22.05.2003, Redakce

ING Fotbalová Tour podpoří žákovská fotbalová mužstva v Jihlavě

Fotbalový turnaj ING Fotbalová Tour vstupuje do svého druhého ročníku. Heslem akce je “Přijďte podpořit současné i budoucí hvězdy českého fotbalu”. ING Fotbalová Tour proběhne ve 12 českých a moravských městech s následným celostátním finále v Praze. V sobotu 31. 5. 2003 se od 13:30 do 17:30 hod. mezi sebou utká na jihlavském koupališti Vodní ráj sedm mládežnických fotbalových mužstev z Vysočiny a jedno mužstvo z reprezentující SOS dětské vesničky.

 
Finanční skupina ING je od loňského srpna partnerem české fotbalové reprezentace. ING Fotbalová Tour je důkazem, že se ING nezaměřuje jen na atraktivní mezinárodní zápasy, ale chce být partnerem českého fotbalu na všech úrovních.

Podobně jako v loňském prvním ročníku se bude i letos bojovat na speciálním umělém montovaném hřišti o rozměrech 10 x 20 metrů. Zápas bude trvat vždy 2 x 7 minut.

Mužstva budou složena z jedenácti osmiletých hráčů. Z nich bude hrát vždy pět hráčů v poli plus brankář. Střídání bude probíhat podobně jako v hokeji. Všichni hráči dostanou rozlišovací vesty, které mohou v budoucnu využívat při trénincích.

Vítěz jihlavského kola ING Fotbalové Tour 2003 postupuje do celostátního finále, které se bude konat v září v Praze. V celorepublikovém finále se pak bude bojovat o vstupenky na kvalifikační utkání Česká republika – Holandsko. Každý člen vítězného týmu získá dvě vstupenky na tento fotbalový svátek.

Fotbal ale není vše, čím se bude snažit ING Fotbalová Tour 2003 přitáhnout pozornost. Mezi zápasy bude vždy deset minut prostoru na další zábavu. Diváci tak budou moci v pauzách shlédnout například fotbalovou exhibici žongléra Jana Skorkovského, který je pro své umění žonglovat prakticky s čímkoli zapsán v Guinessově knize rekordů.

V jedné z přestávek proběhne dovednostní klání, jehož se budou moci zúčastnit finalisté vědomostní soutěže, která proběhla v rádiu. Vítěz této soutěže si odnese 1000 Kč na spořicí účet ING Konto a vstupenku na kvalifikační fotbalové utkání ČR – Holandsko.

Pro ženskou část publika je dále připravena módní přehlídka sportovního oblečení Puma, pro muže dále prezentace nového vozu Opel Meriva. Děti se pak budou moci bavit s živými lvíčaty.

Celou akci zastřeší svou přítomností veterán české fotbalové reprezentace.

Od loňského srpna je finanční skupina ING partnerem české fotbalové reprezentace a hlavním partnerem reprezentace do 21 let. “ING chce svou roli partnera českého fotbalu plnit doslova, a proto podporuje i mládežnická fotbalová mužstva na regionální úrovni,” uvedl předseda Výkonné rady ING ČR / SR Ron van Oijen.

 
Aktuálně

Juniorský tým a starší dorosty dnes vstoupily do letní přípravy

„Áčku“ ještě zbývají dva pokoronavirové druholigové duely, ovšem juniorka a oba starší dorosty již dnes zahájily letní přípravu. Není divu, zápasy divizní skupiny D vypuknou už 8. srpna, tedy o dva týdny dříve, než boje ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE. V jakém složení se juniorka začala připravovat? V čem je její příprava specifická? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu