29.10.2007, Miroslav Fuks

Přijďte na Krč a pomozte nejmenším dětem!

Přijďte na Krč a pomozte nejmenším dětem!Jste zklamání podzimními domácími výkony a výsledky FC Vysočina? Nechce se vám v chladném počasí na fotbal? Přesto vás žádáme, abyste v pátek dorazili na podzimní rozlučku FC Vysočina, která se utkání o tři body s nováčkem soutěže Spartou Krč! Tentokráte svojí přítomností podpoříte nejen jihlavské fotbalisty, ale též nejmenší děti do tří let z jihlavského kojeneckého ústavu. Výtěžek ze vstupného z tohoto duelu totiž bude věnován právě tomuto Dětskému centru, který se nachází v bezprostřední blízkosti stadiónu. Další finance na hromádku přidají i hráči „A“ mužstva FC Vysočina. Těšíme se na vaši páteční přítomnost na stadiónu!

 
Doplňme, že podpora FC Vysočina vůči jihlavskému Dětského centru je již tradiční a to nejen formou financí. Zároveň se klub dlouhé roky podílí na organizaci sportovního dne pro postižené děti.
 
Aktuálně

Matúš Lacko: Moc mi chybí parta a zápasový adrenalin

Zanedlouho třiatřicetiletý středopolař Matúš Lacko chtěl využít vydařené zimní přípravy a prožít úspěšné fotbalové jaro. Místo vypjatých bitev o postup teď společně s celým světem zažívá koronavirovou krizi a tráví čas především v domácí izolaci. Nebo si najde prostor i pro další aktivity? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu