Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

30.11.Podzimní žákovské hodnocení: U14 - Jakub PavlasMatyáš FuksPřinášíme vám další z řady rozhovorů trenérů mládeže FC Vysočina, kteří hodnotí počínání svého celku na podzim. V tomto článku se zaměříme na ročník U14 vedený trenérem Jakubem Pavlasem. Starší žáci nastupují v soutěži MSŽL a nachází se na 4. místě se ziskem 29 bodů!
30.11.David Oulehla: Silové a vytrvalostní testy ukázaly slušné parametryMiroslav Fuks Až dnes fotbalistům FC Vysočina skončil podzim. V zasněžený a promrzlý čtvrtek 30. listopadu se sešli k poslednímu společnému tréninku v kalendářním roce 2023. Na stadiónu v Jiráskově ulici se po zasloužené dovolené znovu sejdou v pondělí 8. ledna odpoledne. Nejen na uplynulé tréninkové dny jsme se zeptali kouče Davida Oulehly.
30.11.Stopeři Adam Hink a Matyáš Hnízdil u remízy U15 s MaďarskemMiroslav FuksReprezentace U15 dnes odehrála druhé listopadové přípravné utkání s Maďarskem. Po úterní výhře 2:0 tentokrát svěřenci trenéra Karla Havlíčka remizovali 1:1. V základě sestavě Česka nastoupili jihlavští stopeři Adam Hink a Matyáš Hnízdil.
29.11.Josef Morkus: Osm odchovanců v sestavě „áčka“? Unikát a ocenění práce!Miroslav FuksNa klubovém webu postupně prezentujeme rozhovory s trenéry našich dorosteneckých i žákovských týmů. Určitě však nemůžeme opomenout hodnotící komentář za podzimem ze strany jejich nadřízeného - Josefa Morkuse, manažera FKM Vysočina a člen představenstva FC Vysočina.
28.11.Hlasujte o Hráče FC Vysočina Jihlava za podzim 2023Miroslav FuksOdehraná fotbalová sezóna vybízí k bilancování a též k nejrůznějším anketám. Jednu takovou nabízíme na klubovém webu, na jehož titulní straně můžete v pravém sloupci v záložce HRÁČ MĚSÍCE (vedle záložky ZÁPASY) vybírat pětici nejlepších hráčů FC Vysočina za podzim 2023. S podzimní jedničkou přineseme v závěru roku rozhovor.
28.11.Podzimní žákovské hodnocení: U15 - Tomáš KaplanMatyáš FuksPřinášíme vám další z řady rozhovorů trenérů mládeže FC Vysočina, kteří hodnotí počínání svého celku na podzim. V tomto článku se zaměříme na ročník U15 vedený trenérem a bývalým hráčem FCV Tomášem Kaplanem. Starší žáci nastupují v soutěži MSŽL a nachází se na 2. místě se ziskem 33 bodů!
24.11.Podzimní dorostenecké hodnocení: U16 - Pavel BendaMatyáš FuksPřinášíme vám další z řady rozhovorů trenérů mládeže FC Vysočina, kteří hodnotí počínání svého celku na podzim. V tomto článku se zaměříme na nejmladší dorostenecký ročník U16 vedený trenérem Pavlem Bendou. Mladší dorostenci nastupují v soutěži MSDL ml. a nachází se na 11. místě se ziskem 15 bodů.
23.11.Tobiáš Ritter přispěl k příznivým výsledkům U16 s ItáliíMiroslav FuksV aktuálním bohatém zastoupení nadějných fotbalistů FC Vysočina v mládežnických reprezentacích Česka nám jeden unikl. Záložník ligového mladšího dorostu Tobiáš Ritter nastoupil do obou vydařených přípravných utkání výběru U16 v italské Tirrenii proti domácímu týmu.
21.11.Bilance fotbalistů FC Vysočina v reprezentačním blokuMiroslav FuksHned čtveřice odchovanců FC Vysočina si fotbalový podzim prodloužila v reprezentačním dresu - Fares Shudeiwa, Dominik Farka, Filip Šancl a Matyáš Trešl. Navíc se čerstvě nominaci do národního týmu dozvěděli dva obránci kategorie U15 – Adam Hink a Matyáš Hnízdil.
21.11.Podzimní dorostenecké hodnocení: U17 - Ivan ČermákMatyáš FuksPřinášíme vám další z řady rozhovorů trenérů mládeže FC Vysočina, kteří hodnotí počínání svého celku na podzim. V tomto článku se zaměříme na ročník U17 vedený trenérem Ivanem Čermákem. Mladší dorostenci nastupují v nejvyšší soutěži a nachází se na 11. místě se ziskem 13 bodů.
19.11.Kamil Průša: Na jaře uděláme maximum pro posun v tabulce!Matyáš FuksJiž druhý po sobě jdoucí ročník účinkuje „béčko“ staršího dorostu v MSDL. Jihlavští dokázali v této velmi náročné soutěži nastřádat slušných 15 bodů a nachází se na 14. místě tabulky s reálnou šancí na atakování středu tabulky. Zeptali jsme se proto hlavního trenéra dorosteneckého týmu U18 Kamila Průši, jak by zhodnotil účinkování jeho celku na podzim.
15.11.Josef Vrzáček: Kluci poctivě trénují a chtějí na sobě pracovatMiroslav FuksNejen fotbalová zkušenost říká, že druhý ročník bývá pro nováčka nejtěžší. Své o tom vědí starší dorostenci FKM Vysočina, kteří na podzim svedli v nejvyšší soutěži 15 enormně náročných bitev, z nichž vybojovali slušných 17 bodů a přezimování na 12. příčce tabulky. Nakolik je s touto bilancí spokojen zkušený kouč Josef Vrzáček?
14.11.Souhrn základních hráčských statistik za podzim 2023Miroslav FuksPřinášíme vám základní statistiky hráčů FC Vysočina za skončenou podzimní sezónu ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE a MOL Cupu. Jde o bilanci za šestnáct druholigových a tři pohárové zápasy. Jihlava do něj nasadila 26 fotbalistů s věkovým průměrem pouhých 22 let. Sezóna se do klubové historie zapíše černým písmem z hlediska obdržených červených karet, kterých bylo hned 6!
13.11.U17: Domácí porážka JIH - OLO 0:1, 15.kolo | Matyáš FuksJihlavský mladší dorost nezvládnul poslední podzimní zápas výsledkově a prohrál smolně 0:1 (0:1) s velmi silnou Sigmou, která atakuje přední příčky tabulky. Za zmínku určitě stojí další start v této kategorii teprve čerstvě patnáctiletého Tobiáš Rittera. Jihlavští tak vstoupí do druhé poloviny sezony na 11. místě tabulky.
12.11.Lukáš Vaculík: Kladu si otázku, pro koho ten fotbal vlastně děláme?Miroslav FuksNetradičně necelou hodinu po odehrání posledního podzimního duelu ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE předstoupil před novináře Lukáš Vaculík. Sportovní ředitel a předseda klubového představenstva byl hodně otevřený a hodnotil nejen účinkování ve skončené sezóně. My vám jeho slova samozřejmě rádi nabízíme.
11.11.Fares Shudeiwa nováčkem ve slovenské reprezentaci U21Miroslav FuksStředopolař Fares Shudeiwa, který po vleklém zranění figuroval ve třech posledních základních sestavách FC Vysočina, je jedním ze tří nováčků v aktuálně zveřejněné reprezentaci Slovenska U21. Tým trenéra Jaroslava Kentoše čekají přípravné zápasy s Chorvatskem (16.11. od 17:00 v Nitře) a s Českem (20.11. od 18:00 h v Hradci Králové).
10.11.U19: Vítězná tečka za podzimemJIH - OLO 2:0, 15.kolo | Josef VrzáčekJihlavský starší dorost se dokázal rozloučit s podzimem vítězně a to poměrem 2:0 (1:0) s konkurentem v tabulce Sigmou Olomouc. Za domácí udeřil kanonýr Tomáš Zimmermann a střídající Adam Kryštof. Jihlavští se tak po polovině sezony nachází na 12. místě tabulky.
10.11.Vysočina vedla, ale v oslabení se musela spokojit s bodemJIH - LIS 1:1, 16.kolo | Miroslav FuksLoučení FC Vysočina s kalendářním rokem 2023 kýžené vítězství nepřineslo. Jihlavský celek šel ve vyrovnané bitvě s Líšní do vedení, když se ve 49. minutě trefil Justin Araujo-Wilson. Jenže týž útočník byl po druhé žluté vyloučen a hostům stačily pouhé 4 minuty na vyrovnání – 1:1 (0:0).
10.11.David Oulehla: Počet vyloučených je pro nás na zamyšlenouJIH - LIS 1:1, 16.kolo | Miroslav FuksÚplně se to nabízelo. Duel s Líšní byl totiž fotbalovou tečkou za podzimem a rokem 2023, tudíž pozápasová hodnocení plynule přešla v hodnocení skončené sezóny. Co na tiskové konferenci zaznělo z úst kouče Davida Oulehly?
7.11.Dominik Farka a Matyáš Trešl v užších nominacích reprezentacíMiroslav FuksDnešní nominační dopoledne českých fotbalových reprezentací neopomnělo ani zástupce FC Vysočina. Dominik Farka se může těšit na další start za výběr U20 a Matyáš Trešl oblékne rukavice v národním týmu U18. Hned trojici jihlavských zástupců lze nalézt mezi náhradníky kádru reprezentace U21.
6.11.Podpořte FC Vysočina, ať je loučení s podzimem a rokem 2023 vítězné!JIH - LIS 1:1, 16.kolo | Miroslav FuksPřed fotbalisty ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE je poslední ligový duel na podzim i v kalendářním roce 2023. Jako první budou mít splněno týmy FC Vysočina a SK Líšeň, neboť jejich vzájemný duel je na programu v pátek 10. listopadu už od 17:00 hodin. Jihlavský cíl bude jasný – poděkovat fanouškům za jejich podporu a rozloučit se vítězně!
5.11.Vysočina veze ze Žižkova velmi cenné vítězství!ZIZ - JIH 0:2, 15.kolo | Miroslav FuksVysočina se v posledním venkovním duelu podzimní části dočkala velmi cenného bodového zisku. Na tradičně horké půdě Viktorie Žižkov podala velmi zodpovědný a koncentrovaný výkon, defenzíva udržela čisté konto a v ofenzívě se prosadili střelci Justin Araujo-Wilson a v poslední minutě nastavení i Marvis Ogiomade – 0:2 (0:1)!
5.11.David Oulehla: Naši fanoušci byli na Žižkově dvanáctým hráčemZIZ - JIH 0:2, 15.kolo | Miroslav FuksI díky neúnavné podpoře fanoušků, kteří vyrazili v nedělním dopoledni na výjezd na Žižkov, veze Vysočina domů důležité vítězství. Kouči Davidu Oulehlovi, který v nedávné minulosti na Viktorce trénoval, se splnila přání pronesená po výhře nad Prostějovem – udržet čisté konto a vybojovat v posledním venkovním duelu tři body. Jak utkání okomentoval?
5.11.U19: Venkovní prohra se SlováckemSLO - JIH 1:0, 14.kolo | Matyáš FuksJihlavský starší dorost nezvládnul venkovní utkání výsledkově a prohrál s posledním týmem tabulky Slováckem těsně 1:0 (1:0). Za Vysočinu nastoupil v základní sestavě již uzdravený Filip Šancl. Jihlavští si ale přesto drží stále 13. místo v tabulce nejvyšší dorostenecké ligy.
5.11.U17: Drtivá výhra v Uherském HradištiSLO - JIH 1:6, 14.kolo | Matyáš FuksJihlavský mladší dorost zvítězil na venkovní půdě jednoznačně 1:6 (1:2). Za Vysočinu se jednou trefil František Vodička s Matyášem Vopršalem a čtyřikrát dokázal udeřit Dominik Holec. Jihlavští se tímto výsledkem posunuli na 11. místo v tabulce.
1.11.První polovinu duelů F:NL završíme v neděli na ŽižkověZIZ - JIH 0:2, 15.kolo | Miroslav FuksFotbalisté FC Vysočina se po dvou letech představí v tradičním nedělním dopoledni na žižkovském stadiónu proti červenobílé Viktorii. Po nedávném duelu ve Varnsdorfu se kouč David Oulehla znovu vrátí do svého předchozího působiště a se svými svěřenci bude chtít odjet z posledního podzimního venkovního utkání s bodovým ziskem.
1.11.U19: Domácí prohra s BaníkemJIH - OST 1:2, 11.kolo | Josef VrzáčekJihlavský starší dorost na domácí půdě nedokázal, i přes velmi dobrý výkon vyzrát na Baník Ostrava a prohrál 1:2 (1:2). Jedinou a taky prémiovou branku ve starším dorostu vstřelil Matěj Pivnička. Za zmínku také určitě stojí návrat člena "A" týmu Filipa Šancla, který naskočil na posledních 25 minut téměř po půl roce od zranění.
1.11.U17: Jednoznačná domácí prohraJIH - OST 0:5, 11.kolo | Matyáš FuksJihlavský mladší dorost nedokázal udržet na domácím hřišti tempo s Baníkem Ostrava a podlehl 0:5 (0:3). Za domácí odchytal celý zápas Štěpán Kadlec, který měl po celou dobu utkání plné ruce práce. Jihlavští si ale i přes tento výsledek stále drží 13. místo v tabulce.
27.10.U19: Domácí remíza s PlzníJIH - PLZ 1:1, 13.kolo | Josef VrzáčekJihlavský starší dorost dokázal vybojovat velmi cenný bod na domácí půdě s plzeňskou Viktorií po výsledku 1:1 (0:1). Za jihlavské prémiově skóroval obránce Jáchym Puzrla. Vysočina se tak nachází na 13. místě neúplné tabulky.
27.10.U17: Tři body z domácí půdyJIH - PLZ 3:2, 13.kolo | Matyáš FuksMladší dorostenci navázali na velmi dobrý výkon z venkovního utkání v Karviné a doma dokázali porazit Viktorii Plzeň 3:2 (1:0). Za domácí jednou skóroval Matyáš Vopršal a dvakrát udeřil Dominik Holec. Jihlavští se tímto výsledkem odlepili od dna a jsou na 13. místě tabulky.
 
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu