FC Vysočina pořádá výjezd do Mladé Boleslavi | FC Vysočina Jihlava
FC Vysočina pořádá výjezd do Mladé Boleslavi
FC Vysočina pořádá výjezd na venkovní utkání v Mladé Boleslavi, kteréje na programu v sobotu 7. listopadu od 20:15 hodin. Sraz nahlášených fanoušků je stanoven na 16:45 u hospůdky Na Růžku, která se nachází vedle areálu Na Stoupách.

Cena činí 130 Kč pro majitele permanentky a 170 Kč pro ostatní, cena neobsahuje vstupenku na utkání. Zájemci se mohou hlásit na telefonním čísle 732 770 383, popřípadě e-mailu zeman.david@psj.cz.

Vzhledem k tomu, že výjezd je organizován klubem, bude FC Vysočina klást důraz na chování fanoušků v autobuse, ale stejně tak na stadionu. V případě neadekvátního chování, které bude poškozovat klub, je FC Vysočina připraven vyvodit postihy.



Pokračovat na další článek:

U19: Dorost veze z Olomouce bod, příští sezonu však odehraje o soutěž níž

Starší dorost remizoval v předposledním utkání letošní sezony na hřišti Sigmy Olomouc 1:1 (0:1). Po úvodním tlaku domácího týmu z Hané se jihlavští postupně dostali do hry a díky brance Šimona Sedláka šli do vedení. Ve druhém poločase si oba celky vytvořily několik nadějných příležitostí, prosadit se však dokázala už jen Sigma, která stanovila konečný výsledek na 1:1. Ačkoliv se výkony i výsledky staršího dorostu od dubna výrazně zlepšily a tým zaznamenal čtyři vítězství a jednu remízu, na záchranu v nejvyšší soutěži to nestačilo. Devatenáctka tak obsadí poslední příčku tabulky a po sezoně sestupuje do druhé dorostenecké ligy. Ročník uzavře o víkendu domácím utkáním proti Karviné.