28.08.2008, DENÍK - Edita Palkovičová

Přestup na obzoru: Brno chce Rabušice

Přestup na obzoru: Brno chce RabušiceJihlava/Brno - Sehraná dvojka jihlavských útočníků hlásí odchod. Nejlepší střelec druhé ligy Petr Faldyna chce odejít do Slovácka a o tvořivého Michaela Rabušice projevilo zájem 1. FC Brno. Dohoda mezi kluby o přestupu osmnáctiletého forvarda je na spadnutí.

 
 „Je to na dobré cestě. Pokud by to vyšlo, tak by ale ještě zatím zůstal v Jihlavě na hostování,“ uklidňuje jihlavskou fanoušky šéf brněnského fotbalu Roman Pros.

„Jednání prochází závěrečnou fází. Na hostování by měl Michael zůstat půl roku nebo rok,“ potvrzuje jihlavský ředitel Zdeněk Tulis.

Pro Jihlavu by mohl být dobrou zprávou odchod Pavla Simra z Nitry, která předčasně ukončila jeho hostování. „Určitě bychom byli rádi, kdyby Pavel přišel už nyní, ale v této situaci může přijít až po půl roce setrvání v klubu,“ lituje.

 
Aktuálně

Hráčem FCV za měsíc květen jste zvolili Jana Fortelného

Tradiční anketa FC Vysočina o „Hráče měsíce“ nehlásí žádnou změnu ani po koronavirové pauze. V posledních čtyřech hlasováních zvítězil hned třikrát jednadvacetiletý středopolař a člen kádru české reprezentace U20 Jan Fortelný. Aktuálně ovládl hlasování za květen, do nějž jsme zahrnuli i jeden ligový duel odehraný v březnu. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu