09.01.2008, Miroslav Fuks

Vysočina bude měsíc testovat brazilské duo Gabriel a Nilinho

Vysočina bude měsíc testovat brazilské duo Gabriel a NilinhoZačíná brazilský pokus číslo 2! Poté, co se vedení FC Vysočina zklamalo při letním testu brazilského dua Marcelo – Alemio, přichází do Jihlavy na měsíční test dvojice dvacetiletých obránců s fotbalovými přezdívkami Gabriel a Nilinho. Osoba plynně portugalsky mluvícího kouče Marka by mohl být zárukou, že se tato zkouška změní v přestup těchto talentů.

 
„Hráči mi byli přímo vytipování prostřednictvím mých kvalitních fotbalových kontaktů v Brazílii. Oba jsou velmi ambiciózní a chtějí se prosadit v Evropě. Do naší přípravy se poprvé zapojili v úterý 8. ledna. Nadcházející týdny ukáží, nakolik se dokáží sžít s jihlavským prostředím a prosadit se do kádru. Věřím, že to zvládnou,“ uvedl trenér Karol Marko.

Gabriel (nar. 18.9.1987), celým jménem Gabriel Vittorio Da Silva, naposledy nastupoval jako pravý obránce v týmu II. brazilské profesionální ligy Clube Atlético Assisense São Paulo. Zde si připsal 26 startů.

Střední obránce Nilo José Alves Oliveira, který nosí přezdívku Nilinho (nar. 14.8.1987) dosud nastupoval pouze v juniorských soutěžích, které jsou v Brazílii ohraničeny věkem dvaceti let. Naposledy hrál v týmu GAMA DF. 
Aktuálně

Radim Kučera: Z Ústí nad Labem bod určitě bereme

0:0. To je častý výsledek zápasů FC Vysočina v Ústí nad Labem. Přes řadu šancí platil i v dnešním duelu, který byl pro oba celky úvodním v novém ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Před střelci měli navrch oba gólmani. Kouč Radim Kučera po skončení zápasu bod ze stadiónu soupeře bral. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu