02.01.2006, Redakce

Hráčům skončila dovolená a zahájili zimní galeje

J I H L A V A - Konec zimní dovolené, začíná doba dřiny a potu. Fotbalisté Vysočiny dnes kolem desáté dopoledne vyběhli k prvnímu tréninku na jarní část Gambrinus ligy. Dvacet dnů hráči odpočívali. Teď jim končí doba sladkého lenošení a začíná fotbalisty neoblíbené období tvrdé zimní přípravy.

 
„Hráči však zcela nezaháleli ani o vánočních svátcích, protože nafasovali sporttestery a měli naplánovány 4 individuální tréninky. Dnešní první dopolední trénink patřil fotbálku na malé umělé trávě v Rošického ulici. Druhou odpolední fázi strávíme v tělocvičně a posilovně. V úvodním bloku jsou před námi mimo jiné lékařské prohlídky a v pátek 6. ledna první přípravný zápas v roce 2006 proti HFK Třebíč. Od 9. do 14. ledna hráče čeká kondiční soustředění v Luhačovicích, v jehož rámci sehrajeme přípravné zápasy proti Zlínu a Kroměříži,“ řekl nám trenér Karel Večeřa. V rámci přípravy na Vysočinu mimo jiné čeká slovenský Trenčín, České Budějovice i s Karlem Poborským a na umělé trávě v Jihlavě duel s Viktorií Plzeň. Na úvod neoblíbeného zimního bloku trenéři pracují s pětadvacítkou hráčů, mezi kterými je i čtveřice hráčů z juniorky – Vávra, Chlup, Wasserbauer a Šplíchal. „Další odchody či příchody hráčů jsou nadále v jednání a budou se odvíjet od finančních možností klubu a požadavků manažerů jednotlivých hráčů. Každopádně bychom rádi přivedli jednoho až dva hráče do ofenzívy,“ informoval nás ředitel klubu Ing. Zdeněk Tulis.

Program zimních přípravných duelů:

PÁ 6.1. - 17:00 – 1. HFK Třebíč (umělá tráva v Jihlavě)
SO 7.1. - 15:00 – Dosta Bystrc (umělá tráva v Jihlavě)
ÚT 10.1. - 14:00 – FC Tescoma Zlín (v Luhačovicích)
ST 11.1. - 11:00 – HS Kroměříž (v Luhačovicích)
ÚT 17.1. - 13:30 – AS Trenčín (Trenčíně)
PÁ 20.1. - 14:00 - Sigma Olomouc B (umělá tráva v Jihlavě)
ST 25.1. - 15:00 - 1. SC Znojmo (umělá tráva v Jihlavě)
SO 28.1. - 14:00 – Dynamo Č. Budějovice (v Českých Budějovicích)
ÚT 31.1. - 14:00 – Viktoria Plzeň (umělá tráva v Jihlavě)
SO 4.2. – 14:00 Retz (umělá tráva v Jihlavě)
NE 12.2. – FK AS Pardubice (v Jihlavě)

 
Aktuálně

Hlasujte pro Hráče měsíce května 2020

Na webu FC Vysočina se opět můžete zapojit do tradiční ankety „Hráč měsíce“, jež bude dílem k nalezení „Hráče FCV za rok 2020“! Nyní zvolte toho nejlepšího fotbalistu z jihlavského kádru za měsíc květen, přičemž můžete zohlednit i výkon z úvodního březnového duelu jara. Hlasovat můžete prostřednictvím infoboxu v pravém sloupci titulní strany... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu