03.02.2008, Miroslav Fuks

Starší dorost dostal lekci od Bystřice

Starší dorost dostal lekci od BystřiceStarší dorostenci zakončili jinak zdařilé soustředění velmi neslavně. Zatímco v úterý se proti diviznímu Žďáru vytáhli a zvítězili 2:1, proti krajské Bystřici nad Pernštejnem utrpěli po egoistickém výkonu těžkou porážku 6:2 (2:2). Naše branky stříleli Tecl a Luděk Procházka.

 
"Do zápasu jsme dobře vstoupili a na malém hřišti (i proto hrálo v poli na obou stranách pouze 9 hráčů) vedli jsme 2:0. Poté se však kluci uspokojili a mysleli si, že se soupeř porazí sám. Začali hrát egoisticky, předváděli své individuální schopnosti, přestali dodržovat týmovou taktiku a soupeř začal trestat naše individuální chyby. Místo, abychom v půli vedli 5:0, tak to bylo 2:2. Ve druhé části domácí čekali na naše chyby a stříleli další branky. My jsme naše gólovky neproměnili," uvedl po zápase zklamaný kouč Pavel Procházka.

Góly Vysočiny: Tecl, L.Procházka

Sestava: J.Procházka (46. Matiášek) - Kubeš, Filip, Štancl - Šandera, Leligdon, Pražák, Pikl - Tecl, L.Procházka, střídající: Pohanka, Raška, Machálek, Hirsch.

 
Aktuálně

Tomáš Drastil: Přišlo mi nespravedlivé, aby úsilí klubu bylo ohroženo

Na počátku června došlo ke změně v akcionářské struktuře FC VYSOČINA JIHLAVA. Čtyřicetiprocentní podíl PSJ, a.s., odkoupila firma TGM Fotbal, a.s. Její představitel pan Tomáš Drastil, dlouholetý významný partner FC Vysočina, se stal předsedou klubového představenstva. Jsme rádi, že Vám s ním nyní můžeme nabídnout rozhovor. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu