Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

20.1.Zvolte pravého beka pro Jedenáctku dvacetiletí FC Vysočina!Miroslav FuksStartuje druhý díl ankety fanoušků a návštěvníků klubového webu, z níž u příležitosti 20. výročí vzniku akciové společnosti FC Vysočina Jihlava a dvaceti let působení klubu v českých ligových soutěžích vzejde vskutku exkluzivní a reprezentativní „Jedenáctka dvacetiletí“! Nabízíme šest borců, kteří se v ideální sestavě budou ucházet o post pravého obránce.
17.1.U19 má za sebou první týden přípravyZuzana MichalkováStarší dorost U19 se na jarní část sezóny začal připravovat jako jeden z prvních mládežnických týmů FC Vysočina. Už více než týden hráči polykají tréninkové dávky, které jim trenér Luboš Prokopec se svým realizačním týmem přichystal.
15.1.Vysočina na úvod zimní přípravy nestačila na OlomoucOLO - JIH 3:1, 0.kolo | Miroslav FuksVysočina se po roce znovu představila v přípravném duelu na půdě Sigmy Olomouc. Opět byla horší než prvoligista a podlehla mu zaslouženě. Loňskou prohru 5:0 napravila jen mírně, když duel skončil 3:1 (2:1). Jedinou jihlavskou branku zaznamenal ve 43. minutě z penalty Rajmund Mikuš.
14.1.Divizní juniorka začala volnějiMiroslav FuksVe stínu ligového „áčka“ odstartoval zimní přípravu též záložní dospělý tým FC Vysočina. Juniorka, která od podzimu působí v divizní skupině D, a přezimovala na první příčce, má před sebou dlouhých deset týdnů přípravy. Může si tak logicky dovolit pozvolnější náběh zimního drilu.
13.1.Zvolte brankáře pro Jedenáctku dvacetiletí FC Vysočina!Miroslav FuksStartuje anketa fanoušků a návštěvníků klubového webu, z níž u příležitosti 20. výročí vzniku akciové společnosti FC Vysočina Jihlava a dvaceti let působení klubu v českých ligových soutěžích vzejde vskutku exkluzivní a reprezentativní „Jedenáctka dvacetiletí“! Logicky začínáme postem brankáře, který nabízí sedm výborných uchazečů.
13.1.Fotbalisté se sešli na startu zimní přípravyMiroslav FuksFotbalisté FC Vysočina se dnes sešli na startu zimního drilu. Výraz to není přesný, neboť pro hráče už příprava dávno vypukla. Individuálně se připravovali už několik týdnů a již v pátek 3. ledna absolvovali funkční a diagnostické testy na Fakultě tělesné výchovy a sportu v Praze.
12.1.Trojice mladíků míří na testy do KomárnaMiroslav FuksTrojice mladíků, kteří figurují v širším kádru FC Vysočina, vyrazí zkoušet fotbalové štěstí v druholigovém slovenském klubu KFC Komárno. Testy v klubu, z nějž do Jihlavy aktuálně přestoupil stoper Martin Šimko, absolvují obránce Vojtěch Křišťál, srbský levý bek či záložník Aleksandar Trajković a bosenský defenzívní záložník Alen Kurtalić.
10.1.Do FC Vysočina přichází slovenský stoper Martin ŠimkoMiroslav FuksKonkurenci na stoperském postu v FC Vysočina přichází zvýšit jednadvacetiletý Martin Šimko. Bývalý slovenský mládežnický reprezentant v posledních dvou letech sbíral druholigové starty za Zvolen a Komárno, odkud do Jihlavy aktuálně přestoupil.
6.1.Zimní přestávku vyplní hlasování o „Jedenáctku dvacetiletí FC Vysočina“!Miroslav FuksFC Vysočina Jihlava v letošním roce oslaví dvacet let své existence. Zároveň s tím i dvacet let působení v českých ligových soutěžích, čímž došlo k přepsání historie i dalšího vývoje fotbalu v našem kraji. Nejen toto jubileum budeme v roce 2020 hojně připomínat a též slavit. Fanoušky jistě potěší možnost zapojit se do hlasování o ideální „Jedenáctku dvacetiletí FC Vysočina“!
17.12.FCV byl znovu vidět nejen na fotbalových hřištích! I v roce 2019Miroslav FuksNejen fotbalem živ je člověk! Z pohledu FC Vysočina to platí bezezbytku, neboť jihlavský klub se dlouhodobě snaží vnímat dění kolem sebe, myslet na druhé a aktivně pomáhat tam, kde je to třeba a možnosti klubu či časová vytíženost hráčů to umožňuje. Fotbalisté navíc plní četné marketingové povinnosti. I končící rok 2019 byl v tomto ohledu dost plodný. Ostatně, posuďte sami.
16.12.Radek Nápravník: Výkon dívek v soutěži byl na dobré úrovniZuzana MichalkováPoslední hodnotící rozhovor letošního roku se týká týmu, který byl v mládežnické struktuře FKM vytvořen jako poslední - družstva starších žákyň, jenž byl zařazen do nejvyšší soutěže. Trenéra Radka Nápravníka jsme požádali o shrnutí výkonů jeho svěřenkyň během podzimní části.
13.12.Jan Staněk: Chceme těžit z podzimní sehranosti týmuMiroslav FuksPodzimní část FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY dopsala svůj šestnáctizápasový příběh. FC Vysočina se vyrovnal se smolnou baráží o postup i letními změnami v kádru a znovu potvrdil roli jednoho z favoritů na postup. Tým se od počátku druholigové soutěže držel v čele tabulky a nakonec přezimuje na příjemném 2. místě tabulky se ziskem 32 bodů. Znamená to tříbodovou ztrátu na vedoucí Pardubice a jednobodový náskok na Brno a Duklu Praha.
11.12.Březina: Počet tréninkových ploch pro fotbal v Jihlavě je nedostatečnýMiroslav FuksFotbalový klub netvoří pouze hráči nebo trenéři jednotlivých týmů. Jeho důležitou a nedílnou součástí představují zaměstnanci klubu, kteří se fotbalistům snaží vytvářet co nejlepší zázemí pro jejich sportovní růst. O ohlédnutí za skončeným rokem 2019 jsme požádali Jindřicha Březinu, technického manažera FC Vysočina Jihlava.
9.12.Vítaný dárek? Permice na jarní bitvy o postup nebo klubové suvenýry!Miroslav FuksLámete si hlavu nad vhodným vánočním dárkem pro své blízké? Chcete podpořit klub svého srdce? Máme pro vás řešení! Každého jistě potěší permanentní vstupenky na jarní fotbalové bitvy o postup do nejvyšší soutěže! Permice na sedm veledůležitých domácích duelů a též na případnou baráž zakoupíte za 600 Kč!
5.12.Program zimní přípravy FC VysočinaMiroslav FuksFotbalisté FC Vysočina v pátek absolvovali poslední trénink v letošním roce a rozešli na vánoční dovolenou. První tým se znovu sejde až v pondělí 13. ledna 20120 na prahu zimní přípravy, předtím se budou pilně připravovat individuálně. Dlouhý zimní blok nabídne množství tréninků a zápasů zejména v domácím prostředí.
3.12.Klobása: Rok 2019 přinesl řadu hezkých okamžiků a cenných vítězstvíMiroslav FuksV rámci pátečního slavnostního večera byl Stanislav Klobása vyhlášen nejlepším hráčem FC Vysočina. Stalo se tak dle výběru klubového představenstva a sportovního vedení. Přihlédnuto při tom bylo k výsledkům pravidelného měsíčního hlasování fanoušků na klubovém webu o „Hráče měsíce“. Rádi vám nabízíme rozhovor pětadvacetiletým střelcem 15 gólů v roce 2019.
2.12.Valentová: Naše hra je založená na totálním útočném fotbaleMiroslav FuksŽenský fotbal v Jihlavě prožívá úspěšný restart. Obnovený tým FC Vysočina, který doslova proletěl minulým ročníkem Divize, má za sebou velmi úspěšný podzim jak v Moravskoslezské lize, tak i v Českém poháru. Po skončení sezóny jsme si povídali s trenérkou Kateřinou Valentovou.
30.11.Hotel Gustav Mahler hostil společenský večer FC Vysočina JihlavaMiroslav FuksDůstojné prostory velkého sálu jihlavského Hotelu Gustav Mahler v pátek 29. listopadu hostily III. společenský večer FC Vysočina Jihlava a Fotbalového klubu mládeže Vysočina Jihlava. Klub po roce na jedno místo a v jeden čas sezvat politickou reprezentaci města a kraje, reklamní partnery a sponzory, akcionáře a vedení klubu, zaměstnance, trenéry, hráče prvního týmu, členy realizačních týmů či talentované dívky a chlapce z líhně FKM v doprovodu rodičů.
29.11.Roman Kučera: Míříme zpět do špičky českého mládežnického fotbaluMiroslav FuksNa klubovém webu byly v uplynulých dnech prezentovány rozhovory s trenéry dorosteneckých i žákovských týmů FC Vysočina. Jak však skončenou podzimní sezónu hodnotí šéftrenér mládežnické akademie FKM Vysočina Jihlava Roman Kučera?
28.11.Souhrn základních hráčských statistik za podzim 2019Zuzana MichalkováPřinášíme vám základní statistiky hráčů FC Vysočina Jihlava za skončenou podzimní sezónu ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE. Jde o bilanci za šestnáct druholigových zápasů.
28.11.Hráčem FCV za měsíc listopad jste zvolili Jana FortelnéhoMiroslav FuksTradiční anketa FC Vysočina o „Hráče měsíce“ má v posledním čtvrtletí jasného lídra. Je jím dvacetiletý středopolař a člen kádru české reprezentace U20 Jan Fortelný. V hlasování fanoušků zvítězil za měsíc září, těsně druhý byl za říjen a aktuálně s výrazným náskokem ovládl listopad, v němž se dočkal i premiérové trefy v jihlavském dresu.
26.11.Podzimní hodnocení žákovských týmůMiroslav FuksTradičně vám přinášíme podzimní statistiky jednotlivých žákovských mužstev, která působí v žákovských kategoriích Moravskoslezské ligy. Zároveň nabízíme stručná hodnocení ze strany trenérů daných mužstev.
25.11.Kamil Průša: Trenér nemůže být nikdy spokojenZuzana MichalkováMladší dorost U17 po kolísavých výkonech na začátku soutěže a ustálených výkonech ve druhé polovině přezimuje na 3. příčce Moravskoslezské dorostenecké ligy se ziskem třiatřiceti bodů. Jak hodnotí uplynulou podzimní část trenér Kamil Průša?
24.11.Plzeň nad síly našich holekJIH - PLZ 1:14, 3.kolo | Miroslav FuksPutování třetiligového ženského týmu FC Vysočina národním pohárem skončilo ve 3. kole. Zcela nad síly našich hráček byl 3. celek I. ligy žen - Viktoria Plzeň. Ta na jihlavské umělce dominovala a zvítězila výrazně 1:14 (1:7). Jedinou brankou FCV zaznamenala v 16. minutě Marie Fatrdlová.
23.11.Hlasujte pro Hráče měsíce listopadu 2019Miroslav FuksNa webu FC Vysočina se opět můžete zapojit do tradiční ankety „Hráč měsíce“, jež bude dílem k nalezení „Hráče FCV za rok 2019“! Nyní zvolte toho nejlepšího fotbalistu z jihlavského kádru za měsíc listopad. Hlasovat můžete prostřednictvím infoboxu v pravém sloupci titulní strany klubového webu.
22.11.Vysočina se ve Vítkovicích musela spokojit s bodemVIT - JIH 1:1, 16.kolo | Miroslav FuksAni druhý letošní výjezd FC Vysočina do Vítkovic neskončil potřebnou výhrou. Ostravský celek opět potvrdil, že to doma na Jihlavu umí. Předposlední celek FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY, jenž poprvé vedl nový kouč Lubomír Luhový, šel do vedení, které srovnal premiérovou trefou Jan Fortelný. V bojovném druhém dějství už branka přes řadu šancí nepadla, tudíž Vysočina ve čtvrtém venkovním duelu v řadě uhrála remízu 1:1.
22.11.Radim Kučera: Své hráče jsem dnes nepoznávalVIT - JIH 1:1, 16.kolo | Miroslav FuksVysočina ve Vítkovicích prodloužila svoji sérii bez porážky už na devět utkání, ovšem spokojené tváře byste v jihlavské kabině po utkání nenašli. Předvedený výkon i konečný výsledek na půdě 15. celku tabulky totiž byl z hlediska FCV zklamáním a potvrdil odlišnou tvář týmu Radima Kučery na venkovních stadiónech.
21.11.Ivan Čermák: Kluci na sobě chtějí pracovatMiroslav FuksV seriálu podzimních hodnocení z hlediska mládežnických týmů FKM Vysočina pokračujeme rozhovorem s Ivanem Čermákem, trenérem mladšího dorostu B. Tedy týmu U16, jenž působí ve skupině D Moravskoslezské Divize. Po podzimu mu náleží 3. příčka se ziskem 37 bodů a pětibodovou ztrátou na celky na čele – Spartou Brno a Hodonínem.
20.11.Vysočina podzim uzavře důležitou bitvou na půdě VítkovicVIT - JIH 1:1, 16.kolo | Miroslav FuksV pátek se z hlediska FC Vysočina uzavře fotbalový podzim ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE. Tým kouče Radima Kučery od 17:00 hodin svede po reprezentační pauze poslední bitvu v kalendářním roce 2019 na půdě Vítkovic. Proti týmu, kterému se na podzim nedaří a jenž v uplynulých dnech převzal nový kouč.
19.11.Podporujte FC Vysočina s CASHBACK CARD! Peníze zpět získáte i v Tescu či Kauflandu!RedakceUž tři roky mohou fanoušci FC Vysočina čerpat výhod klubové věrnostní karty CASHBACK CARD. Díky ní získáte peníze zpět z nákupů u partnerských firem po celém světě a zároveň se tak bezplatně stáváte sponzorem svého oblíbeného klubu! Nadále máte slevu na vstupném a výhodně můžete nakupovat i v Tescu nebo v Kauflandu!
 
Historie
Aktuálně

Zvolte pravého beka pro Jedenáctku dvacetiletí FC Vysočina!

Startuje druhý díl ankety fanoušků a návštěvníků klubového webu, z níž u příležitosti 20. výročí vzniku akciové společnosti FC Vysočina Jihlava a dvaceti let působení klubu v českých ligových soutěžích vzejde vskutku exkluzivní a reprezentativní „Jedenáctka dvacetiletí“! Nabízíme šest borců, kteří se v ideální sestavě budou ucházet o post pravého... Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu