu čeká BRN - JIH 0:0, 29.kolo | Miroslav FuksVysočina zvládla nesmírně náročný a bojovný záchranářský duel na půdě Zbrojovky, když nedopustila vítězství domácího celku a vybojovala cenný bod za bezbrankovou remízu 0:0. Ten Brno odsoudil k sestupu, ovšem s ohledem na výsledky ostatních zápasů stanovil, že rozhodnutí o druhém týmu, jenž v tomto ročníku opustí HET ligu, padne o týden později v utkání Jihlava vs. Karviná.
19.5.Martin Svědík: Čekali jsme, že se Brno bude více tlačit do útoku BRN - JIH 0:0, 29.kolo | Miroslav FuksVysočina i v těžkém duelu v Brně potvrdila svoji dobrou jarní formu, když vybojovala cenný bod proti o záchranu bojující Zbrojovce. Ve třináctém jarním utkání šlo už o dvacátý bod, který přibyl na jihlavské konto, přesto kolo před koncem současný celkový třicetibodový zisk záchranu nezaručuje. Rozhodnutí padne v posledním kole v přímé bitvě o záchranu proti Karviné. Jak duel v Brně okomentoval hostující lodivod Martin Svědík?
17.5.FC Vysočina chce prvoligovou záchranu vybojovat v BrněBRN - JIH 0:0, 29.kolo | Miroslav FuksJihomoravské derby těžko může mít větší náboj, než tuto sobotu na stadiónu v brněnském Králově Poli! Domácí Zbrojovka bude toužit po zvýšení záchranářské naděje a Vysočina přijede s touhou potvrdit svoji příslušnost k české fotbalové elitě i pro příští ročník. Duel 29. kola vypukne v 16:00 hodin – v jednotný čas pro všech osm prvoligových duelů.
 
Historie
Aktuálně

Ostrá prověrka na startu přípravy: proti mistrovské Trnavě

Pouhé dva dny po startu letní přípravy čeká fotbalisty FC Vysočina hodně náročná zápasová prověrka. V obci Rakvice, která se nachází na Břeclavsku, sehrají přípravný duel proti Spartaku Trnava. Duel s úřadujícím mistrem Slovenska, jenž se intenzivně připravuje na vstup do kvalifikace o Ligu mistrů, má výkop stanoven na 16:00 hodin a vy jej můžete... Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu