03.09.2007, Miroslav Fuks

Přichází tradiční sleva na permanentky

Přichází tradiční sleva na permanentkyPermanentní vstupenky na zápasy FC Vysočina v sezóně 2007/08 nyní zakoupíte s výraznou stokorunovou slevou za pouhých 500,- Kč. Při počtu třinácti mistrovských a minimálně jednoho pohárového zápasu vás tak vstupné na domácí duel bude stát hodně zajímavých 35 korun. Navíc bude vaše místo zařazeno do pravidelného slosování o zajímavé ceny a budete moci využít 10% slevu na občerstvení a na nákup suvenýrů. V neposlední řadě budete moci zdarma navštěvovat domácí utkání juniorky v MSFL. Využijte této nabídky a podpořte svůj klub!

 
Veškeré permanentky si můžete zakoupit přímo na stadiónu klubu u paní Terezy Mazačové a to v každý všední den od 9:00 do 14:00 hodin. Tyto celoroční vstupenky si též můžete objednat či zamluvit na tel.: 567 578 014 (v nepřítomnosti na tel.: 567 550 223) nebo e-mailu tereza.mazacova@email.cz.

Permanentky je možné též zakoupit i na tradičních místech předprodejů v Tipsport baru v Mrštíkově ulici a v Trafice v kině Sokol! A nebo stačí využít stánku se suvenýry během druholigových zápasů na stadiónu v Jiráskově ulici.

 
Aktuálně

Vysočinu čeká tečka za podzimem – v neděli v exilu Viktorie Žižkov

Fotbalisté FC Vysočina se s pořádně protaženým fotbalovým podzimem rozloučí na půdě Viktorie Žižkov. Jihlavští mladíci proti jednomu z favoritů FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY nastoupí v nedělí 6. prosince od 13:30 hodin v jeho dočasném exilu - na stadionu SK Prosek, neboť žižkovský stadión prochází rekonstrukcí. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu