06.08.2008, Miroslav Fuks

Marko: „Proti Vítkovicím musíme přidat!“

Marko: „Proti Vítkovicím musíme přidat!“Už tento pátek odehrají fotbalisté FC Vysočina utkání 2. kola II. ligy ČMFS, když se od 16:30 hodin představí na stadiónu Vítkovic. Plánuje kouč Karol Marko změny v sestavě? Má k dispozici kompletní kádr?

 
Všichni hráči jsou momentálně zdraví. I vzhledem k nepříliš uspokojivému výkonu ve 2. půli zápasu s Fulnekem určité změny základní jedenáctky zvažujeme.

Byl jste po zápase s Fulnekem hodně nespokojen?

Určitě jsem musel ocenit skutečnost, že tým dokázal dvakrát vyrovnat vedení Fulneku. Na druhou stranu jsem hráče tvrdě kritizoval za chyby předcházející inkasovaným gólům a především za určitou pasivitu ve druhém poločase zápasu. Rozhodně měli udělat více pro vítězství a neuspokojit se s remízovým stavem. Jejich hlavním cílem a motivem musí být vítězství.

Vítkovice asi budou těžký oříšek...

To určitě. Po úvodní prohře na HFK Olomouc budou chtít dosáhnout na první body v této sezóně. Sestupové starosti z minulého ročníku jsou pro ně dostatečným strašákem. Disponují kvalitním a zkušeným tým na čele s nebezpečným útočníkem Proházskou. Navíc jejich hru ve středu pole zkvalitnil příchod tvořivého Kuchaře z Bohemians 1905. My každopádně musíme hrát lépe, než doma proti Fulneku, kdy byl náš výkon ve druhé části na padesáti procentech našich reálných možností.

 
Související
Aktuálně

Moravská plynárenská: významný partner FC Vysočina

Společnost Moravská plynárenská už takřka dva roky náleží mezi hlavní partnery fotbalového klubu FC Vysočina Jihlava. Moravská plynárenská patří mezi nejrychleji rostoucí dodavatele plynu na jihu Moravy. Svým zákazníkům, k nimž samozřejmě patří i FC Vysočina, nabízí nejvýhodnější plyn na trhu na dobu neurčitou s možností on-line sjednání. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu