08.12.2008, Miroslav Fuks

Vysočina v zimní přípravě zopakuje úspěšný model

Vysočina v zimní přípravě zopakuje úspěšný modelFotbalisté FC Vysočina již znají program své zimní přípravy. Ta zahájí v úterý 6. ledna prvním tréninkem a její struktura se bude shodovat s rok starým modelem, jenž tým Karola Marka nastartoval k velmi úspěšnému roku 2008. Bude kombinovat povětšinou domácí zápasy s týmy nižších soutěží se zápasy proti kvalitním protivníkům. Její součástí bude též soustředění v Itálii.

 
Vysočinu mimo jiné čeká duel proti prvoligovým Českým Budějovicím, dvojzápas ve slovenské Dubnici a utkání na Interu Bratislava. V místě italského soustředění jihlavští hráči sehrají 2 dosud neupřesněné zápasy a další duel je čeká cestou v Rakousku. Generálkou na II. ligu, která bude mít výkop v sobotu 7. března na Slovácko, bude stejně jako před rokem zápas s Mutěnicemi.

Aktuální přehled přípravných duelů najdete ZDE.

 
Aktuálně

S Josefem Morkusem nejen o přerušení Moravskoslezských fotbalových soutěží

Nouzový stav a další zpřísnění opatřením ohledně druhé vlny pandemie koronaviru vedlo k očekávanému nemilému rozhodnutí. Na Moravě a Slezsku byly přerušeny a do jara odloženy veškeré soutěže od dospělých po přípravky. Nejen o aktuální situaci jsme hovořili s Josefem Morkusem, manažerem Fotbalového klubu mládeže Vysočina Jihlava. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu