25.06.2003, Redakce

Stadión FC Vysočina má rozšířenou travnatou plochu

Travnatý povrch stadiónu druholigové FC Vysočina v Jiráskově ulici již splňuje podmínky ČMFS v projektu ”Stadióny 2003”. V noci z úterý na středu 25. června byly na připravenou rozšířenou plochu hřiště položeny pásy nového přírodního trávníku. Travnatá plocha tímto získala požadovaný rozměr 115 x 76 m.

 
V současné době v areálu dále probíhá úprava zúžené škvárové atletické dráhy, připravuje se rozšíření střídaček na požadovaných 16 míst a zejména do 2. fáze vstupuje rekonstrukce hlavní tribuny. Ta byla zbavena nevyhovujících sedaček a zrušena byla veškerá zábradlí v sektorech pro stání. Zcela holou tribunu nyní čeká provedení nových nátěrů a následné usazení 1.097 kusů sedadel s požadovanou výškou opěradla 30 cm. Krom toho se rozběhly práce na úpravě zadního vstupu na tribunu a na rampě, kde vznikne 6 míst pro invalidní spoluobčany.
 
Aktuálně

Matúš Lacko: Moc mi chybí parta a zápasový adrenalin

Zanedlouho třiatřicetiletý středopolař Matúš Lacko chtěl využít vydařené zimní přípravy a prožít úspěšné fotbalové jaro. Místo vypjatých bitev o postup teď společně s celým světem zažívá koronavirovou krizi a tráví čas především v domácí izolaci. Nebo si najde prostor i pro další aktivity? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu