14.06.2003, Redakce

S jakými jmény do letní přípravy?

Již v pondělí 23. června v 9.30 hodin zahájí fotbalisté FC Vysočina letní přípravu na nový ročník II. ligy ČMFS v sezóně 2002/2003. Nové trenérské duo Roman Pivarník - Josef Vrzáček v kabině přivítá celou řadu nových fotbalistů, z nichž někteří do FC Vysočina přestoupili, někteří v našem klubu budou hostovat a některé během letní přípravy čeká zkouška, v níž si trenéři vyzkouší jejich možnosti a rozhodnou o jejich případném angažování. A o které nové fotbalisty se jedná?

 
Jiří Liška (13.3.1982) - záložník - přestup z SK LeRK Prostějov

Jan Navrátil (22.2.1983) - útočník - přestup z SK LeRK Prostějov

Jiří Vorlický (3.7.1976) - útočník - přestup FC MUS Most, na jaře v Boskovicích

David Čep (4.10.1980) - obránce - hostování SK Sigma Olomouc, na jaře v "B" týmu Sigmy

David Kotrys (3.6.1977) - obránce, záložník - půlroční hostování FC Bohemians Praha, na jaře v Jihlavě

hráči na zkoušku během letní přestávky: Lukáš Polonyi (útočník, Nový Jičín, nejlepší střelec divize E), Martin Jakubko (26.1.1980, útočník, Tatran Prešov, množství startů ve slovenské I. a II. lize)

Pro úplnost dodejme, že oproti jarnímu kádru schází Martin Zimčík, který ukončil své čtyřleté působení v FC Vysočina a vrací se pravděpodobně do rodného Dolního Němčí, a Roman Juračka, kterému skončilo hostování z Hradce Králové.

 
Aktuálně

Fotbalisté FC Vysočina v pondělí vstoupí do letní přípravy

Fotbalistům FC Vysočina spěje ke konci třítýdenní období dovolené a odpočinku. Už v pondělí 17. června se budou hlásit na jihlavském stadionu na startu letní přípravy. O týden později absolvují svěřenci kouče Davida Oulehly funkční a diagnostické testy na Fakultě tělesné výchovy a sportu v Praze. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu