30.06.2008, Miroslav Fuks

Vysočina dnes do přípravy vstoupí s minimem změn

Trenérské duo Karol Marko – Josef Vrzáček dnes přivítá své svěřence na startu letní přípravy. Až na drobné výjimky se jim budou hlásit stejní hráči, jak v uplynulé sezóně. Novou tváří je zatím pouze již na jaře testovaný Brazilec Davison Oliveira a naopak schází Bodeček a Böhm.

 
„Lukáš Bodeček a Jiří Böhm v našem klubu na jaře hostovali a my jsme se rozhodli jejich působení v Jihlavě neprodloužit,“ informoval sportovní manažer klubu Zdeněk Šmýd.

Novou atraktivní posilou by se měl stál třiadvacetiletého levonohý brazilský krajní obránce či záložník Davison Oliveira. „Na jaře u nás úspěšně absolvoval třítýdenní test a nyní s ním budeme jednat o podmínkách přestupu do FC Vysočina,“ upřesnil Šmýd.

Staronovými tvářemi jsou záložník Ivan Čermák a útočník Vladimír Peška, kteří se opět vrací do kabiny prvního týmu z juniorky. Čermák v „béčku“ strávil celé jaro a Peška do „áčka“ zavítá po dlouhých dvou letech strávených v Sigmě Olomouc, v juniorce a především na marodce. „Z juniorky jsme navíc přeřadili i levého záložníka Miloše Netrdu a první ostruhy mezi dospělými v létě získá v září teprve osmnáctiletý útočník dorostu Stanislav Tecl. Podzimní posilou by měl být i útočník Rostislav Šamánek, který se vrací po jarní absenci zaviněné operací obou pat,“ pokračoval ve výčtu novinek sportovní manažer.

„V současné době dotahujeme jednání o dalších působeních Radka Slámy, Martina Dupala, Františka Schneidera, Jiřího Gáby, Michala Vepřeka a Davida Šimona. Navíc nelze v nejbližších dnech vyloučit další doplnění týmu,“ uzavřel Šmýd.

 
Aktuálně

Radim Kučera: Z Ústí nad Labem bod určitě bereme

0:0. To je častý výsledek zápasů FC Vysočina v Ústí nad Labem. Přes řadu šancí platil i v dnešním duelu, který byl pro oba celky úvodním v novém ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Před střelci měli navrch oba gólmani. Kouč Radim Kučera po skončení zápasu bod ze stadiónu soupeře bral. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu