06.08.2008, Miroslav Fuks

Starší dorost zvítězil na Bohemians 1905

Starší dorost zvítězil na Bohemians 1905Starší dorostenci FC Vysočina potvrzují svoji kvalitu, neboť zvítězili v dalším z přátelských zápasů. Soupeřem jim byl extraligový sok Bohemians 1905, kterého naši mladíci porazili na jeho hřišti 2:3 (0:2). Branky zaznamenali Pikl, Šandera a T.Kučera.

 
„V první půli jsme měli územní převahu, vytvořili jsme si několik šancí a dvě z nich jsme proměnili. Ve druhé části jsme provedli několik střídání a naše hra už nebyla tak kompaktní a kvalitní. Přesto jsme utkání kontrolovali a bez větších problémů dotáhli do vítězného konce. V sobotu 9. srpna nás čeká ligová generálka proti Pardubicím,“ zhodnotil utkání trenér Roman Kučera.

Sestava: J.Procházka – Bambula (46. Štěpán), Z.Kučera (46. Urbánek), Pražák, Machálek (60. Štancl) – Šandera (46. D.Vacek), Kopic, Leligdon (46. T.Kučera), Dobrovolný (60. Tesař) – Pikl (40. Kosak), Poláček.

Absence: Vydra (sraz reprezentace U-17), Matiášek a D.Černý (zranění)

 
Aktuálně

Vysočinu čeká tečka za podzimem – v neděli v exilu Viktorie Žižkov

Fotbalisté FC Vysočina se s pořádně protaženým fotbalovým podzimem rozloučí na půdě Viktorie Žižkov. Jihlavští mladíci proti jednomu z favoritů FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY nastoupí v nedělí 6. prosince od 13:30 hodin v jeho dočasném exilu - na stadionu SK Prosek, neboť žižkovský stadión prochází rekonstrukcí. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu