08.12.2008, Miroslav Fuks

Dorostenci triumfovali na nejprestižnějším halovém turnaji!

Dorostenci triumfovali na nejprestižnějším halovém turnaji!Starší dorostenci FC Vysočina proměnili svoji premiérovou účast na nejprestižnějším českém halové turnaji v nečekaný triumf! Svěřenci trenéra Romana Kučery vítězili na Memoriálu Dr. Václava Jíry, který se hrál během prvního prosincového víkendu v Praze v hale v Riegrových sadech. Na turnaji dvakrát zdolali vedoucí celek dorostenecké ligy pražskou Spartu – v základní skupině i ve finále!

 
„Během celého turnaje jsme podávali nadstandardní kolektivní výkony a nakonec jsme dokázali překvapit sami sebe. Hráči na prestižním turnaji před zaplněnou halou zvítězili zaslouženě a po nepříliš povedené podzimní části si výrazně zvedli sebevědomí. Triumf je o to cennější, že jsme nastoupili bez několika hráčů (Vydra a Tecl v přípravě „A“ mužstva, šetřený Pražák, nemocní Bambula, Machálek a Šandera) a měli jsme tak nejmladší tým na turnaji s třemi hráči ročníku 1992 a šesti fotbalisty ročníku 1991. Pro mládežnický fotbal na Vysočině jsme udělali výbornou reklamu,“ zhodnotil turnaj spokojený kouč Kučera.

Výsledky v základní skupině:

- Viktoria Plzeň 5:5 (branky: Dobrovolný 2, Leligdon, T.Kučera, vlastní)
- BSC Bardejov 11:3 (branky: Kosak 3, Leligdon 2, Vacek 2, Pikl, Poláček, Kopic)
- Sparta Praha 4:2 (branky: Kopic 2, Štěpán, T.Kučera)

Semifinále: - Slavia Praha 5:4 (branky: Dobrovolný 2, Kosak , Pikl, Kopic)

Finále: - Sparta Praha 7:4 (branky: Kopic 2, Pikl 2, Fadrný, Leligdon, Kosak)

Sestava na turnaji (podle čtyřek): Matiášek, J.Procházka – Z.Kučera, Pikl, Kopic, Leligdon – Fadrný, T.Kučera, Kosak, Dobrovolný – Štěpán, Čížek, Poláček, D.Vacek.

Brankář Martin Matiášek byl vyhlášen nejlepším gólmanem turnaje.


 
Aktuálně

Omluva

Teplé pivo, chybí klobásy, nepořádek na stadionu, zvýšené vstupné, fronty, nefunkční ozvučení. To je výčet chyb, které provázely první domácí utkání FC Vysočiny. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu