26.01.2008, Miroslav Fuks

Dorost smetl lídra župního přeboru

Dorost smetl lídra župního přeboruVedoucí celek župního přeboru Kraje Vysočina, celek Ždírce nad Doubravou, utržil pětigólový příděl v dnešním přípravném duelu proti staršímu dorostu FC Vysočina. Ten zvítězil i bez řady hráčů připravujících se s dospělými týmy, přičemž dvě branky vstřelil teprve šestnáctiletý Vydra a po jedné přidali Pohanka, Pražák a Šandera

 
„V utkání jsme testovali dva hráče na levou stranu sestavy – Rabiňáka z Tábora a Portíka z Karviné. S vlastním zápasem musím být spokojen a hráče pochválit. Je vidět, že se tým začíná fotbalově probouzet ze zimního spánku, vstřebal úvodní velké kondiční dávky a nyní byl schopen předvést kvalitní výkon. Před námi je však stále hodně práce,“ řekl k duelu kouč Pavel Procházka.

Góly: Vydra 2, Pohanka, Pražák, Šandera

Sestava: J.Procházka (Matiášek) – Kubeš, Raška, Černý, Štancl – Pikl, Leligdon, Šandera, Rabiňák – Vydra, Pohanka, střídali: Tecl, Bambula, Pražák, Machálek, Dobrovolný a Portík. Chyběl zraněný Hirsch.

 
Aktuálně

Ani v generálce Vysočina neztratila zimní neporazitelnost

Generálka na jarní start FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY mezi Líšní a FC Vysočina vítěze nepoznala. Brněnský tým šel do vedení po rohu už v 7. minutě. Vysočina, která po celé utkání více držela míč a lépe kombinovala, se zaslouženého vyrovnání dočkala po půlhodině hry z kopačky Jakuba Selnara. Další branky už nepadly, takže Jihlava i v osmém duelu udržela... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu