10.06.2002, Redakce

Olomouc posílí ostravský obránce Caha

Fotbalová Sigma Olomouc získala krajního obránce Roberta Cahu z Baníku Ostrava. Zástupci moravských klubů už v pátek uzavřeli dohodu o přestupu, kterou dnes šestadvacetiletý hráč stvrdil podpisem dvouleté smlouvy. Caha už se v novém působišti zapojil do přípravy na nadcházející sezonu.

 
Odchovanec jihlavského fotbalu v posledních sezonách často laboroval se zdravotními problémy, a i proto nezískal trvalé místo v prvoligovém kádru Baníku. Zranění se mu Nevyhnula ani během krátkého angažmá v Číně, kam odešel loni v lednu.

Cahův příchod předznamenal další pohyb v hráčském kádru Olomouce. V úterý hodlá vedení klubu zveřejnit jména dalších dvou nových posil, jeden fotbalista naopak Sigmu opustí.

Podle neoficiálních informací má do ciziny namířeno defenzivní záložník Špilár, který přišel v průběhu jara z Ostravy. "Nebudeme spekulovat, v úterý vše oficiálně dáme ve známost," řekl ředitel klubu Jiří Kubíček.

 
Aktuálně

Sportovec Jihlavska 2019: ocenění pro kolektivy FC Vysočina!

V důstojném prostředí Gotické síně jihlavské radnice dnes byli dekorování nejlepší sportovci okresu Jihlava za rok 2019. Stalo se tak s tříměsíčním zpožděním oproti tradičnímu březnovému termínu a hned dvojího ocenění se ve 20. ročníku ankety dostalo kolektivům FC Vysočina! Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu