25.06.2003, Redakce

Stadión FC Vysočina má rozšířenou travnatou plochu

Travnatý povrch stadiónu druholigové FC Vysočina v Jiráskově ulici již splňuje podmínky ČMFS v projektu ”Stadióny 2003”. V noci z úterý na středu 25. června byly na připravenou rozšířenou plochu hřiště položeny pásy nového přírodního trávníku. Travnatá plocha tímto získala požadovaný rozměr 115 x 76 m.

 
V současné době v areálu dále probíhá úprava zúžené škvárové atletické dráhy, připravuje se rozšíření střídaček na požadovaných 16 míst a zejména do 2. fáze vstupuje rekonstrukce hlavní tribuny. Ta byla zbavena nevyhovujících sedaček a zrušena byla veškerá zábradlí v sektorech pro stání. Zcela holou tribunu nyní čeká provedení nových nátěrů a následné usazení 1.097 kusů sedadel s požadovanou výškou opěradla 30 cm. Krom toho se rozběhly práce na úpravě zadního vstupu na tribunu a na rampě, kde vznikne 6 míst pro invalidní spoluobčany.
 
Aktuálně

Vítaný dárek? Permice na jarní bitvy o postup nebo klubové suvenýry!

Lámete si hlavu nad vhodným vánočním dárkem pro své blízké? Chcete podpořit klub svého srdce? Máme pro vás řešení! Každého jistě potěší permanentní vstupenky na jarní fotbalové bitvy o postup do nejvyšší soutěže! Permice na sedm veledůležitých domácích duelů a též na případnou baráž zakoupíte za 600 Kč! Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu