05.06.2002, Redakce

Setkání s fanoušky mělo příznivý ohlas

Zaplněný V.I.P. prostor nového sídla FC Vysočina byl ve středu 4. června od 17ti hodin svědkem historicky prvního setkání hráčů a vedení klubu s fanoušky a novináři. Akci zahájila netradiční otevřená tisková konference, na níž zástupci klubu před přítomnými novináři zhodnotili uplynulou sezónu. Po ní dostali prostor k nejrůznějším všetečným dotazům přítomní fanoušci a dlužno dodat, že mnohé jejich otázky byly doslova "na tělo". Následovala neoficiální část, během které si mohli všichni příchozí prohlédnou novou tribunu, nechat si od fotbalistů "A" mužstva podepsat zdarma obdržený plakát nebo vést neformální rozhovor s trenéry, členy managementu klubu či samotnými hráči.

Celá akce se nesla v příjemném duchu a příchozí si ze setkání odnášeli pocit, že klub má jasnou koncepci rozvoje a že postupnými krůčky směřuje mezi českou fotbalovou elitu. Již dnes můžeme slíbit, že se podobná akce bude konat pravidelně!

 
 
Aktuálně

Posílená juniorka podlehla Slavii Praha

Juniorský celek dnes odehrál poslední domácí duel v ročníku a zároveň se tak v Jihlavě rozloučil s Juniorskou ligou, která od příští sezóny 2019/20 zanikne. Tým FC Vysočina nastoupil notně posílený o hráče z kádru "áčka", přesto na sehranou juniorku Slavie Praha nestačil 2:4 (1:3). Jihlavské branky zaznamenali Daniel Turyna a Amir Mašić. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu