Pohár ČMFS proti Plzni nakonec až 7. dubna! | FC Vysočina Jihlava
Pohár ČMFS proti Plzni nakonec až 7. dubna!
Hned dvakrát se překládalo utkání III. kola Poháru ČMFS mezi FC Vysočina a prvoligovou Viktorií Plzeň. Původně stanovený termín 17. března byl před startem soutěží díky TV duelu Plzeňanů posunut na tuto středu 24. března. Vše je však nakonec jinak, náš celek k “utkání jara” nastoupí až ve středu 7. dubna od 16:30 hodin. Důvodem jsou aktuální termínové změny v Gambrinus lize. “Vedení FC Vysočina tento posun vítá. V přijatelnou hodinu a v teplejším počasí můžeme očekávat návštěvu, která bude hodna tohoto atraktivního a očekávaného zápasu,” uvedl ředitel klubu Ing. Zdeněk Tulis.

Pokračovat na další článek:

U19: Dorost veze z Olomouce bod, příští sezonu však odehraje o soutěž níž

Starší dorost remizoval v předposledním utkání letošní sezony na hřišti Sigmy Olomouc 1:1 (0:1). Po úvodním tlaku domácího týmu z Hané se jihlavští postupně dostali do hry a díky brance Šimona Sedláka šli do vedení. Ve druhém poločase si oba celky vytvořily několik nadějných příležitostí, prosadit se však dokázala už jen Sigma, která stanovila konečný výsledek na 1:1. Ačkoliv se výkony i výsledky staršího dorostu od dubna výrazně zlepšily a tým zaznamenal čtyři vítězství a jednu remízu, na záchranu v nejvyšší soutěži to nestačilo. Devatenáctka tak obsadí poslední příčku tabulky a po sezoně sestupuje do druhé dorostenecké ligy. Ročník uzavře o víkendu domácím utkáním proti Karviné.