Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

28.5.Domácí fotbalový restart: FCV potřebuje tři body proti VarnsdorfuJIH - VAR, 19.kolo | Miroslav FuksFotbalového restartu se po koronavirové odmlce v pátek dočká i Kraj Vysočina! Jeho reprezentant v pátek od 16:00 hodin na svém stadiónu přivítá tradičně nepříjemného soupeře – FK Varnsdorf. Ambice i postavení v nesmírně vyrovnané tabulce FC Vysočina velí jediné – zvítězit, udržet skvělou domácí sérii a odčinit porážku na Dukle.
28.5.Permanentkáři FCV, pro část z vás máme na stadiónu místo!JIH - VAR, 19.kolo | Miroslav FuksPo časech epidemie se konečně rozběhly české fotbalové soutěže, ovšem stadióny pod vlivem vládních opatření své brány nemohou otevřít dokořán. Dle ligového protokolu je na nich aktuálně místo pro zhruba 150 osob. FC Vysočina, stejně jako ostatní kluby, s nabídkou vstupu na utkání v první řadě oslovil své sponzory a VIP hosty. Místo však máme i zhruba pro 50 držitelů permanentních vstupenek!
27.5.Josef Morkus: Rozšiřujeme dívčí týmy a přijímáme další hráčkyMiroslav FuksDopady koronavirové epidemie samozřejmě nepříjemně zasáhly i dívčí fotbal. S Josefem Morkusem, manažerem FKM Vysočina Jihlava, jsme se za uplynulými dvěma měsíci ohlédly, ovšem hlavně jsme v aktuálním rozhovoru zjišťovali perspektivy ženského fotbalu v FC Vysočina. Zdá se, že je před ním zajímavá budoucnost.
27.5.F:NL - 19. kolo: FC Vysočina vs. Varnsdorf - stream utkáníJIH - VAR, 19.kolo | RedakceFotbal se dočkal jarního restartu! V prvním domácím duelu proti FK Varnsdorf nám budete moc scházet na tribunách, tudíž věříme, že si alespoň nenecháte ujít živý přenos utkání na klubovém webu. Držte nám palce!
26.5.Dvacetiletí FC Vysočina - ročník 2013/14Miroslav FuksLetní přestupové období přineslo jedno z největších hráčských „zemětřesení“ v dějinách klubu. Vysočina v průběhu roku 2013 do přestupů uvolnila nejvyšší sumu ve svých dějinách. „Přivedli jsme mnoho nových hráčů, kteří mají talent, kvalitu a perspektivu. Jsme přesvědčeni, že tato strategie je správná a představuje výbornou investici do budoucnosti FC Vysočina,“ řekl k této otázce ředitel klubu Tulis.
26.5.Moravská plynárenská: významný partner FC VysočinaRedakceSpolečnost Moravská plynárenská už takřka dva roky náleží mezi hlavní partnery fotbalového klubu FC Vysočina Jihlava. Moravská plynárenská patří mezi nejrychleji rostoucí dodavatele plynu na jihu Moravy. Svým zákazníkům, k nimž samozřejmě patří i FC Vysočina, nabízí nejvýhodnější plyn na trhu na dobu neurčitou s možností on-line sjednání.
25.5.Jarní restart: z Dukly bez bodového ziskuDUK - JIH 2:1, 18.kolo | Miroslav FuksFC Vysočina jarní fotbalový restart nevyšel. Z Prahy se z důležitého duelu dvou aspirantů postupu vrací bez bodu po porážce 2:1 (1:1). Jihlavský celek dvěma inkasovanými brankami doplatil na chyby či nedorozumění v defenzívě. Za hosty skóroval v 7. minutě Lukáš Zoubele.
25.5.Radim Kučera: Bodu jsme nebyli zase tak blízkoDUK - JIH 2:1, 18.kolo | Miroslav FuksJihlavské série deseti ligových duelů bez porážky a čtyř venkovních remíz 1:1 v řadě jsou u konce. V duelu spolufavoritů FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY se totiž z výhry 2:1 radovala domácí Dukla Praha. Jak jarní restart druhé nejvyšší soutěže okomentoval kouč Radim Kučera?
24.5.Podpořte FC Vysočina díky iniciativě #zasvujtymRedakceFORTUNA:NÁRODNÍ LIGA je zpět! Jak to krásně zní! Složité období jsme společně přečkali a nyní se můžeme naplno radovat ze znovuzahájené sezony, FC Vysočina bude opět hrát zápasy. Generální partner ligy, sázková kancelář Fortuna, se rozhodl pomoci všem klubům české první i druhé nejvyšší fotbalové soutěže a jen na vás nyní záleží, kolik svojí aktivitou vyberete peněz! Do projektu #zasvujtym se může zapojit každý prostřednictvím sociálních sítí a Fortuna za každého fanouška, který projeví podporu svému klubu, pošle do společného klubového fondu 100 Kč. Kam se celková částka vyšplhá, bude záležet pouze na vás!
22.5.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA se rozběhne šlágrem na Dukle!DUK - JIH 2:1, 18.kolo | Miroslav FuksFORTUNA:NÁRODNÍ LIGA je konečně zpět! Její jarní restart odstartuje pondělní šlágr, kdy pátá Dukla Praha hostí dalšího aspiranta postupu – druhou Vysočinu Jihlava. Duel na Julisce vypukne v 18:00 hodin a v přímém přenosu jej přenáší ČT Sport. S ohledem na protikoronavirová opatření bude duel na stadiónu sledovat jen zhruba 150 pozvaných hostů a fanoušků.
21.5.Pohled do kroniky jihlavského fotbalu s Miroslavem Havlíčkem a Josefem SackýmMiroslav FuksFotbalová Modeta Jihlava se v osmdesátých letech dokázala nadechnout k poslednímu úspěchu a postupu výše. V roce 1985 vybojovala Divizi, čímž navázala na své šestileté působení v této soutěži v 70. letech. Nejen na tuto éru v zajímavém dvojrozhovoru zavzpomínali důležití pamětníci tohoto období – gólman Miroslav Havlíček a záložník Josef Sacký.
19.5.Udělej první fotbalové krůčky s Ježourem! Přijď na nábor!Miroslav FuksUdělej první fotbalové krůčky s Ježourem! Vyzkoušej si nejpopulárnější sport na světě a staň se jedním z nás! Přijď na tradiční nábor do týmů přípravek FC Vysočina, který se koná v pondělí 15. června od 17:00 hodin na travnaté ploše stadiónu v Jiráskově ulici. Nábor je otevřen pro kluky a holky ročníků 2013, 2014 a 2015 a uskuteční se bez ohledu na přízeň počasí. Každý účastník na památku obdrží tričko FC Vysočina!
18.5.Dvacetiletí FC Vysočina - ročník 2012/13Miroslav FuksVystřízlivění z postupové euforie muselo být z pohledu FC Vysočina hodně rychlé. Do vypuknutí bojů v Gambrinus lize bylo nutné připravit nejen stadión, klubové zázemí a trávník stadiónu, který se dočkal povinného vyhřívání. Vedení klubu musí odvést množství práce směrem ke kvalitní letní přípravě a především posílit tým ve všech řadách.
15.5.Vysočina se dnes dvakrát utkala s KlokanyMiroslav FuksVysočině v tomto týdnu výsledkově nevyšel ani druhý výjezd k jarnímu přípravnému duelu s pražskými prvoligovými celky. Po Spartě sehrála dva zápasy hrané 2 x 40 minut v areálu Bohemians 1905 a svému soupeři podlehla nejprve 4:1 (2:1) a poté 3:0 (1:0). Jedinou jihlavskou branku v Uhříněvsi zaznamenal Filip Novotný.
15.5.Radim Kučera: Dnes jsme tahali za kratší konec provazuBOH - JIH 4:1, 0.kolo | Miroslav FuksČtyři jarní přípravné zápasy druholigového FC Vysočina s prvoligovými soupeři přinesly vskutku nelichotivou bilanci – zisk 0 bodů a celkové skóre 3:17. Po dvojzápase s Bohemians jsme si nejen na toto téma povídali s jihlavským koučem Radimem Kučerou.
14.5.JAK SE ZNAJÍ? Tomáš Svoboda a Karel PojeznýMiroslav FuksJak se znají a kolik toho o sobě vědí benjamínci týmy a bývalí dorostenečtí spoluhráči - stoper Karel Pojezný a pravý bek Tomáš Svoboda? Odpovědi získáte ve 4. díle videoseriálu, který vám hodláme pravidelně přinášet. Přejeme příjemnou zábavu!
13.5.Jan Staněk: Ekonomické následky pro fotbal budou v důsledku pandemie značnéMiroslav FuksPrvní a druhá fotbalová liga, které před polovinou března přerušila pandemie koronaviru, se znovu rozběhnou. Profesionální kluby včera na ligovém grémiu v Praze odsouhlasily prodloužení sezony přes 30. června. FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA znovu začne v úterý 26. května. FC Vysočina na shromáždění zastupoval ředitel klubu Jan Staněk, kterého jsme požádali o aktuální rozhovor.
12.5.Vysočina sehrála první jarní přípravný duel - dvojzápas se SpartouMiroslav FuksFotbalová Vysočina se po koronavirové pauze dočkala návratu k ostrému utkání. Na trávnících strahovského areálu sehrála náročný dvojzápas proti pražské Spartě. V obou duelech byla svému soupeři herně vyrovnaným celkem, ovšem obrovský rozdíl byl v efektivitě proměňování příležitostí. V prvním duelu letenský tým vyhrál 6:1 (2:0), ve druhém utkání Jihlava podlehla 4:1 (2:1).
11.5.Dvacetiletí FC Vysočina - ročník 2011/12Miroslav FuksZklamání z dalšího odložení návratu mezi českou elitu postupně odeznívalo a měnilo se ve velké očekávání z blížícího se startu nového fotbalového ročníku, počátku další postupové šance. Do nového ročníku 2011/12 FC Vysočina vstoupil s garancí stabilní podpory akcionářů v čele s akciovou společností PSJ.
8.5.Jiří Malínek: Měli jsme perfektní partu do fotbalu zapálených klukůMiroslav FuksJeho dorostenecká a dospělá fotbalová dráha je spojená výhradně s FC Vysočina. Byl nedílnou součástí generace, která se podepsala pod nejvýraznější klubové úspěchy v první dekádě tohoto století, a najdete jen osm borců, kteří za FCV nastoupili do více utkání. Přesto se nelze ubránit přesvědčení, že kariéra křídelníka Jirky Malínka měla být mnohem delší a úspěšnější.
6.5.JAK SE ZNAJÍ? Jan Javůrek a Matúš LackoMiroslav FuksJak se znají a kolik toho o sobě vědí zkušení fotbalisté Jan Javůrek a Matúš Lacko, kteří spolu nastupovali již ve Znojmě? Odpovědi získáte v 3. díle videoseriálu, který vám hodláme pravidelně přinášet. Přejeme příjemnou zábavu!
5.5.Josef Mucha: Věříme, že budeme na obnovený ligový start připraveniMiroslav FuksNotně široký kádr fotbalistů FC Vysočina v pondělí vykročil do třetího týdne atypické jarní přípravy. Jak je trenérský tým s dosavadním průběhem tréninkového bloku spokojen a nakolik se hráči s nutnými omezeními sžili? Nejen na to jsme se zeptali asistenta trenéra Josefa Muchy.
4.5.Dvacetiletí FC Vysočina - ročník 2010/11Miroslav FuksDo podzimní části II. ligy v ročníku 2010/11 vstoupili fotbalisté FC Vysočina s oprávněnou nálepkou jednoho z favoritů a s nemalými ambicemi. Ty byly podpořeny jejich jarními výkony a výsledky, materiálně technických zázemím, stabilní ekonomickou situací klubu a též skladbou kádru.
2.5.Luboš Prokopec: Rozšíření dorostenecké ligy by mi přišlo správné a férovéMiroslav FuksPozvolné a postupné uvolňování protikoronavirových opatření se promítlo nejen do obnovení tréninkové přípravy „áčka“. Od pondělí se k omezeným týmovým tréninkům vrátila žákovská a dorostenecká mužstva FKM Vysočina. O bližší informace k přípravě staršího dorostu jsme požádali kouče Luboše Prokopce.
30.4.S Ondřejem Šourkem o přípravkách i chystaném náboruMiroslav FuksFotbaloví profesionálové trénují ve skupinách, podobně se k tréninkovému procesu mohou vrátit i dorostenci. Ale jak je tomu u přípravek? Proběhne v květnu tradiční nábor? Nejen na toto téma jsme si povídali s klubovou legendou a šéftrenérem přípravek FKM Vysočina Ondřejem Šourkem.
29.4.Pohled do kroniky jihlavského fotbalu s Jiřím NovotnýmMiroslav FuksV rámci několika rozhovorů, jejichž prostřednictvím mapujeme historii jihlavského fotbalu, jeho jméno několikrát pochvalně zaznělo. A není divu, když právě jím vedený tým Spartaku dosáhl během let 1989 až 1991 na postupy z krajského přeboru, přes Divizi až do MSFL. Bez tohoto posunu by možná ligový celek FC Vysočina nikdy nevznikl. Mnozí hádáte správně – hodláme vyzpovídat šestasedmdesátiletého trenéra Jiřího Novotného.
28.4.JAK SE ZNAJÍ? Jakub Rezek a Tomáš SmejkalRedakceJak se znají a kolik toho o sobě vědí mladí záložníci Jakub Rezek a Tomáš Smejkal? Odpovědi získáte ve 2. díle nového videoseriálu, který vám hodláme pravidelně přinášet. Přejeme příjemnou zábavu!
27.4.Dvacetiletí FC Vysočina - ročník 2009/10Miroslav FuksNenaplněné postupové ambice v ročníku 2008/09 byly pro vedení FC Vysočina velkým zklamáním. V létě se logicky odrazily do četných obměn v hráčském kádru a též k očekávané změně na postu kouče. Na jaře neúspěšný Karol Marko zamířil do prvoligové Příbrami a na jeho místo usedl jihlavský rodák, odchovanec tehdejšího Spartaku a kouč se zkušenostmi z I. ligy - Luboš Urban. Jeho asistentem se stal Daniel Šmejkal.
24.4.Ondřej Šourek: Fotbalová kariéra mi splnila můj dětský senMiroslav FuksJen čtyři fotbalisté v historii toho za FC Vysočina odkopali více a v klubu se podílí na řízení mládeže. Nastoupil v Lize mistrů i Evropské lize, získal český i slovenský titul, okusil polskou ligu. Ano, hádáte správně – řeč je o Ondřeji Šourkovi, jenž v neděli oslaví 37. narozeniny a my vám s ním rádi nabízíme rozhovor.
23.4.JAK SE ZNAJÍ? Luděk Vejmola a Vlastimil VeselýMiroslav FuksJak se znají a kolik toho o sobě vědí jihlavští gólmani Luděk Vejmola a Vlastimil Veselý? Odpovědi získáte díky novému videoseriálu, který vám budeme každý týden přinášet. Přejeme příjemnou zábavu!
 
Historie
Aktuálně

Permanentkáři FCV, pro část z vás máme na stadiónu místo!

Po časech epidemie se konečně rozběhly české fotbalové soutěže, ovšem stadióny pod vlivem vládních opatření své brány nemohou otevřít dokořán. Dle ligového protokolu je na nich aktuálně místo pro zhruba 150 osob. FC Vysočina, stejně jako ostatní kluby, s nabídkou vstupu na utkání v první řadě oslovil své sponzory a VIP hosty. Místo však máme i... Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
×
Dnes v 16:00 | A-tým
FC Vysočina Jihlava
SK Slovan Varnsdorf
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu