04.01.2008, Miroslav Fuks

Do zimní přípravy se zapojí i Schneider, Dupal, Pacholík a Naniaš

Do zimní přípravy se zapojí i Schneider, Dupal, Pacholík a NaniašNa pondělním tréninku FC Vysočina, který bude zároveň úvodem do zimní přípravy, se objeví dvě nové tváře – defenzivní záložník František Schneider a krajní záložník Martin Dupal. K týmu se zároveň připojí navrátilec z hostování v Bystrci Michal Pacholík a levý obránce juniorky Michal Naniaš.

 
Františka Schneidera (nar. 21.4.1987) Jihlava testovala v listopadových přípravných duelech a po nich se rozhodla sáhnout k dotažení jeho hostování. V návaznosti na jeho výkony je poté vedení klubu připraveno jednat s Brnem o případném přestupu. Schneider je brněnským odchovancem a v uplynulých sezónách nastupoval především za juniorku. V té v sezóně 2005/06 dvakrát nastoupil ve II. lize a v uplynulém ročníku 2006/07 též dvakrát okusil Gambrinus ligu.

Též Martin Dupal (nar. 5.7.1984) se představil v duelech proti Humpolci a Mikulovu. „Martin s námi začne přípravu, ovšem o jeho angažování ještě není rozhodnuto,“ uvedl sportovní manažer FC Vysočina Zdeněk Šmýd. Krajní záložník či bek Dupal nastoupil ve II. lize za Brno B a Drnovice (48 zápasů / 1 gól) a podzim strávil v divizním Rájci-Jestřebí. V ročníku 2003/04 si v dresu Brna zapsal 18 prvoligových minut.

Kmenový hráč Jihlavy Michal Pacholík strávil podzim na hostování v třetiligové Bystrci a nyní udělá maximum pro udržení v druholigovém kádru kouče Karola Marka. Rozšířil by tak svoji stávající druholigovou bilanci 68 zápasů a 4 branek. Zároveň má na svém kontě 14 prvoligových startů.

Levonohý Michal Naniaš (nar. 3.2.1987) je v přípravě „áčka“ absolutním novicem. Dosud za juniorku odehrál 23 duelů MSFL.

Posílení jihlavského kádru by tímto nemělo končit. Na prvním tréninku by se s velkou pravděpodobností měl objevit další stoper a navíc lze v příštím týdnu očekávat příchod útočníka. Ve hře nadále zůstává návrat záložníka Lukáše Vaculíka. Odvíjet se bude od jeho další budoucnosti ve Viktorii Plzeň, kde právě zahájil zimní přípravu.

 
Aktuálně

Kučera: Tým šel za otočením zápasu a tříbodovým ziskem

Netradiční velikonoční ligový zápas nabídl před televizními kamerami za krásného počasí zajímavou podívanou, tři branky, dobrou diváckou kulisu a hlavně další důležité vítězství FC Vysočina. Jak pondělní klání FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY viděli jeho aktéři? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu