02.01.2006, Redakce

Hráčům skončila dovolená a zahájili zimní galeje

J I H L A V A - Konec zimní dovolené, začíná doba dřiny a potu. Fotbalisté Vysočiny dnes kolem desáté dopoledne vyběhli k prvnímu tréninku na jarní část Gambrinus ligy. Dvacet dnů hráči odpočívali. Teď jim končí doba sladkého lenošení a začíná fotbalisty neoblíbené období tvrdé zimní přípravy.

 
„Hráči však zcela nezaháleli ani o vánočních svátcích, protože nafasovali sporttestery a měli naplánovány 4 individuální tréninky. Dnešní první dopolední trénink patřil fotbálku na malé umělé trávě v Rošického ulici. Druhou odpolední fázi strávíme v tělocvičně a posilovně. V úvodním bloku jsou před námi mimo jiné lékařské prohlídky a v pátek 6. ledna první přípravný zápas v roce 2006 proti HFK Třebíč. Od 9. do 14. ledna hráče čeká kondiční soustředění v Luhačovicích, v jehož rámci sehrajeme přípravné zápasy proti Zlínu a Kroměříži,“ řekl nám trenér Karel Večeřa. V rámci přípravy na Vysočinu mimo jiné čeká slovenský Trenčín, České Budějovice i s Karlem Poborským a na umělé trávě v Jihlavě duel s Viktorií Plzeň. Na úvod neoblíbeného zimního bloku trenéři pracují s pětadvacítkou hráčů, mezi kterými je i čtveřice hráčů z juniorky – Vávra, Chlup, Wasserbauer a Šplíchal. „Další odchody či příchody hráčů jsou nadále v jednání a budou se odvíjet od finančních možností klubu a požadavků manažerů jednotlivých hráčů. Každopádně bychom rádi přivedli jednoho až dva hráče do ofenzívy,“ informoval nás ředitel klubu Ing. Zdeněk Tulis.

Program zimních přípravných duelů:

PÁ 6.1. - 17:00 – 1. HFK Třebíč (umělá tráva v Jihlavě)
SO 7.1. - 15:00 – Dosta Bystrc (umělá tráva v Jihlavě)
ÚT 10.1. - 14:00 – FC Tescoma Zlín (v Luhačovicích)
ST 11.1. - 11:00 – HS Kroměříž (v Luhačovicích)
ÚT 17.1. - 13:30 – AS Trenčín (Trenčíně)
PÁ 20.1. - 14:00 - Sigma Olomouc B (umělá tráva v Jihlavě)
ST 25.1. - 15:00 - 1. SC Znojmo (umělá tráva v Jihlavě)
SO 28.1. - 14:00 – Dynamo Č. Budějovice (v Českých Budějovicích)
ÚT 31.1. - 14:00 – Viktoria Plzeň (umělá tráva v Jihlavě)
SO 4.2. – 14:00 Retz (umělá tráva v Jihlavě)
NE 12.2. – FK AS Pardubice (v Jihlavě)

 
Aktuálně

Posilou Rajmund Mikuš, Jiří Klíma do Mladé Boleslavi

Letní kádr FC Vysočina hlásí další zajímavou posilu. Po Matúši Lackovi tým posílí slovenský ofenzivní záložník Rajmund Mikuš, který se může pochlubit velmi zajímavou produktivitou. Jihlavu naopak opouští odchovanec Jiří Klíma, jenž míří za ambicemi a rozvojem svého potenciálu do prvoligové Mladé Boleslavi. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu