Dorost U-17 převálcoval Havlíčkův Brod | FC Vysočina Jihlava
Dorost U-17 převálcoval Havlíčkův Brod
Dorost U-17 má za sebou vydařené utkání proti Havlíčkovu Brodu, pod jednoznačný výsledek 6:1 (2:0) se výrazně podepsal Jiří Klíma, který zaznamenal hattrick.

FC VYSOČINA JIHLAVA U17 - FC Slovan Havlíčkův Brod U19 6:1 (2:0)
Branky: 8.Duba, 16.Klíma, 51. Šerý M., 54. Klíma, 61. Duba, 74. Klíma
Sestava: Kolář (45. Jícha) - Hekerle, Štěpánek, Šerý D., Fiala - Haala (72. Kuja), Šerý M., Jančík, Kovář (72. Kliment) - Klíma, Duba.

„Dnes jsem velmi spokojený za předvedenou útočnou hru. V první půli se nám dařilo rychle a co nejblíže soupeřovi brány získávat míče. Předváděli jsme hezké kombinace, gólově jsme se však prosadili pouze dvakrát. Ve druhém poločase jsme si vyzkoušeli jinou hru, kde jsme vycházeli z bránění na naší polovině s úmyslem chodit do rychlých protiútoků. Toto se nám dařilo a přidali jsme další branky. Jsem rád,že se dnes výrazně prosadili oba útočníci. Pochválit však musím všechny hráče. Podali jsme kvalitní výkon!" okomentoval zápas spokojený trenér Kamil Průša.

Pokračovat na další článek:

U19: Nezvládnutý domácí zápas s Plzní

Jihlavští starší dorostenci nezvládli poslední pětiminutovku v domácím zápase s Plzní a prohráli tak 2:4 (1:0). Jihlavští šli nejprve do vedení již v 6. minutě zásluhou mladého Matyáš Tomka. Ve druhém poločase hosté vyrovnali, ale v 73. minutě vrátil vedení domácím Daniel Bouchner. Vše nasvědčovalo tomu, že si Vysočina ustráží 3 body doma, ale v posledních pěti minutách přišel zkrat, kdy inkasovali 3 branky a musí se proto smířit s porážkou na domácí půdě. Jihlavským dorostencům po tomto zápase náleží 11. příčka v nejvyšší soutěži starších dorostenců.