05.08.2008, Miroslav Fuks

Vysočina získala na přestup trojici talentů

Vysočina získala na přestup trojici talentůVedení FC Vysočina pokračuje ve své snaze přetavit dosavadní hostování perspektivních fotbalistů z regionálních klubů na přestup. Aktuálně se tak kmenovými hráči jihlavského klubu stali hráči Nové Vsi Václav Pohanka (roč. 1989) a Vojtěch Šandera (roč. 1990) a humpolecký Jan Kopic (roč. 1990).

 
„Vysoké úrovně našich mládežnických týmů, které bezesporu náleží mezi nejlepší v Česku, dosahujeme koncentrací toho nejlepšího ze všech koutů Vysočiny. Jen díky tomu můžeme na hřišti konkurovat mládežnických baštám z velkých měst. Odvrácenou stranou mince je skutečnost, že nezanedbatelné množství hráčů v FC Vysočina působí formou hostování. U největších talentů máme samozřejmě zájem získat je do našich řad natrvalo a proto se postupně snažíme jednat s jejich mateřskými oddíly o jejich přestupech,“ uvedl sportovní manažer Zdeněk Šmýd.
 
Aktuálně

Vysočina se s Táborskem dočkala tolik potřebné domácí výhry

Vysočina se na poslední podzimní pokus až druhý prosincový den dočkala tolik potřebné první domácí výhry! Důležitý duel proti Táborsku otočily po hostující úvodní brance trefy Lukáše Červa a Farese Shudeiwy! Ve druhém dějství Jihlava skóre dokázala kontrolovat a tak se mladý celek mohl radovat z vítězství 2:1 (2:1)! Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
×
Odehráno v 13:30
FC Vysočina Jihlava
FC MAS Táborsko
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu