23.02.2008, Miroslav Fuks

Dorost na vítězné vlně – 4:1 s Brnem!

Dorost na vítězné vlně – 4:1 s Brnem!Starší dorostenci pokračují v dobrých výkonech a vítězstvích v rámci zimní přípravy. Jejich formu tentokráte odnesli extraligoví dorostenci Brna, kteří Jihlavě podlehli 4:1. Branky vítězů zaznamenali Tecl, Pohanka, Filip a Bambula.

 
„Po dobrém výkonu jsme si zapsali cennou výhru proti kvalitnímu soupeři. Hráči si plnili úkoly a k tomu byli schopní přidat k fotbalové prvky. Jsem určitě spokojen, ovšem musím zdůraznit, že se jedná pouze o přípravu. Výsledky v ní nám nejvyšší soutěž nezachrání,“ zdůraznil trenér Pavel Procházka, který v zápase postrádal ofenzivní hráče Vydru, L.Procházku a Pikla.

Sestava: J.Procházka (46. Matiášek) – Machálek, Filip, Raška, Černý – Hirsch, Pražák, Leligdon, Dobrovolný – Pohanka, Tecl, střídající: Bambula, Kopic, Šandera.

 
Aktuálně

Jan Staněk: Chceme se prát o horní příčky tabulky

Pouze padesát dnů trvala na Vysočině letní fotbalová pauza. Už o nadcházejícím víkendu fotbalisté FC Vysočina znovu vykročí do bojů ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE. Neklamným znamením blížícího se ligového startu byla klubová tisková konference, na níž promluvili ředitel klubu Jan Staněk, kouč „áčka“ Radim Kučera a nejzkušenější hráč týmu Lukáš Vaculík. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu