15.08.2008, Miroslav Fuks

Vysočina si na Slovácko schovala posilu – Rudolfa Urbana

Vysočina si na Slovácko schovala posilu – Rudolfa UrbanaVedení FC Vysočina se před pátečním duelem proti Slovácku podařilo utajit výraznou poslu záložní řady. Stal se jí osmadvacetiletý bývalý reprezentant Slovenska Rudolf Urban (roč. 1980). Ten v Jihlavě v tomto týdnu podepsal roční hostování s opcí na přestup.

 
Tento ofenzivní levonohý středopolař v minulosti působil v dresu Košic, Ružomberoku a Interu Bratislavu. V nejvyšší slovenské soutěži nastoupil ve více než 200 zápasech. Loni v létě přestoupil do maďarského Györu, kde se však příliš neprosadil a jaro 2008 proto strávil na rozehrání v druholigovém „béčku“ MFK Košice. V létě vyrazil za novým angažmá, které nalezl v FC Vysočina.

Urban má na svém kontě pět startů ve slovenské reprezentaci. V ročníku 2003/04 nastoupil v přátelských zápasech proti Ukrajině, Kolumbii a Japonsku a dále v kvalifikačních utkáním proti Makedonii a Lichtenštejnsku.

„Rudolf s námi trénoval celý uplynulý týden. Jeho působení na Vysočině jsme administrativně dotáhli ve čtvrtek. Před médii a fanoušky jsme se to rozhodli utajit a trochu tak Slovácko překvapit,“ uvedl sportovní manažer Zdeněk Šmýd.

 
Aktuálně

Hráčem FCV za měsíc květen jste zvolili Jana Fortelného

Tradiční anketa FC Vysočina o „Hráče měsíce“ nehlásí žádnou změnu ani po koronavirové pauze. V posledních čtyřech hlasováních zvítězil hned třikrát jednadvacetiletý středopolař a člen kádru české reprezentace U20 Jan Fortelný. Aktuálně ovládl hlasování za květen, do nějž jsme zahrnuli i jeden ligový duel odehraný v březnu. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu