Juniorka v derby vedla, nakonec však výrazně podlehla | FC Vysočina Jihlava
Juniorka v derby vedla, nakonec však výrazně podlehla
Další z řady krajských divizních derby skončilo pro juniorku FC Vysočina jasnou porážkou 1:5 (1:2). Naši mladíci nastoupili posíleni Miroslavem Křehlíkem a Lukášem Filou a právě ten Jihlavu poslal ve 4. minutě do vedení. Jenomže v dalších minutách už střílel pouze favorit zápasu a výrazně zkušenější Žďár nad Sázavou, který tak potvrdil konečnou 2. příčku tabulky.

Pokračovat na další článek:

U19: Dorost veze z Olomouce bod, příští sezonu však odehraje o soutěž níž

Starší dorost remizoval v předposledním utkání letošní sezony na hřišti Sigmy Olomouc 1:1 (0:1). Po úvodním tlaku domácího týmu z Hané se jihlavští postupně dostali do hry a díky brance Šimona Sedláka šli do vedení. Ve druhém poločase si oba celky vytvořily několik nadějných příležitostí, prosadit se však dokázala už jen Sigma, která stanovila konečný výsledek na 1:1. Ačkoliv se výkony i výsledky staršího dorostu od dubna výrazně zlepšily a tým zaznamenal čtyři vítězství a jednu remízu, na záchranu v nejvyšší soutěži to nestačilo. Devatenáctka tak obsadí poslední příčku tabulky a po sezoně sestupuje do druhé dorostenecké ligy. Ročník uzavře o víkendu domácím utkáním proti Karviné.