Marko: „Divil jsem se a nevěřil vlastním očím“
Velmi rozladěn byl po sobotním duelu proti Spartě Krč kouč Karol Marko: „Jak jsem viděl zápas? Divil jsem se a nevěřil vlastním očím. Klíčové byly chvíle kolem 20. minuty, kdy nejdříve Faldyna neproměnil vyloženou šanci a poté přišla naše hrubka a gól z brejku. Následně zapracovala psychika a já na hřišti chlapce přestal poznávat... Předvedli profesorský přístup, nikdo na sebe nedokázal vzít zodpovědnost a především zahráli hluboko pod své možnosti.“
Čím si tento výpadek vysvětlujete? Vždyť před šesti dny tento tým po zásluze porazil lídra tabulky a celek postupující do I. ligy?
Na vině je především psychická nevyzrálost a nestabilita výkonů. Nejen na Slovensku se říká „po hodech přichází půst“, což bezezbytku platilo i v tomto případě. Celý týden jsme hráče maximálně nabádali k nepodcenění soupeře, který na jaře nepodává špatné výkony a nikdo ho výrazně nepřehrál. Přesto jsme podali katastrofální výkon, v němž snesli přísnější měřítko pouze Kadlec, Šimon a střídající Dupal.
Tým asi může rehabilitovat pouze výhra v posledním kole nad Opavou...
Hráči jsou placení profesionálové, kteří mají povinnost hráč naplno v každém zápase bez ohledu na tabulkové postavení či renomé soupeře! Na zítřejším tréninku jim to bude důrazně řečeno. Za každé situace, tedy i do utkání s Opavou, musíme jít s jednoznačným cílem zvítězit!
Vysočina chce v pátek proti Olomouci potvrdit body z Tábora
Pondělní vítězství z Tábora je minulostí. Fotbalisté se připravují na utkání proti juniorce Sigmy Olomouc, kterou v domácím prostředí potřebují porazit a cenný bodový zisk z posledního kola tak potvrdit. Důležitá bitva dvou devatenáctibodových celků je na programu v pátek 14. března již od 17:00 hodin. Přijďte svůj mančaft podpořit! Celý článek
- Zástupci FKM Vysočina v březnových reprezentačních nominacích (12.03.2025)
- U16: Tříbodový vstup do jara (11.03.2025)
- U18: Vysoká výhra nad Havl. Brodem (11.03.2025)
- Jarolím: Věděli jsme, že musíme být nebezpeční a odvážní v ofenzívě (10.03.2025)
Vytisknout