09.08.2008, Miroslav Fuks

Dorost dostal v generálce lekci

Dorost dostal v generálce lekciGenerálka staršího dorostu na středeční start nejvyšší soutěže skončil překvapivou porážkou 0:2 (0:2) s druholigovými Pardubicemi. Sebevědomý tým FC Vysočina tak dostal poučnou lekci, která snad přišla v pravou chvíli.

 
„Hráči byli po velmi dobrých výsledcích v přípravě příliš „nahoře“. Druholigového, ale kvalitního soupeře, podcenili a hráli lehkovážně. Naopak soupeř trestal naše chyby a v závěru zápasu byl dokonce lepší. Věřím, že jsme dnes dostali včasné varování, ze kterého se ve středu na Baníku Ostrava poučíme a do ligy vstoupíme úspěšně,“ řekl k neúspěšné generálce trenér Roman Kučera.

Sestava: J.Procházka – Bambula, Z.Kučera (70. Štěpán), Pražák, Machálek – Šandera, T.Kučera (46. Kopic), Leligdon, Dobrovolný (60. D.Vacek) – Pikl (60. Kosak), Poláček.

 
Aktuálně

Vysočinu čeká tečka za podzimem – v neděli v exilu Viktorie Žižkov

Fotbalisté FC Vysočina se s pořádně protaženým fotbalovým podzimem rozloučí na půdě Viktorie Žižkov. Jihlavští mladíci proti jednomu z favoritů FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY nastoupí v nedělí 6. prosince od 13:30 hodin v jeho dočasném exilu - na stadionu SK Prosek, neboť žižkovský stadión prochází rekonstrukcí. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu