06.01.2008, Miroslav Fuks

Další dvě nová jména – Lukáš Bodeček a Jan Veselý

Další dvě nová jména – Lukáš Bodeček a Jan VeselýDen před zahájením zimní přípravy jihlavských fotbalistů byly dotaženy příchody dalších dvou mladých hráčů do kádru FC Vysočina. Z Olomouce přichází na hostování stoper reprezentační devatenáctky Lukáš Bodeček (nar. 24.8.1988) a z Břeclavi útočník Jan Veselý (nar. 1985).

 
Talentovaný obránce Lukáš Bodeček je odchovancem Bučovic, odkud zamířil do Drnovic a v roce 2004 přestoupil do Olomouce. Na Vysočinu přichází s cílem rozšířit konkurenci na citlivém postu stopera. Hráč prošel všemi českými mládežnickými reprezentacemi (46 startů) nyní figuruje i v aktuální „devatenáctce“. V Sigmě doposud nastupoval za juniorku, ovšem na jaře 2007 odehrál druhý poločas prvoligového duelu proti Brnu. V sezónách 2005/06 a 2006/07 též zaznamenal 12 druholigových startů. „Bodeček u nás bude půl roku hostovat, přičemž disponujeme opcí na případné prodloužení jeho hostování. Hráč se bude hlásit již na prvním pondělním tréninku,“ uvedl sportovní manažer Zdeněk Šmýd.

Vytáhlý hrotový útočník Jan Veselý přichází hostovat s přestupovou opcí z Břeclavi. Zde během půldruhé sezóny nastoupil k 40ti třetiligovým zápasům a vstřelil v nich 10 branek. Předtím začínal s dospělým fotbalem v divizních Kohoutovicích. „Zatím se zapojí do přípravy „áčka“, přičemž podle vývoje doplnění kádru není vyloučeno, že se během zimy přesune do juniorky,“ upřesnil Šmýd.

 
Aktuálně

FC Vysočina udělena licence pro soutěžní ročník 2019/20

Našemu klubu FC VYSOČINA JIHLAVA, a.s. byla dne 12. června 2019 udělena licence k účasti v profesionálních fotbalových soutěžích v ročníku 2019/2020. Zásadní překážkou pro získání licence byla skutečnost, že jeden z akcionářů klubu byl v insolvenci. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu