Na úvod II. ligy hostíme FK AS Pardubice | FC Vysočina Jihlava
 Na úvod II. ligy hostíme FK AS Pardubice
Ve čtvrtek 27. června byl v Praze rozlosován nový ročník II. ligy ČMFS. V jeho prvním kole na domácí půdě hostíme celek FK AS Pardubice. V dalším utkání nás hostí Olomouc "B" a ve třetím kole v Jihlavě přivítáme SFC Opavu. Kompletní los ročníku 2002/2003 naleznete ZDE.

Pokračovat na další článek:

U19: Dorost veze z Olomouce bod, příští sezonu však odehraje o soutěž níž

Starší dorost remizoval v předposledním utkání letošní sezony na hřišti Sigmy Olomouc 1:1 (0:1). Po úvodním tlaku domácího týmu z Hané se jihlavští postupně dostali do hry a díky brance Šimona Sedláka šli do vedení. Ve druhém poločase si oba celky vytvořily několik nadějných příležitostí, prosadit se však dokázala už jen Sigma, která stanovila konečný výsledek na 1:1. Ačkoliv se výkony i výsledky staršího dorostu od dubna výrazně zlepšily a tým zaznamenal čtyři vítězství a jednu remízu, na záchranu v nejvyšší soutěži to nestačilo. Devatenáctka tak obsadí poslední příčku tabulky a po sezoně sestupuje do druhé dorostenecké ligy. Ročník uzavře o víkendu domácím utkáním proti Karviné.