Víkend otců v Jihlavě nabídne zábavu pro celou rodinu! | FC Vysočina Jihlava
Víkend otců v Jihlavě nabídne zábavu pro celou rodinu!
Nedělní souboj FC Vysočina vs. Baník Ostrava nabídne řadu lákadel pro celou rodinu! Duel totiž bude součástí tradičního projektu HET ligy s názvem Víkend otců! Vezměte své blízké na ligový fotbal, využijte výrazně zvýhodněného vstupné do rodinného sektoru a udělejte si prima podvečer nejen se svými dětmi!

„Moc bychom si přáli, aby si malí i velcí fanoušci z nedělního důležitého zápasu odnesli nejen příjemnou vzpomínku na vydařené a emocemi nabité fotbalové utkání, ale též zážitky ze tří skvělých nafukovacích atrakcí, originální snímek z fotokoutku, klubové samolepky, balónky či ozdobu tváří v klubových barvách. Těší nás, že si na stadión nacházejí cestu všechny věkové vrstvy příznivců a uvědomujeme si, že láska k fotbalu, vztah ke klubu a fanouškovství se dědí z generace na generaci. Víkend otců velmi vítáme, neboť ve vývoji a výchově fotbalistů i fanoušků hrají zásadní roli právě jejich tatínkové,“ okomentoval zapojení FC Vysočina do projektu tiskový mluvčí Miroslav Fuks.

Lákadla Víkendu otců

  • trojice bezplatných nafukovacích atrakcí společnosti E.ON v areálu stadiónu - horolezecká stěna, skákací hrad a branka s měřičem rychlosti střely!
  • profesionální fotokoutek vám od 16:30 hodin zdarma zajistí originální snímeček z ligového utkání a Víkendu otců do rodinného alba - u vstupu do sektoru B1 (horní rohový objekt - "náměstíčko")
  • zdarma nafukovací balónky - od 16:30 hodin u vstupu do sektoru B1 (spodní rohový objekt)
  • hosteska bude dětem v areálu stadiónu rozdávat drobné dárečky a malovat jim klubové barvy na tvář

Rodinné vstupné

Běžné vstupenky na atraktivní zápas proti Baníku Ostrava jsou v prodeji za 150 Kč, ovšem rodinné vstupenky nabízíme v rámci projektu Víkend otců výrazně snížené. Vše o variantách pořízení vstupenek naleznete TADY. Upřesnění vstupného do rodinného sektoru B5 na nové tribuně:

  • 1 dospělý + 2 děti do 15 let: dohromady jen 170 Kč!
  • 2 dospělí + 2 děti do 15 let: dohromady jen 250 Kč!

Přijďte na stadión v předstihu, abyste si program a výhod Víkendu otců maximálně užili!

Partnery Víkendu otců FC Vysočina jsou společnosti:

Fotografie z loňského Víkendu otců - ZDE

Podívejte se, jak proběhl jeden Víkendu otců na stadiónu FCV!

Pokračovat na další článek:

U16: Výhra v Boskovicích

Mladší dorost FKM Vysočina Jihlava B zvítězil na hřišti Boskovic 0:2 (0:0) a ještě si tak upevnil jistotu prvenství tři kola před koncem soutěže. Vysočina skórovala až ve druhém poločase, kdy se nejprve ve 48. minutě trefil Adam Tichánek a tentýž hráč přidal druhou a taky konečnou branku v 86. minutě utkání. Mladší dorostenci jsou tak se 75 body již nedostižně na 1. příčce Divize D.