03.02.2008, Miroslav Fuks

Starší dorost dostal lekci od Bystřice

Starší dorost dostal lekci od BystřiceStarší dorostenci zakončili jinak zdařilé soustředění velmi neslavně. Zatímco v úterý se proti diviznímu Žďáru vytáhli a zvítězili 2:1, proti krajské Bystřici nad Pernštejnem utrpěli po egoistickém výkonu těžkou porážku 6:2 (2:2). Naše branky stříleli Tecl a Luděk Procházka.

 
"Do zápasu jsme dobře vstoupili a na malém hřišti (i proto hrálo v poli na obou stranách pouze 9 hráčů) vedli jsme 2:0. Poté se však kluci uspokojili a mysleli si, že se soupeř porazí sám. Začali hrát egoisticky, předváděli své individuální schopnosti, přestali dodržovat týmovou taktiku a soupeř začal trestat naše individuální chyby. Místo, abychom v půli vedli 5:0, tak to bylo 2:2. Ve druhé části domácí čekali na naše chyby a stříleli další branky. My jsme naše gólovky neproměnili," uvedl po zápase zklamaný kouč Pavel Procházka.

Góly Vysočiny: Tecl, L.Procházka

Sestava: J.Procházka (46. Matiášek) - Kubeš, Filip, Štancl - Šandera, Leligdon, Pražák, Pikl - Tecl, L.Procházka, střídající: Pohanka, Raška, Machálek, Hirsch.

 
Aktuálně

Aleš Křeček: Takto vybojované vítězství jsme fakt potřebovali

Odměna za dosavadní dřinu. Výhra semknutého bojujícího týmu, který na hřišti nechal duši. Nejen takto komentoval dnešní výhru FC Vysočina kouč Aleš Křeček. Jeho tým se dočkal prvního tříbodového zisku v sezóně a Jihlava se radovala z historicky prvního vítězství z Chrudimi. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu