11.10.2007, Miroslav Fuks

Vysočina se v sobotu dopoledne představí v Sokolově

Vysočina se v sobotu dopoledne představí v SokolověFotbalisté FC Vysočina o víkendu čeká utkání 11. kola II. ligy, ve kterém se představí na půdě Baníku Sokolov. Výkop utkání je stanoven na sobotu 13. října v nepopulárních 10:15 hodin. Asistenta trenéra Josefa Vrzáčka jsme požádali o sondu do tábora soupeře.

 
„Sokolov má oproti loňské sezóně, v níž jsme s ním dvakrát remizovali, velice obměněný mančaft. Jeho dosavadní výsledky je proto možná trochu za očekáváním, protože složením kádru tento tým bezesporu náleží na vyšší příčky tabulky. Možná i proto byl v září od týmu odvolán trenér Boris Kočí a nahradil ho předchozí asistent Oldřich Abrhám. Tým se opírá o silnou ofenzívu na čele s útočníkem Šorfou, záložníkem Bauerem a tvořivým Brazilcem Costou. Sokolov máme každopádně dobře zmapovaný, viděli jsme několik jeho utkání.

Chystáte na Baník podobně překvapivé rozestavení jako v Hlučíně?
To určitě nelze vyloučit. Týmy se ve II. lize velmi dobře znají a proto je každé překvapení soupeře velmi vítané.

Jak je na tom mužstvo zdravotně?
Celý kádr je zdravotně v pořádku, naplno již trénují Vácha a Rzeszoto. Oba se půjdou rozehrát o víkendu za třetiligové „béčko“. Malínek a Kadlec vyklusávají a postupně zvyšují své tréninkové dávky. Michal Kadlec by ještě mohl stihnout závěr podzimní sezóny. Jirka Malínek své úsilí směřuje do začátku zimní přípravy.
 
Související
Aktuálně

Generálka nabídla málo vídanou přestřelku

Nebyla to generálka, která by potěšila trenéry či členy fanklubu defenzivního fotbalu. Duel FCV proti Ústí nad Labem totiž na umělé trávě nabídl málo vídaných devět branek. Vysočina po celé utkání vedla, což jí nakonec vydrželo i do poslední minuty - 5:4 (2:0). Dvakrát se za domácí trefil Jakub Rezek a po jedné brance přidali Lukáš Vaculík, Matěj... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu