08.01.2008, DENÍK - Ondrej Dudáš

Kadlec: Hodně nových hráčů? Ale od toho příprava je

Kadlec: Hodně nových hráčů? Ale od toho příprava jeJihlava - V kabině už jistojistě platí za veterána. Při současné obměně kádru je jednatřicetiletý Michal Kadlec jakousi raritou mezi dravým mládím. Jihlavský kapitán to ale bere s nadhledem. „Za poslední roky tady bylo hodně změn a hráčský obrat byl velký, takže to pro mě není zas až tak velká novinka. I když je pravda, že teď v kabině sedí asi deset nových kluků,“ zůstává v klidu.

 
 Prvoligovou sezonu z před dvou let přitom kromě něj pamatuje už jen šest hráčů - brankář Petr Tulis, záložníci Michal Lovětínský, Jiří Malínek, Michal Pacholík a Michal Veselý a útočník Vladimír Vácha.

„Ale nevidím v tom žádný problém. Příprava je přece mimo jiné od toho, aby se zkoušeli noví hráči. Během zimní i letní přestávky se vždycky hledají fotbalisté, kteří by tým mohli posílit,“ říká Kadlec, který v Jihlavě kroutí už svou desátou sezonu.

Na podzim toho ale kvůli zranění kolena a následné artroskopii příliš neodehrál. Dva starty je na stálici a pilíře zadních řad FC Vysočina tuze málo.

„Teď už je ale všechno v pořádku. Zdravotní testy, které budeme v týdnu absolvovat, jsou jen formalitou. Do přípravy jdu naplno. Koleno by mělo vydržet,“ ujistil Kadlec, který už naskočil po skončení podzimní části do přípravného zápasu s Mikulovem. „Žádné komplikace po tom zápase nebyly,“ dodal.

 
Aktuálně

Vysočina na Bedřichově nastoupí proti Prostějovu

Fotbalisté FC Vysočina ve středu 26. června sehrají jediné letní přípravné utkání na jihlavské půdě. Na stadiónu Sokola Bedřichov už od 11:00 hodin nastoupí proti druholigovému rivalovi, s nímž v uplynulém ročníku sehráli velmi vyrovnané duely – 1.SK Prostějov. Duel opět nabídne vítanou prověrku celého širokého kádru kouče Radima Kučery. A mezi... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu