16.01.2008, Miroslav Fuks

Brankáře FC Vysočina povede Petr Soustružník

Brankáře FC Vysočina povede Petr SoustružníkHledání trenéra brankářů pro všechny dospělé i mládežnické týmy FC Vysočina bylo konečně uzavřeno. Vedení klubu nakonec sáhlo do vlastních řad a touto rolí pověřilo sedmatřicetiletého Petra Soustružníka. Ten skončí v roli asistenta trenéra staršího dorostu a bude se plně věnovat jihlavským gólmanům.

 
Soustružník s fotbalem začínal v brance Rosic, přičemž čtyři dorostenecké roky strávil ve Zbrojovce Brno a připsal si též jeden start za reprezentační šestnáctku. Do brněnského týmu se však neprosadil a vrátil se do Rosic. V dospělé kategorii chytal nejvýše na úrovni divize. V roce 1994 odešel chytat do Německa, kde strávil 5,5 roku. Dodnes chytá I.B třídu v Rapoticích.

„Do FC Vysočina jsem přišel v létě 2005 společně se svým synem, který je nyní členem kádru mladšího dorostu. Zpočátku jsem působil jako asistent žákovských trenérů Fencla a poté Tvarůžka a zároveň jsem se věnoval všem žákovským brankářům. Od léta letošního roku jsem přešel ke staršímu dorostu a dostal jsem na starosti i přípravu dorosteneckých gólmanů. Jsem držitelem trenérské licence „A“,“ informoval nás Soustružník. „Přechod k prvnímu týmu je pro mne samozřejmě velkou výzvou a trenérskou šancí. Přípravu gólmanů budu kloubit se svojí prací, která by mi to měla bez větších problémů umožnit. Neměl bych chybět na drtivé většině tréninků „áčka“ a samozřejmě též na všech zápasech.“

 
Aktuálně

Netradičně na Velikonoce vyzveme Třinec

Vpravdě netradiční termín a čas nabízí z hlediska FC Vysočina plán 24. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Jihlavský tým nastoupí do domácího duelu proti Třinci na Velikonoční pondělí 22. dubna už od 13:30 hodin. Jihlavský klub si je vědom důležitosti zápasu a podpory fanoušků, tudíž přichází s výhodnou nabídkou pro celé rodiny – vstup ZDARMA pro děti a... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu