08.01.2008, DENÍK - Ondrej Dudáš

Kadlec: Hodně nových hráčů? Ale od toho příprava je

Kadlec: Hodně nových hráčů? Ale od toho příprava jeJihlava - V kabině už jistojistě platí za veterána. Při současné obměně kádru je jednatřicetiletý Michal Kadlec jakousi raritou mezi dravým mládím. Jihlavský kapitán to ale bere s nadhledem. „Za poslední roky tady bylo hodně změn a hráčský obrat byl velký, takže to pro mě není zas až tak velká novinka. I když je pravda, že teď v kabině sedí asi deset nových kluků,“ zůstává v klidu.

 
 Prvoligovou sezonu z před dvou let přitom kromě něj pamatuje už jen šest hráčů - brankář Petr Tulis, záložníci Michal Lovětínský, Jiří Malínek, Michal Pacholík a Michal Veselý a útočník Vladimír Vácha.

„Ale nevidím v tom žádný problém. Příprava je přece mimo jiné od toho, aby se zkoušeli noví hráči. Během zimní i letní přestávky se vždycky hledají fotbalisté, kteří by tým mohli posílit,“ říká Kadlec, který v Jihlavě kroutí už svou desátou sezonu.

Na podzim toho ale kvůli zranění kolena a následné artroskopii příliš neodehrál. Dva starty je na stálici a pilíře zadních řad FC Vysočina tuze málo.

„Teď už je ale všechno v pořádku. Zdravotní testy, které budeme v týdnu absolvovat, jsou jen formalitou. Do přípravy jdu naplno. Koleno by mělo vydržet,“ ujistil Kadlec, který už naskočil po skončení podzimní části do přípravného zápasu s Mikulovem. „Žádné komplikace po tom zápase nebyly,“ dodal.

 
Aktuálně

Ježourův dotazník: Filip Vedral

Nabízíme vám 16. díl videoseriálu FC Vysočina. Převážně nefotbalové dotazy v rámci Ježourova dotazníku zodpovídá obránce Filip Vedral! Které spoluhráče zařadil mezi vtipálky či modemany? Kde se mu líbilo a kam by se jednou rád podíval? Které školní předměty měl nejraději? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu