05.06.2008, Miroslav Fuks

Přijďte na Svátek fotbalu - McDonalds´s Cup

Přijďte na Svátek fotbalu - McDonalds´s CupStadión FC Vysočina bude od pondělí 9.6. do úterý 10.6. dějištěm největšího fotbalového turnaje pro žáky základních škol - McDonald´s Cupu. Do letošního již 11. ročníku se ve dvou věkových kategoriích zapojilo téměř 85 tisíc chlapců a děvčat ve věku 7 až 11 let. Svátek fotbalu se hraje na 3.338 základních školách České republiky a stále se zapojují další.

 
Finálového klání se zúčastní 16 týmů, mezi kterými nechybí ani žáci pořádající ZŠ Evžena Rošického v Jihlavě. Rozlosování účastníků Svátku fotbalu do čtyř základních skupin proběhlo v jihlavské restauraci McDonald´s, přičemž losování měli ve svých rukou hráči FC Vysočina - Tomáš Cihlář a Michael Rabušic. Oba se před 10 lety sami aktivně zúčastnili McDonald´s Cupu a jsou důkazem toho, že McDonalds´s Cupem prošlo a určitě projde mnoho výborných fotbalistů.

Kompletní program turnaje, jehož výkop je stanoven na pondělí 9. června 15:00 hodin, najdete ZDE. Finále Svátku fotbalu je na programu v úterý 10. června od 14:00 hodin. Pro diváky bude připravena řada soutěží, atrakcí a doplňkový program.

Pořadatelem turnaje je Asociace školních sportovních klubů ČR ve spolupráci s Českomoravským fotbalovým svazem a Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR. Generálním partnerem je společnost McDonald´s ČR, dalšími partnery pak adidas ČR, Perfetti van Melle, Lego a Mattel. Mediálně turnaj podpořili deník Sport, Deník, Čro-1 Radiožurnál, časopis LEVEL a eFotbal.

Patronem klání je čerstvě jmenovaný kouč pražské Sparty Vítězslav Lavička.

 
Aktuálně

Vysočina na Bedřichově nastoupí proti Prostějovu

Fotbalisté FC Vysočina ve středu 26. června sehrají jediné letní přípravné utkání na jihlavské půdě. Na stadiónu Sokola Bedřichov už od 11:00 hodin nastoupí proti druholigovému rivalovi, s nímž v uplynulém ročníku sehráli velmi vyrovnané duely – 1.SK Prostějov. Duel opět nabídne vítanou prověrku celého širokého kádru kouče Radima Kučery. A mezi... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu