05.06.2002, Redakce

Setkání s fanoušky mělo příznivý ohlas

Zaplněný V.I.P. prostor nového sídla FC Vysočina byl ve středu 4. června od 17ti hodin svědkem historicky prvního setkání hráčů a vedení klubu s fanoušky a novináři. Akci zahájila netradiční otevřená tisková konference, na níž zástupci klubu před přítomnými novináři zhodnotili uplynulou sezónu. Po ní dostali prostor k nejrůznějším všetečným dotazům přítomní fanoušci a dlužno dodat, že mnohé jejich otázky byly doslova "na tělo". Následovala neoficiální část, během které si mohli všichni příchozí prohlédnou novou tribunu, nechat si od fotbalistů "A" mužstva podepsat zdarma obdržený plakát nebo vést neformální rozhovor s trenéry, členy managementu klubu či samotnými hráči.

Celá akce se nesla v příjemném duchu a příchozí si ze setkání odnášeli pocit, že klub má jasnou koncepci rozvoje a že postupnými krůčky směřuje mezi českou fotbalovou elitu. Již dnes můžeme slíbit, že se podobná akce bude konat pravidelně!

 
 
Aktuálně

Karol Karlík: Na Vysočinu vzpomínám takřka denně

Jen deset fotbalistů v historii odehrálo za FC Vysočina více zápasů než on. A jen minimum hráčů dokázalo kvalitně zastat tolik postů, jako tento třiatřicetiletý Slovák. Ne nadarmo byl v anketě o „Jedenáctku dvacetiletí FCV“ nominován na post pravého beka i středního záložníka. Navíc vždy náležel mezi oblíbence jihlavských fanoušků. Ano, řeč je o... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu