19.12.2007, Miroslav Fuks

Sláma: „Jsem rád, že mám jasno ještě před Vánoci“

Sláma: „Jsem rád, že mám jasno ještě před Vánoci“Několik hodin po čerstvém podpisu smlouvy s FC Vysočina jsme požádali o krátký rozhovor navrátilce do jihlavského kádru Radka Slámu. Jaké jsou jeho aktuální pocity? „Určitě jsem velmi rád, že mám ještě před Vánoci jasno o své další fotbalové budoucnosti. Ještě lepší je samozřejmě skutečnost, že se vracím na známé místo do Jihlavy, tedy hodně blízko svému domovu v Havlíčkově Brodě. Zde hodlám bydlet a do Jihlavy denně dojíždět.“

 
Jaké jsou tvé sportovní cíle?

Pevně věřím, že se zde vybuduje a sehraje kvalitní a perspektivní tým a že nás čeká dobré jaro. Osobně bych chtěl navázat na vydařené působení v Lučenci. Vyhýbala se mi zde zranění, hrál jsem pravidelně a po velmi špatném vstupu do soutěže jsme se dotáhli až na 4. příčku podzimní tabulky slovenské II. ligy.

Byl jsi rozhodnutý vrátit se do Česka?

Nechtěl jsem zůstat v Lučenci. Měl jsem nějaké nabídky ze Slovenska, ovšem nakonec jsem upřednostnil návrat na rodnou hroudu. Z českých alternativ byla Jihlava z mého pohledu jasně nejzajímavější.

Na jakém postu bys chtěl nastupovat?

Na podzim jsem Vysočinu neviděl, tudíž přesně nevím, jakým stylem tým trenéra Marka hraje. Budu spokojen s každým postem ve středové řadě. Mám však zkušenosti i s hrou na kraji obrany.

Které hráče z kádru FC Vysočina znáš?

V Jihlavě jsem ještě nastupoval s Kadlecem, Váchou, Veselým, Malínkem a Pacholíkem. To je docela velký počet. Pokud bych se po skoro sedmi letech vrátil do jiného klubu, tak bych pravděpodobně nepamatoval nikoho.

 

 

 
Aktuálně

Vysočina bude v Opavě bojovat o vítěznou tečku za nevydařeným ročníkem

S Opavou jsme fotbalový ročník 2023/24 plni očekávání v červenci zahajovali a na stadiónu tohoto slezského klubu jej budeme v sobotu 25. května od 17:00 hodin končit. Dopíšeme příběh sezóny, jejíž první polovina vzbudila takřka postupovou naději, ovšem jarní odvety zůstaly hluboko za očekáváním. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu