07.01.2008, Miroslav Fuks

Fotbalistům FC Vysočina dnes začala zimní příprava

Fotbalistům FC Vysočina dnes začala zimní přípravaFotbalistům druholigového kádru FC Vysočina skončila příjemná zimní dovolená a v pondělí 7. prosince kolem 15 hodiny se poprvé hlásili v trenérskému duu Marko – Vrzáček. V kabině „áčka“ bylo přítomno 24 fotbalistů včetně všech posil a trojice Malínek, Faldyna a Bartoš.

 
Zatímco o dalším jihlavském účinkování dua Malínek – Faldyna ještě není rozhodnuto, tak Pavlu Bartošovi bude prozatím umožněno zahájit zimní přípravu s třetiligovým „B“ týmem.

Příprava začala pozvolna. Místo tréninku proběhl seznamovací den, hráčům byly rozdány sporttestery a dozvěděli se program zimní přípravy. První tréninkové dávky na fotbalisty čekají v úterý, kdy se značně obměněný tým sejde v 10 hodin na hřišti s umělou trávou v areálu na Jiráskově ulici. „Na něm však nebudou všichni, prvních osm hráčů už totiž zamíří do Brna, na testy v Ústavu sportovní medicíny,“ uvedl asistent trenéra Josef Vrzáček.

Fotografie z prvního dne najdete ZDE.

 
Aktuálně

U17 podlehl těsně prvnímu týmu Budišova

U17 má za sebou první konfrontaci s dospělým fotbalem. Tým pod vedením kouče Kamila Průši se proti FC Budišov - Nárameč po prvních dvaceti minutách dostal zaslouženě do vedení díky individuální akci Fily. Utkání nakonec i přes veškerou snahu našich hráčů skončilo 2:1 (1:1) ve prospěch zkušenějšího týmu Budišova. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu