16.01.2008, Miroslav Fuks

Brankáře FC Vysočina povede Petr Soustružník

Brankáře FC Vysočina povede Petr SoustružníkHledání trenéra brankářů pro všechny dospělé i mládežnické týmy FC Vysočina bylo konečně uzavřeno. Vedení klubu nakonec sáhlo do vlastních řad a touto rolí pověřilo sedmatřicetiletého Petra Soustružníka. Ten skončí v roli asistenta trenéra staršího dorostu a bude se plně věnovat jihlavským gólmanům.

 
Soustružník s fotbalem začínal v brance Rosic, přičemž čtyři dorostenecké roky strávil ve Zbrojovce Brno a připsal si též jeden start za reprezentační šestnáctku. Do brněnského týmu se však neprosadil a vrátil se do Rosic. V dospělé kategorii chytal nejvýše na úrovni divize. V roce 1994 odešel chytat do Německa, kde strávil 5,5 roku. Dodnes chytá I.B třídu v Rapoticích.

„Do FC Vysočina jsem přišel v létě 2005 společně se svým synem, který je nyní členem kádru mladšího dorostu. Zpočátku jsem působil jako asistent žákovských trenérů Fencla a poté Tvarůžka a zároveň jsem se věnoval všem žákovským brankářům. Od léta letošního roku jsem přešel ke staršímu dorostu a dostal jsem na starosti i přípravu dorosteneckých gólmanů. Jsem držitelem trenérské licence „A“,“ informoval nás Soustružník. „Přechod k prvnímu týmu je pro mne samozřejmě velkou výzvou a trenérskou šancí. Přípravu gólmanů budu kloubit se svojí prací, která by mi to měla bez větších problémů umožnit. Neměl bych chybět na drtivé většině tréninků „áčka“ a samozřejmě též na všech zápasech.“

 
Aktuálně

Vysočina na Bedřichově nastoupí proti Prostějovu

Fotbalisté FC Vysočina ve středu 26. června sehrají jediné letní přípravné utkání na jihlavské půdě. Na stadiónu Sokola Bedřichov už od 11:00 hodin nastoupí proti druholigovému rivalovi, s nímž v uplynulém ročníku sehráli velmi vyrovnané duely – 1.SK Prostějov. Duel opět nabídne vítanou prověrku celého širokého kádru kouče Radima Kučery. A mezi... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu