04.01.2008, Miroslav Fuks

Do zimní přípravy se zapojí i Schneider, Dupal, Pacholík a Naniaš

Do zimní přípravy se zapojí i Schneider, Dupal, Pacholík a NaniašNa pondělním tréninku FC Vysočina, který bude zároveň úvodem do zimní přípravy, se objeví dvě nové tváře – defenzivní záložník František Schneider a krajní záložník Martin Dupal. K týmu se zároveň připojí navrátilec z hostování v Bystrci Michal Pacholík a levý obránce juniorky Michal Naniaš.

 
Františka Schneidera (nar. 21.4.1987) Jihlava testovala v listopadových přípravných duelech a po nich se rozhodla sáhnout k dotažení jeho hostování. V návaznosti na jeho výkony je poté vedení klubu připraveno jednat s Brnem o případném přestupu. Schneider je brněnským odchovancem a v uplynulých sezónách nastupoval především za juniorku. V té v sezóně 2005/06 dvakrát nastoupil ve II. lize a v uplynulém ročníku 2006/07 též dvakrát okusil Gambrinus ligu.

Též Martin Dupal (nar. 5.7.1984) se představil v duelech proti Humpolci a Mikulovu. „Martin s námi začne přípravu, ovšem o jeho angažování ještě není rozhodnuto,“ uvedl sportovní manažer FC Vysočina Zdeněk Šmýd. Krajní záložník či bek Dupal nastoupil ve II. lize za Brno B a Drnovice (48 zápasů / 1 gól) a podzim strávil v divizním Rájci-Jestřebí. V ročníku 2003/04 si v dresu Brna zapsal 18 prvoligových minut.

Kmenový hráč Jihlavy Michal Pacholík strávil podzim na hostování v třetiligové Bystrci a nyní udělá maximum pro udržení v druholigovém kádru kouče Karola Marka. Rozšířil by tak svoji stávající druholigovou bilanci 68 zápasů a 4 branek. Zároveň má na svém kontě 14 prvoligových startů.

Levonohý Michal Naniaš (nar. 3.2.1987) je v přípravě „áčka“ absolutním novicem. Dosud za juniorku odehrál 23 duelů MSFL.

Posílení jihlavského kádru by tímto nemělo končit. Na prvním tréninku by se s velkou pravděpodobností měl objevit další stoper a navíc lze v příštím týdnu očekávat příchod útočníka. Ve hře nadále zůstává návrat záložníka Lukáše Vaculíka. Odvíjet se bude od jeho další budoucnosti ve Viktorii Plzeň, kde právě zahájil zimní přípravu.

 
Aktuálně

Radim Kučera: Z Ústí nad Labem bod určitě bereme

0:0. To je častý výsledek zápasů FC Vysočina v Ústí nad Labem. Přes řadu šancí platil i v dnešním duelu, který byl pro oba celky úvodním v novém ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Před střelci měli navrch oba gólmani. Kouč Radim Kučera po skončení zápasu bod ze stadiónu soupeře bral. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu