05.06.2008, Miroslav Fuks

Přijďte na Svátek fotbalu - McDonalds´s Cup

Přijďte na Svátek fotbalu - McDonalds´s CupStadión FC Vysočina bude od pondělí 9.6. do úterý 10.6. dějištěm největšího fotbalového turnaje pro žáky základních škol - McDonald´s Cupu. Do letošního již 11. ročníku se ve dvou věkových kategoriích zapojilo téměř 85 tisíc chlapců a děvčat ve věku 7 až 11 let. Svátek fotbalu se hraje na 3.338 základních školách České republiky a stále se zapojují další.

 
Finálového klání se zúčastní 16 týmů, mezi kterými nechybí ani žáci pořádající ZŠ Evžena Rošického v Jihlavě. Rozlosování účastníků Svátku fotbalu do čtyř základních skupin proběhlo v jihlavské restauraci McDonald´s, přičemž losování měli ve svých rukou hráči FC Vysočina - Tomáš Cihlář a Michael Rabušic. Oba se před 10 lety sami aktivně zúčastnili McDonald´s Cupu a jsou důkazem toho, že McDonalds´s Cupem prošlo a určitě projde mnoho výborných fotbalistů.

Kompletní program turnaje, jehož výkop je stanoven na pondělí 9. června 15:00 hodin, najdete ZDE. Finále Svátku fotbalu je na programu v úterý 10. června od 14:00 hodin. Pro diváky bude připravena řada soutěží, atrakcí a doplňkový program.

Pořadatelem turnaje je Asociace školních sportovních klubů ČR ve spolupráci s Českomoravským fotbalovým svazem a Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR. Generálním partnerem je společnost McDonald´s ČR, dalšími partnery pak adidas ČR, Perfetti van Melle, Lego a Mattel. Mediálně turnaj podpořili deník Sport, Deník, Čro-1 Radiožurnál, časopis LEVEL a eFotbal.

Patronem klání je čerstvě jmenovaný kouč pražské Sparty Vítězslav Lavička.

 
Aktuálně

Ježourův dotazník: Filip Vedral

Nabízíme vám 16. díl videoseriálu FC Vysočina. Převážně nefotbalové dotazy v rámci Ježourova dotazníku zodpovídá obránce Filip Vedral! Které spoluhráče zařadil mezi vtipálky či modemany? Kde se mu líbilo a kam by se jednou rád podíval? Které školní předměty měl nejraději? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu