08.01.2008, Miroslav Fuks

Z Baníku přichází útočník Jiří Böhm

Z Baníku přichází útočník Jiří BöhmPosilování kádru FC Vysočina nekončí. Na středečním dopoledním tréninku se k týmu poprvé připojí mladý útočník či krajní záložník ostravského Baníku Jiří Böhm (nar. 16.12.1987). Hráč na podzim hostoval v pražské Dukle a stejnou formu bude pravděpodobně mít i jeho působení v Jihlavě.

 
Odchovanec Baníku o sobě dal poprvé výrazně vědět v lednu 2007, kdy si ho kouč Karel Večeřa vytáhl do zimní přípravy prvního mužstva. V ní se dokázal výrazně střelecky prosadit, ovšem na místo v prvoligovém kádru to nestačilo. Hráč během jara pouze dvakrát usedl na lavičku v Gambrinus lize a jinak nastupoval pouze za juniorku v MSFL. Podzimní část strávil o soutěž výše v pražské Dukle, kde nastoupil do osmi zápasů. Nyní se pokusí výrazně prosadit na Vysočině.

Fanoušky též jistě bude zajímat, že do Jihlavy již dorazila dvojice potencionálních brazilských posil. Oba mladí fotbalisté se dokonce zapojili do úterního tréninku. Jména, fotografie a bližší informace o těchto hráčích přineseme ve středu.

 
Aktuálně

FC Vysočina udělena licence pro soutěžní ročník 2019/20

Našemu klubu FC VYSOČINA JIHLAVA, a.s. byla dne 12. června 2019 udělena licence k účasti v profesionálních fotbalových soutěžích v ročníku 2019/2020. Zásadní překážkou pro získání licence byla skutečnost, že jeden z akcionářů klubu byl v insolvenci. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu