11.11.2002, Redakce

Znovu je tu atraktivní zájezd na Spartu Praha B

Vedení FC vysočina plní svůj slib vůči fanouškům a na sobotu 16. listopadu připravilo autobusový zájezd na atraktivní druholigový duel AC Sparta Praha B – FC Vysočina Jihlava. Utkání se hraje od 10:15 hodin na Letné. Připomínáme, že toto utkání je posledním podzimním kolem a zároveň i dohrávkou neuskutečněného povodňového kola. Ze stejného důvodu odpadl i tehdy plánovaný a fanoušky početně obsazený autobusový zájezd.

Odjezd autobusu je naplánovaný na 8:00 hodin ze stadiónu v Jiráskově ulici. Zájemci se mohu závazně hlásit vedoucímu marketingu FC Vysočina Miroslavu Fuksovi na e-mailu fuks@psj.cz nebo na telefonech 567 550 223 nebo 607 628 868 nejpozději do středy 13. listopadu. Cena zájezdu bude pouhých 100,- Kč a bude vybrána při nástupu do autobusu u řidiče společnosti HUSTÁK.

 
 
Aktuálně

Ani v generálce Vysočina neztratila zimní neporazitelnost

Generálka na jarní start FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY mezi Líšní a FC Vysočina vítěze nepoznala. Brněnský tým šel do vedení po rohu už v 7. minutě. Vysočina, která po celé utkání více držela míč a lépe kombinovala, se zaslouženého vyrovnání dočkala po půlhodině hry z kopačky Jakuba Selnara. Další branky už nepadly, takže Jihlava i v osmém duelu udržela... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu