17.12.2007, Miroslav Fuks

Kadlec: „Chceme získat zpět přízeň fanoušků a vrátit je na stadión“

Kadlec: „Chceme získat zpět přízeň fanoušků a vrátit je na stadión“Na podzim toho příliš neodehrál, což podle mnohých stálo za neuspokojivými výkony fotbalistů FC Vysočina ve II. lize. Jeho poměrně vleklé zraněné kolena je již naštěstí u konce a tak mu nic nebrání k plnému zapojení do lednové zimní přípravy. Jistě jste poznali, že je řeč o kapitánovi a pilíři jihlavské defenzívy Michalu Kadlecovi, který jsme v tento čas požádali o rozhovor.

 
Jsi momentálně zcela zdráv? Těšíš se na zimní přípravu?

Pevně věřím, že je mé koleno v pořádku a nebude mi nic bránit ve stoprocentním absolvování zimní přípravy. Tu, stejně jako každý fotbalista, nemám příliš v lásce, ale uvědomuji si, že je prostě nutností. Doufám, že nám pomůže k velmi dobrému jaru.

Co říkáš na poměrně velkou obměnu kádru FC Vysočina?

Počet odchodů je poměrně velký. Já však věřím, že tým bude na potřebných postech vhodně doplněn a že se během dlouhé zimní přípravy dokážeme velmi dobře sehrát. Potřebujeme se chytit hned v úvodních jarních zápasech.

Od tvého návratu na hřiště fanoušci i trenér Marko hodně očekávají…

Chápu, že zde určité očekávání asi je. Na mistrovské zápasy se moc těším a udělám maximum pro to, aby očekávání bylo našimi výkony i výsledky naplněno. Věřím, že nezklamu ani trenéra Marka, pod kterým jsem zatím nesehrál žádný mistrovský zápas. Během své rekonvalescence jsem s ním komunikoval a připravoval mi individuální tréninky. Doufám, že do jeho systému hry zapadnu.

Na rok 2007 pravděpodobně nebudeš rád vzpomínat...

Určitě se nám tento rok nepovedl. Po zklamání z nezvládnutého boje o postup do I. ligy přišel nepovedený podzim. Navíc jsem se hned zkraje sezóny zranil. Zranění však k fotbalu patří a proto věřím, že jsem si svoji porci smůly už vybral. V příštím roce budeme zase silní. Moc bych si přál, abychom opět získali přízeň fanoušků a vrátili je do ochozů našeho stadiónu.

Jak budeš trávit Vánoce a Silvestra?

Vánoční svátky strávím v rodinném kruhu a po návštěvách příbuzných. Moc se na toto období těším, chci si ho užít v klidu a pohodě. Ani na Silvestra neplánujeme, že bychom někam vyrazili.

Zároveň bych chtěl touto cestou popřát fanouškům FC Vysočina krásné prožití vánočních svátků a mnoho zdraví a štěstí do roku 2008. Věřím, že jim v nadcházejícím roce přineseme hodně radosti.

 

 

 
Aktuálně

Vysočina na Bedřichově nastoupí proti Prostějovu

Fotbalisté FC Vysočina ve středu 26. června sehrají jediné letní přípravné utkání na jihlavské půdě. Na stadiónu Sokola Bedřichov už od 11:00 hodin nastoupí proti druholigovému rivalovi, s nímž v uplynulém ročníku sehráli velmi vyrovnané duely – 1.SK Prostějov. Duel opět nabídne vítanou prověrku celého širokého kádru kouče Radima Kučery. A mezi... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu