21.05.2008, Miroslav Fuks

Marko: „Domácí by měli být s bodem spokojeni“

Marko: „Domácí by měli být s bodem spokojeni“Vysočina velmi dobře zvládla psychicky náročný duel na půdě zachraňující se Čáslavi, odkud dovezla cenný bod za remízu 1:1. Jak duel viděl kouč Karol Marko? „Úvod patřil nabuzenému domácímu celku, který nás díky několika standardním situacím zatlačil do defenzívy. Čáslav se prosazovala zejména na naší levé straně.“

 
Úvodní gól zápasu padl po naši hloupé chybě, když jsme v našem pokutovém území nepokryli útočníka a Šimon už byl bez šance. Naštěstí jsme prakticky vzápětí dokázali vyrovnat, když po hezké kombinaci uvolnil Schneider Dupala a ten nezaváhal. Ve druhé části jsme se herně zlepšili a Čáslav jsme začali přehrávat. Zejména byla znát naše fyzická převaha. Nadále jsme však museli hrát velmi obezřetně, protože každá situace kolem našeho vápna hrozila nebezpečnou standardní situací.

Jste tedy s výsledkem spokojen?

Remíza je určitě dobrá. Po průběhu druhé půle by však měli být spokojenější domácí. Naši hráči ji sehráli velmi dobře.

Jak si vedlo Lovětínskému, který v základu naposledy nastoupil v prvním jarním kole?

Lovy do sestavy naskočil velmi dobře a jeho přítomnost byla na hřišti znát. V závěru zápasu mu však již docházely síly.

Pro zápas s Bohemians se vám vykartovali Kadlec a Dupal. Už víte, jak je nahradíte?

Každý hráč je nahraditelný. Věřím v sílu našeho kolektivu.

S čím půjdete na „klokany“?

Chceme pokračovat v domácích úspěších, do zápasu půjdeme bez ohledu na velkou kvalitu, postupovou motivaci a zkušenost soupeře s cílem zvítězit. Pro diváky bezpochyby půjde o zajímavý zápas, v němž budeme chtít soupeři oplatit podzimní zápas, v němž jsme hodně smolně remizovali 3:3. Věřím, že utkání zvládneme a že bude naší výhodou fyzicky náročný „anglický“ týden.

 
Aktuálně

Organizační informace k utkání s Vyškovem

Už podruhé v tomto týdnu budete mít možnost vidět v akci jihlavské fotbalisty. Bitva s Vyškovem bude okořeněna předzápasovým a naprosto exkluzivním koncertem kapely Highland. Protože však celá akce odstartuje mimořádně v 16.30 hodin, pojí se s ní i určité organizační informace. Níže se dozvíte, jak bude vše probíhat. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu