Včera
U19: Dorost veze z Olomouce bod, příští sezonu však odehraje o soutěž níž
Starší dorost remizoval v předposledním utkání letošní sezony na hřišti Sigmy Olomouc 1:1 (0:1). Po úvodním tlaku domácího týmu z Hané se jihlavští postupně dostali do hry a díky brance Šimona Sedláka šli do vedení. Ve druhém poločase si oba celky vytvořily několik nadějných příležitostí, prosadit se však dokázala už jen Sigma, která stanovila konečný výsledek na 1:1. Ačkoliv se výkony i výsledky staršího dorostu od dubna výrazně zlepšily a tým zaznamenal čtyři vítězství a jednu remízu, na záchranu v nejvyšší soutěži to nestačilo. Devatenáctka tak obsadí poslední příčku tabulky a po sezoně sestupuje do druhé dorostenecké ligy. Ročník uzavře o víkendu domácím utkáním proti Karviné.