06.03.2008, Miroslav Fuks

Ředitel Tulis byl na setkání s fans tradičně sdílný

Ředitel Tulis byl na setkání s fans tradičně sdílnýV tradičně hodně sdílném a otevřeném duchu proběhlo dnešní předsezónní setkání ředitele a předsedy představenstva FC Vysočina Ing. Zdeňka Tulise s fanoušky a příznivci. Zhruba třicítce přítomných byly nastíněny klubové cíle nejen pro nadcházející jaro, byla odhalena rouška rozpočtu a vysvětleny okolnosti prodeje hráčů.

 
Ředitel též mluvil o stále nedostatečné fotbalové tradici v Jihlavě, o nutnosti trpělivé práce s talenty a klíčové roli financí při ambici postoupit do nejvyšší soutěži. Znovu se vrátil k okolnostem dosud jediné prvoligové sezóny a vyjádřil svou víru, že se jihlavský stadión může dočkat konání olympijského fotbalového turnaje. Ve snaze názorně popsat vývoj klubu a vůbec českého fotbalu prezentoval platy hráčů FC Vysočina před sedmi lety. Zajímavých informací však fanoušci vyslechli mnohem více.


 
Aktuálně

Starší dorost remizoval s muži divizního Hlinska

Omlazený celek staršího dorostu sehrál velice cennou přípravnou konfrontaci proti dospělému týmu Hlinska, který usiluje o postup z Divize do ČFL. Naši mladíci byli zkušenějšímu a silovějšímu soupeři vyrovnaným sokem a zcela zaslouženě vybojovali remízu 2:2 (1:0), když jihlavské branky vstřelili Jakub Panský a Adam Starý. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu