26.06.2008, Miroslav Fuks

Juniorku povede Jansa a starší dorost Kučera

Juniorku povede Jansa a starší dorost KučeraLetní přestávka tradičně přináší posuny a změny na postech mládežnických trenérů. Ty byly v tomto týdnu smluvně uzavřeny a my vám nyní můžeme přinést ucelený pohled na složení trenérských dvojic jednotlivých mládežnických týmů FC Vysočina Jihlava.

 
Po roční pauze se do jihlavských řad vrací zkušený kouč Tomáš Jansa a začne tam, kde skončil, tedy u třetiligového „B“ týmu. Krom této role bude zároveň plnit pozici trenéra brankářů u „áčka“ dospělých. Jeho asistentem u juniorky se stane Josef Morkus, který v uplynulé sezóně s „B“ dorostem zajistil postup do nejvyšší dorostenecké soutěže.

Jihlavské barvy naopak opouští trenér Pavel Procházka, jenž naposledy stál na lavičce ligového staršího dorostu, Přijal totiž výzvu v podobě působení u mládeže 1.FC Brno. V novém ročníku tak první dorost povede jeho staronový kouč Roman Kučera (v minulé sezóně u juniorky), jehož asistentem bude Josef Vanko.

Přehled trenérských dvojic mládežnických týmů FC Vysočina od juniorky až po přípravku E naleznete ZDE.

 
Aktuálně

U17 podlehl těsně prvnímu týmu Budišova

U17 má za sebou první konfrontaci s dospělým fotbalem. Tým pod vedením kouče Kamila Průši se proti FC Budišov - Nárameč po prvních dvaceti minutách dostal zaslouženě do vedení díky individuální akci Fily. Utkání nakonec i přes veškerou snahu našich hráčů skončilo 2:1 (1:1) ve prospěch zkušenějšího týmu Budišova. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu