19.12.2007, Miroslav Fuks

Sláma: „Jsem rád, že mám jasno ještě před Vánoci“

Sláma: „Jsem rád, že mám jasno ještě před Vánoci“Několik hodin po čerstvém podpisu smlouvy s FC Vysočina jsme požádali o krátký rozhovor navrátilce do jihlavského kádru Radka Slámu. Jaké jsou jeho aktuální pocity? „Určitě jsem velmi rád, že mám ještě před Vánoci jasno o své další fotbalové budoucnosti. Ještě lepší je samozřejmě skutečnost, že se vracím na známé místo do Jihlavy, tedy hodně blízko svému domovu v Havlíčkově Brodě. Zde hodlám bydlet a do Jihlavy denně dojíždět.“

 
Jaké jsou tvé sportovní cíle?

Pevně věřím, že se zde vybuduje a sehraje kvalitní a perspektivní tým a že nás čeká dobré jaro. Osobně bych chtěl navázat na vydařené působení v Lučenci. Vyhýbala se mi zde zranění, hrál jsem pravidelně a po velmi špatném vstupu do soutěže jsme se dotáhli až na 4. příčku podzimní tabulky slovenské II. ligy.

Byl jsi rozhodnutý vrátit se do Česka?

Nechtěl jsem zůstat v Lučenci. Měl jsem nějaké nabídky ze Slovenska, ovšem nakonec jsem upřednostnil návrat na rodnou hroudu. Z českých alternativ byla Jihlava z mého pohledu jasně nejzajímavější.

Na jakém postu bys chtěl nastupovat?

Na podzim jsem Vysočinu neviděl, tudíž přesně nevím, jakým stylem tým trenéra Marka hraje. Budu spokojen s každým postem ve středové řadě. Mám však zkušenosti i s hrou na kraji obrany.

Které hráče z kádru FC Vysočina znáš?

V Jihlavě jsem ještě nastupoval s Kadlecem, Váchou, Veselým, Malínkem a Pacholíkem. To je docela velký počet. Pokud bych se po skoro sedmi letech vrátil do jiného klubu, tak bych pravděpodobně nepamatoval nikoho.

 

 

 
Aktuálně

Vysočina na Bedřichově nastoupí proti Prostějovu

Fotbalisté FC Vysočina ve středu 26. června sehrají jediné letní přípravné utkání na jihlavské půdě. Na stadiónu Sokola Bedřichov už od 11:00 hodin nastoupí proti druholigovému rivalovi, s nímž v uplynulém ročníku sehráli velmi vyrovnané duely – 1.SK Prostějov. Duel opět nabídne vítanou prověrku celého širokého kádru kouče Radima Kučery. A mezi... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu