29.10.2007, Miroslav Fuks

Přijďte na Krč a pomozte nejmenším dětem!

Přijďte na Krč a pomozte nejmenším dětem!Jste zklamání podzimními domácími výkony a výsledky FC Vysočina? Nechce se vám v chladném počasí na fotbal? Přesto vás žádáme, abyste v pátek dorazili na podzimní rozlučku FC Vysočina, která se utkání o tři body s nováčkem soutěže Spartou Krč! Tentokráte svojí přítomností podpoříte nejen jihlavské fotbalisty, ale též nejmenší děti do tří let z jihlavského kojeneckého ústavu. Výtěžek ze vstupného z tohoto duelu totiž bude věnován právě tomuto Dětskému centru, který se nachází v bezprostřední blízkosti stadiónu. Další finance na hromádku přidají i hráči „A“ mužstva FC Vysočina. Těšíme se na vaši páteční přítomnost na stadiónu!

 
Doplňme, že podpora FC Vysočina vůči jihlavskému Dětského centru je již tradiční a to nejen formou financí. Zároveň se klub dlouhé roky podílí na organizaci sportovního dne pro postižené děti.
 
Aktuálně

Březina: Počet tréninkových ploch pro fotbal v Jihlavě je nedostatečný

Fotbalový klub netvoří pouze hráči nebo trenéři jednotlivých týmů. Jeho důležitou a nedílnou součástí představují zaměstnanci klubu, kteří se fotbalistům snaží vytvářet co nejlepší zázemí pro jejich sportovní růst. O ohlédnutí za skončeným rokem 2019 jsme požádali Jindřicha Březinu, technického manažera FC Vysočina Jihlava. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu